Kondicionéry a balzamy na vlasy OLAPLEX
Kondicionéry a balzamy na vlasy OLAPLEX vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 8
OLAPLEX No. 5 Bond Maintenance Conditioner 250 ml
19,90 €
7,96 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na hydratáciu a regeneráciu, vyhotovenie: profesionálne, objem 250 ml - 7,96 €/100 ml
OLAPLEX No. 5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
63,90 €
6,39 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na lesk, zloženie bez parabénu a bez sulfátu, vyhotovenie: profesionálne a vegan, objem 1000 ml - 6,39 €/100 ml
OLAPLEX No. 5 Moisturize and Mend Leave-In 100 ml
25,90 €
25,90 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – bezoplachový, na jemné, suché, slabé a rednúce vlasy, určený na hydratáciu, termoochranu a hebkosť, zloženie bez parabénu, bez sulfátu a bez ftalátu, vyhotovenie:...
OLAPLEX No. 5P Blonde Enhancer Toning Conditioner 250 ml
20,90 €
8,36 €/100 ml
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, určený na výživu, rozčesávanie a žlté tóny, vyhotovenie: profesionálne, objem 250 ml - 8,36 €/100 ml
OLAPLEX No. 5 Fine Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
Super cena
59,90 €
5,99 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na jemné a poškodené vlasy, určený na objem, regeneráciu a posilnenie, zloženie bez parabénu, bez sulfátu a bezlepkové, vyhotovenie: profesionálne, objem...
OLAPLEX No. 5P Blonde Enhancer Toning Conditioner 1 000 ml
75,78 €
7,58 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, určený na výživu, rozčesávanie, žlté tóny a posilnenie, vyhotovenie: profesionálne, objem 1000 ml - 7,58 €/100 ml
OLAPLEX No. 5 Fine Bond Maintenance Conditioner 250 ml
28,90 €
11,56 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na jemné a poškodené vlasy, určený na objem, regeneráciu a posilnenie, zloženie bez parabénu, bez sulfátu a bezlepkové, vyhotovenie: profesionálne, objem...
OLAPLEX No.5 Curl Bond Shaper Hydrating Curl Conditioner 250 ml
29,90 €
11,96 €/100 ml
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na vlnité a kučeravé vlasy, určený na lesk, hydratáciu, uhladenie, výživu, krepatenie, posilnenie, definíciu a hebkosť, zloženie bez parabénu, bez silikónu...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kondicionéry na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajbalzsamok, hajkondicionálók