Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

FINISH Quantum Max Gigapack 144 ks

-29%
35,26 €
24,90 €
20,75 € bez DPH

FINISH Quantum Max Gigapack 144 ks

Finish Megabox

Finish Quantum Max

Tablety Finish Quantum Max zaručujú 14 účinkov sily, medzi ktoré patria napríklad ochrana umývačky pred vodným kameňom, odstránenie pripálenín a odolných škvŕn už pri prvom umývaní, ochrana skla a striebra. Účinne pôsobia už pri nízkych teplotách a perfektne sa rozpúšťajú. Naozajstný luxus pre váš riad.

144

ks

14

účinkov

Finish komplexni pece

Multifunkčné tablety

Tablety Finish Quantum Max obsahujú všetko pre kompletné umývanie riadu. Modrá vrstva si poradí s mastnotou, biela vrstva odstráni odolné nečistoty a gulička Powerball zaistí žiarivý lesk bez šmúh a škvŕn od vody.  

Finish 99% čistota

Vždy perfektne čistý

Perfektne čistý riad pri každom umývaní a oslnivý lesk. Tablety Finish Quantum odstránia aj pripálené zvyšky jedla a účinkujú už pri nízkych teplotách. Skvelých výsledkov dosiahnete dokonca už po prvom umývaní.

Finish cista mycka

Ochrana skla a žiarivý lesk

Tablety chránia umývačku pred vodným kameňom a tiež sklenený riad pred koróziou skla a povlakom. Finish Quantum Max navyše chránia striebro a poskytujú riadu dokonalý lesk.

Ako používať tablety Finish?

Jak pouzit Finish tablety

Tabletu Finish vložte do priehradky pre umývacie prostriedky, nemusíte ju rozbaľovať, obal sa sám rozpustí. Potom spustite obvyklý umývací program. Nie je nutné pridávať ďalšie prostriedky.
 

Vyskúšajte aj ďalšie varianty tabliet Finish

Finish Classic

2 účinky

Finish Classic

Základný rad tablet Finish. Účinne predumýva a výkonne čistí riad.

Finish All in 1

6 účinkov

Finish All in 1

Stredný rad tabliet Finish. Účinne predumýva a výkonne čistí riad aj pri nízkych teplotách. Navyše si poradí aj s mastnotou a pomáha predchádzať škvrnám od vody.

Tablety All in 1 Max

10 účinnkov

Finish All in 1 Max

Vyšší rad tabliet Finish. Oproti predchádzajúcim variantom odstraňuje tiež pripálené zvyšky jedla a chráni filter umývačky a sklo pred koróziou. Tablety navyše nemusíte rozbaľovať, pretože sú zabalené vo vodou rozpustnom  obale.

Finish Quantum

14 účinkov

Finish Quantum

Najvyšší rada tabliet Finish. Má zvýšenú čistiacu silu, takže odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny aj pri prvom umytí. Vďaka obsahu špeciálneho leštidla riadu prepožičiava oslnivý lesk a dokonca chráni striebro. Spája v sebe silu gélu a prášku.


Produkty Finish pre kompletnú starostlivosť o umývačku a riad

Čističe umývačky

Klasické či s vôňou citróna

Finish All in 1 Max

Finish Čistič umývačky predlžuje jej životnosť a udržuje ju čistú a bez zápachu. Používajte ho aspoň 1× za mesiac.

Soľ do umývačky

4 kg

Finish Sůl

Soľ chráni umývačku aj riad pred usadzovaním vodného kameňa. Použitie odporúčame predovšetkým v oblastiach s tvrdou vodou.

Leštidlá

Rôzne varianty

Finish Lestidlo

Použitím leštidla zabránite „vŕzganiu“, tvorbe šmúh a kvapôčok na riad.

Osviežovače umývačky

Klasické či s vôňou citróna

Finish cista a vonava mycka

Finish Osviežovače umývačky neutralizujú pachy a dodávajú umývačke príjemnú vôňu.

Majte radi svoju umývačku. Doprajte jej Finish.

Svetovo preslávená značka Finish sa v súčasnosti pýši najširšou ponukou prípravkov určených na umývanie riadu v automatickej umývačke. V priebehu rokov svojej existencie Finish pracoval na vyvinutí ideálneho umývacieho prípravku, ktorý by poskytol precíznu a šetrnú starostlivosť nielen riadu, ale aj vašej umývačke. Ich želaním je tak ponúknuť svojim zákazníkom jednoduchý, inovatívny a vysoko efektívny prostriedok, ktorý zaručí ten najčistejší riad.

Zloženie tabliet: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 % polykarboxyláty, fosfonáty, enzýmy (subtilizín, amyláza), parfum


4,9
hodnotilo 86 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Počet kusov

Počet kusov 144 ks

Podľa radu

Podľa radu Quantum
Kód:  MYC193
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  5997321736006
P-DC1-WEB21