Make-up Paese
Make-up Paese – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 15
PAESE Long Cover Luminous Foundation 00 Nude 30ml
8.89 €
29.63 €/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume 30 ml,...
PAESE Long Cover Luminous Foundation 0.5 Ivory 30ml
8.89 €
29.63 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume 30 ml,...
PAESE Long Cover Luminous Foundation 1.0 Light Beige 30ml
8.89 €
29.63 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume 30 ml,...
PAESE Long Cover Luminous Foundation 1.5 Beige 30ml
Amazing Deal
8.89 €
29.63 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, long-lasting, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume...
PAESE Puff Cloud with Blurring Effect 02 Nude 37ml
Amazing Deal
14.49 €
39.16 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, long-lasting, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume...
PAESE Puff Cloud Under Eye Powder with Blurring Effect 00 Neutral Beige 37ml
Amazing Deal
14.49 €
39.16 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, long-lasting, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume...
PAESE Puff Cloud Under Eye Powder with Blurring Effect 04 Shell Beige 37ml
14.49 €
39.16 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, long-lasting, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume...
PAESE Puff Cloud with Blurring Effect 03 Sand Beige 37ml
14.49 €
39.16 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, long-lasting, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume...
PAESE Puff Cloud with Blurring Effect 01 Light Beige 37ml
14.49 €
39.16 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to professional cosmetics, volume 37 ml,...
PAESE My Skin Icon Mattifying with Satin Finish 0N Alabaster 33ml
25.79 €
78.15 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, water-resistant, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional...
PAESE My Skin Icon Mattifying Foundation with a Satin Finish 2.5N Nude Beige 33ml
25.79 €
78.15 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, water-resistant, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional...
PAESE My Skin Icon Mattifying with a Satin Finish 2W Warm Beige 33ml
25.79 €
78.15 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, water-resistant, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional...
PAESE My Skin Icon Mattifying Foundation with Satin Finish 1N Ecru 33ml
25.79 €
78.15 €/100 ml
Currently Unavailable
Make-up coverage, water-resistant, tone light, suitable for normal, mixed and dry skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional...