Obnoviť stránku

LENOR 3in1 Amethyst & Floral Bouquet 47 ks

-47%
Akciová cena
18,82 €
9,90 €
8,25 € bez DPH

LENOR 3in1 Amethyst & Floral Bouquet 47 ks

Používanie pracieho prášku alebo pracieho gélu je síce fajn, ale praciu dávku musíte zložito odmeriavať alebo odlievať. Prečo si to však nezjednodušiť, keď sa to dá? S gélovými kapsulami Lenor je pranie oveľa jednoduchšie. Gélové kapsuly LENOR Amethyst & Floral Bouquet 3 v 1 s opojnou vôňou frézie, iskrivého bergamotu a voňavého jazmínu sa vhodia priamo do zadnej časti bubna práčky, kde sa pri praní úplne rozpustia a z vašej bielizne skvele odstránia všetky nečistoty a škvrny. Vypraná bielizeň je krásna na pohľad i jemná na dotyk. Okrem toho si môžete až po dobu 3 týždňov užívať jemnú sviežu vôňu, ktorú gélová kapsula na vypranej bielizni zanechá.

Kľúčové vlastnosti kapsúl na pranie LENOR Amethyst & Floral Bouquet 3 v 1 47 ks

  • Gélové kapsuly Amethyst & Floral Bouquet 3 v 1 značky LENOR si môžete zakúpiť v balení 47 ks
  • S vôňou frézie, bergamotu a jazmínu
  • Žiarivá čistota a dlhotrvajúca vôňa bielizne
  • Rozjasňujú a ochraňujú farby pranej bielizne
  • Kapsuly sa pri praní úplne rozpustia
  • Jednoduché použitie

Bezpečnostné opatrenia a podmienky skladovania:
Prací prostriedok. Varovanie. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi kožu. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO POŽITÍ: Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. V prípade nehody kontaktujte toxikologické zdravotnícke zariadenie. Obsahuje 4-tert-Butylcyclohexyl Acetate. Môže vyvolať alergickú reakciu. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu detí.

Zloženie:
> 30 % Anionic Surfactants, 5 – 15 % Soap, < 5 % Non-Ionic Surfactants, Phosphonates, Enzymes, Optical Brighteners, Perfumes

4,9
hodnotilo 352 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Použite

Typ bielizne na farebnú bielizeň
Vlastnosti S avivážou, Zachovanie intenzity farby

Počet kusov

Počet kusov 47 ks
Kód:  PPR466
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  8001090980786
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB21