Hair Masks Kerasilk
Hair Masks Kerasilk – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 7
KERASILK Specialists Recovery Mask 500 ml
80.59 €
16.12 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask - for coloured Hair, damaged and dry hair, 500ml volume, effect: hydration, nutrition, regeneration and strengthening - 16.12 €/100 ml
Kerasilk Specialists Smoothing Nourishing and Smoothing Hair Mask 200 ml
45.99 €
23 €/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types and frizzy and unruly, 200ml volume, effect: hydration and nutrition - 23 €/100 ml
Kerasilk Specialists Recovery vegan restorative hair mask 200 ml
41.90 €
20.95 €/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, damaged and dry, 200ml volume, effect: hydration and regeneration - 20.95 €/100 ml
KERASILK Specialists Hydrating Essence 150 ml
37.49 €
24.99 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for for all hair types, 150ml volume, effect: hydration, gloss and softness - 24.99 €/100 ml
Kerasilk Specialists Strengthening strengthening and moisturizing hair mask 200 ml
45.99 €
23 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for soft hair, 200ml volume, effect: hydration and easy combing - 23 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Masky na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajmaszkok