Strawberry Purees HiPP
Strawberry Purees HiPP – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 4
HiPP BIO SUPEROVOCE Apple, strawberries and raspberries from 4 - 6 months, 6× 160 g
12.99 €
13.53 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 6 pc(s) in the package - 2.17 €/pcs - from 13.53 €/1 kg
HiPP BIO SUPEROVOCE Apple, strawberries and pears from 4 - 6 months, 6× 160 g
12.99 €
13.53 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 6 pc(s) in the package - 2.17 €/pcs - from 13.53 €/1 kg
HiPP BIO SUPEROVOCE Apple, mango and strawberries from 6 months, 6 x 160 g
12.99 €
13.53 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 6 pc(s) in the package - 2.17 €/pcs - from 13.53 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Jahodové přesnídávky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Epres bébiételek