Plienky – veľkosť 1
Plienky pre novorodenca nájdete väčšinou pod označením s číslom 1. Vzhľadom na to, že sú určené pre najmenšie deti, ich vlastnosti musia zodpovedať určitým potrebám – to znamená, že sú veľmi mäkké, priedušné a extra savé. Aké parametre sú dôležité pri výbere?
Pokračovať
Všetko z 22
PAMPERS Premium Care veľkosť 1 (156 ks)
Super cena
29,89 €
Ušetríte 2,60 €
0,19 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 156 kusov v balení, absorpčné kanáliky, indikátor vlhkosti, anatomické absorpčné jadro, predchádzajú...
BELLA Baby Happy New Born (82 ks)
12,90 €
0,16 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 82 kusov v balení, výrez na hojaci sa pupok, predchádzajú vzniku zaparenín a bez parfumovania, so...
HUGGIES Extra Care veľkosť 1 (84 ks)
Super cena
23,90 €
Ušetríte 1,89 €
0,28 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 84 kusov v balení, predchádzajú vzniku zaparenín, rozprávkový motív, rad Huggies Extra Care -...
PAMPERS Premium Care veľkosť 1 (72 ks)
15,90 €
0,22 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 72 kusov v balení, predchádzajú vzniku zaparenín, materiál bavlna, rad Pampers Premium Care -...
HUGGIES Extra Care veľkosť 1 (26 ks)
6,99 €
0,27 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 26 kusov v balení, predchádzajú vzniku zaparenín, rozprávkový motív, rad Huggies Extra Care -...
BELLA Baby Happy New Born (42 ks)
6,79 €
0,16 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 42 kusov v balení, výrez na hojaci sa pupok, predchádzajú vzniku zaparenín a bez parfumovania, so...
DADA Extra Care Newborn veľkosť 1 (26 ks)
4,49 €
0,17 €/ks
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 26 kusov v balení, neutralizujú pachy a bez parfumovania, materiál bavlna, bez motívu, rad Dada Extra...
BABY CHARM Super Dry Flex veľkosť 1 Newborn, 2 – 5 kg (50 ks)
10,59 €
0,21 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 50 kusov v balení, indikátor vlhkosti, predchádzajú vzniku zaparenín a bez parfumovania, materiál...
Moomin Baby 1 Newborn 2 – 5 kg (25 ks)
12,90 €
0,52 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 25 kusov v balení, hypoalergénne, bez parfumovania a bez bielenia chlórom, materiál celulóza, so...
Moomin Baby 2 Newborn 3 – 6 kg (56 ks)
24,05 €
0,43 €/ks
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 3 až 6 kg, 56 kusov v balení, hypoalergénne, bez parfumovania a bez bielenia chlórom, materiál celulóza, so...
PANDA New born veľkosť 1 (54 ks)
8,99 €
0,17 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 54 kusov v balení, anatomické absorpčné jadro, predchádzajú vzniku zaparenín, extra priedušné, bez...
Moomin Baby 1 Newborn 2 – 5 kg (75 ks)
40,74 €
0,54 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 75 kusov v balení, hypoalergénne, bez parfumovania a bez bielenia chlórom, materiál celulóza, so...
SWIMMIES plienkové plavky veľ. S (12 ks)
od
4,88 €
0,47 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Plienkové plavky – veľkosť: S, pre deti od 4 do 9 kg, anatomické absorpčné jadro, materiál netkaná textília, v balení 12 ks - od 0,47 €/1 ks
MonPeri STAR veľ. XS (28 ks)
7,09 €
0,25 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1 a XS, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 4 kg, 28 kusov v balení, hypoalergénne, predchádzajú vzniku zaparenín a bez parfumovania, materiál...
KIM & KIMMY New Born Diapers veľ. 1 (32 ks)
Novinka
9,19 €
0,29 €/ks
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 32 kusov v balení, absorpčné kanáliky, indikátor vlhkosti, vnútorná sieťka, anatomické absorpčné jadro,...
Libero Comfort veľkosť 1 (43 ks)
7,09 €
0,16 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 43 kusov v balení, indikátor vlhkosti a extra priedušné, materiál polyetylén a polypropylén, so...
Moddia BABY Newborn veľ. 1 (32 ks)
Novinka
4,89 €
0,15 €/ks
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 32 kusov v balení, indikátor vlhkosti, hypoalergénne, extra priedušné a bez parfumovania, materiál...
KIM & KIMMY New Born Diapers veľ. 1 (256 ks)
Novinka
67,99 €
0,27 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 256 kusov v balení, absorpčné kanáliky, indikátor vlhkosti, vnútorná sieťka, anatomické absorpčné...
PAMPERS Premium Care Newborn veľkosť 1 (26 ks)
4,99 €
0,19 €/ks
Na objednávku – termín upresníme
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 26 kusov v balení, rad Pampers Premium Care - 0,19 €/1 ks
MOLTEX Pure Newborn veľ. 1 (22 ks)
Novinka
7,49 €
0,34 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Jednorazové plienky – veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 22 kusov v balení, absorpčné kanáliky, výrez na hojaci sa pupok, bez parfumovania a bez bielenia chlórom,...
Moomin Baby 2 Newborn 3 – 6 kg (168 ks)
Super cena
65,98 €
0,39 €/ks
Momentálne nedostupné
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 3 až 6 kg, 168 kusov v balení, hypoalergénne, bez parfumovania a bez bielenia chlórom, materiál celulóza, so...
Libero Touch 1 (22 ks)
4,09 €
0,19 €/ks
Momentálne nedostupné
Jednorazové plienky – klasické, veľkosť 1, pre dieťa s hmotnosťou 2 až 5 kg, 22 kusov v balení, indikátor vlhkosti a extra priedušné, materiál polyetylén a polypropylén, so...
V kategórii Plienky – veľkosť 1 máme práve teraz na Alza.sk celkom 22 produktov.
Pokračovať
Už nepredávame
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Plenky – velikost 1
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Újszülött pelenkák (1-es pelenkák)