Herbal Teas Vilgain
Herbal Teas Vilgain – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 9
Vilgain Yerba maté BIO con palo 500 g
7.79 €
15.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 15.58 €/1 kg
Vilgain Calming Tea 50 g
3.89 €
77.80 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, weight 50 g, composition basil, Linden, Mint, Lemon balm, calendula and horsetail - 77.80 €/1 kg
Vilgain Hibiscus herbal tea 60 g
3.39 €
56.50 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, Egyptian, weight 60 g, composition of hibiscus, raspberry, currant and rosehip - 56.50 €/1 kg
Vilgain Jasmine Green Tea Chun Hao 50 g
5.19 €
103.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 103.80 €/1 kg
Vilgain Sleep Tea 50 g
3.69 €
73.80 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, weight 50 g, composition chamomile, hops, Lemon balm, passion fruit and goat - 73.80 €/1 kg
Vilgain Pu-Erh tea 50 g
4.79 €
95.80 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 95.80 €/1 kg
Vilgain Tea for digestion 50 g
3.69 €
73.80 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, weight 50 g, composition of fennel, plantain, licorice, Lavender, mint and sea buckthorn - 73.80 €/1 kg
Vilgain Camp Tea 50 g
3.89 €
77.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, weight 50 g, composition of ginkgo biloba, Nettle, Mint, St. John's wort and ginseng - 77.80 €/1 kg
Vilgain Immunity Tea 50 g
3.89 €
77.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, weight 50 g, the composition of the divisna, Chamomile, Mint, sage and ginger - 77.80 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Bylinné čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Gyógyteák