Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Kendamil Jemná detská ryžová kaša 3× 100 g

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
9,29 €
7,74 € bez DPH

Kendamil Jemná detská ryžová kaša 3× 100 g

Prírodná a plnohodnotná výživa z Veľkej Británie

z oblasti panenskej prírody anglického parku Lake District

Kendamil detská ryžová kaša (3× 100 g)

4+
Bezlepková

Prečo zvoliť kašu Kendamil?

Je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov

Má veľmi jemnú štruktúru a lahodnú chuť

Neobsahuje lepok

Má veľmi nízky obsah soli

Je vytvorená iba z BIO/organických surovín

Je vhodná aj pre vegetariánov

Neobsahuje vajcia

Je ideálna pri čiastočnom alebo úplnom ukončení dojčenia

Je obohatená o dôležité vitamíny a minerály

Neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny

Vytvorená pre správny vývoj a rast vášho dieťatka

Je vyrobená len z tých najlepších ingrediencií

Park Lake District je známy svojou panenskou prírodou a nekonečnými jazerami. Uprostred tejto prírody žijú na pastvinách kravy, ktoré produkujú to najlepšie plnotučné mlieko, ktoré dodáva mlieku Kendamil nezameniteľnú chuť, potrebné vitamíny a živiny. Mlieko Kendamil poskytuje novorodencom všetky nutričné výhody kravského mlieka a prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika a bielkovín a zároveň obsahuje 22 prospešných aminokyselín potrebných pre zdravý organizmus. Kendamil obsahuje aj esenciálne vitamíny a minerály, rovnako ako probiotické GOS a esenciálne mastné kyseliny Omega 3 a 6.

Najprísnejšie nariadenia organizácie Red Tractor

Všetky organické farmy musia spĺňať najprísnejšie nariadenia organizácie Red Tractor, ktorá dohliada na živočíšnu výrobu a pestovanie surovín. Organické plnotučné dojčenské mlieko v kašiach Kendamil znamená menej rastlinného oleja, ktorý je častou príčinou porúch trávenia a zápchy u bábätiek. Aj preto sa Kendamil vyhýba procesu výroby sušeného mliečneho prášku, ktorý vytvára látku plnú oxidovaného cholesterolu a neurotoxických aminokyselín.

Všetky kravy produkujúce mlieko Kendamil sú chované formou grass feeding, čo zvyšuje percento Omega-3 v mlieku. Táto látka napomáha k zníženiu výskytu ekzému, astmy a sennej nádchy. Komplexné cukry podporujú dobré črevné baktérie, čo je kľúč k zdravému imúnnemu a zažívaciemu systému.

Zloženie

*Alergény sú označené tučným písmom.

Ryžová múka

Vitamín C

Vitamín B6

Tiamín (vitamín B1)

Môže obsahovať mlieko

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť: pozrite spodnú časť balenia. Spotrebujte do štyroch týždňov po otvorení.

Náš produkt by sa k vám mal dostať v perfektnom stave.

V opačnom prípade sa prosím obráťte na oddelenie starostlivosti o zákazníka, kde s vami zistíme príčinu poškodenia a vyriešime kompenzáciu. V tom prípade však nevyhadzujte obal ani jeho obsah. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné práva.

Dôležité upozornenie:

Väčšina kaší je vhodná už od 4. mesiaca dieťaťa ako súčasť pestrej stravy alebo ako doplnok k dojčeniu. Kaše sú vyrobené len z tých najlepších ingrediencií a neobsahujú žiadne pridané soli, cukor, farbivá ani konzervačné látky.

Ako na prípravu dojčenskej kaše Kendamil?

1. Do čistej a prázdnej nádoby pridajte šesť polievkových lyžíc teplého dojčenského mlieka (ktoré dieťaťu bežne dávate).

2. Následne pridajte 2,5 lyžice práškovej kaše (1 lyžica je cca 6 g). Zmes dobre premiešajte a nechajte odstáť dve minúty, aby zmäkli kúsky ovocia.

3. Pred podávaním nezabudnite skontrolovať teplotu kaše.

Vyskúšajte aj ďalšie produkty Kendamil

Jedinečná britská dojčenská výživa

Produkty sú vyrobené v Anglicku z plnotučného mlieka z miestnych zdrojov. Neobsahujú žiadne umelé farbivá, dochucovadlá ani konzervanty. Veríme, že je to to najlepšie, čo vám môžeme ponúknuť, pretože zdravé a spokojné bábätko znamená šťastnú rodinu. To je to, čo nás motivuje a prečo nás naša práca baví.

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Hmotnosť 300 g
Počet ks v balení 3 ks

Zloženie

Zloženie Bez konzervantov a umelých farbív, Bez lepku, Bez sóje, Pridané vitamíny a minerály, Bez pridaného cukru, Bez prídavku soli, bez palmového oleja

Odporúčaný vek

Odporúčaný vek od 4 mesiacov

Druh kaše

Druh kaše Ryžová

Príchuť

Príchuť neochutená

Typ kaše

Typ Nemliečna kaša
Kód:  BABY7479
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  5056000507990
P-DC1-WEB06