Strawberry Purees
Strawberry Purees – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 8
HELLO fruit snack with strawberries 10× 190 g
7.73 €
4.07 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, 10 pc(s) in the package - 0.77 €/pcs - from 4.07 €/1 kg
HiPP BIO SUPEROVOCE Apple, strawberries and raspberries from 4 - 6 months, 6× 160 g
12.99 €
13.53 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 6 pc(s) in the package - 2.17 €/pcs - from 13.53 €/1 kg
HiPP BIO SUPEROVOCE Apple, mango and strawberries from 6 months, 6 x 160 g
12.99 €
13.53 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 6 pc(s) in the package - 2.17 €/pcs - from 13.53 €/1 kg
HiPP BIO SUPEROVOCE Apple, strawberries and pears from 4 - 6 months, 6× 160 g
12.99 €
13.53 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 6 pc(s) in the package - 2.17 €/pcs - from 13.53 €/1 kg
BABYBIO Organic apple and strawberries 130 g
1.99 €
15.31 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, palm oil free, 1 pc(s) in the package - 15.31 €/1 kg
Hamánek Apple & forest mix 8 × 190 g
11.49 €
7.56 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, added vitamins and minerals, 8 pc(s) in the package - 1.44 €/pcs - from 7.56 €/1 kg
HAMÁNEK Strawberry 8 × 180 g
11.49 €
7.98 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.44 €/pcs - from 7.98 €/1 kg
In the category Strawberry Purees on Alza.sk, we currently have a total of 8 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Jahodové přesnídávky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Epres bébiételek