Čínske čaje Pangea Tea
Čínske čaje Pangea Tea vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 6
Pangea Tea zelený sypaný čaj Jazmínový, 50 g
3,27 €
65,40 €/kg
Na sklade > 20 ks u dodávateľa
Čaj – zelený sypaný, hmotnosť obsahu 50 g, v trojvrstvovom vrecku s Al fóliou na zachovanie čerstvosti - 65,40 €/1 kg
Pangea Tea Čierny sypaný čaj Puerh 50 g
3,27 €
65,40 €/kg
Na sklade > 20 ks u dodávateľa
Čaj – čierny sypaný, hmotnosť obsahu 50 g, v dvojvrstvovom vrecku - 65,40 €/1 kg
Pangea Tea čierny lisovaný čaj Puerh 70 g
3,93 €
56,14 €/kg
Na sklade > 20 ks u dodávateľa
Čaj – čierny lisovaný, v tvare tabuľky čokolády, hmotnosť obsahu 70 g, 16 dielikov = 16 porcií - 56,14 €/1 kg
Pangea Tea polozelený sypaný čaj Oolong so ženšenom 50 g
2,96 €
59,20 €/kg
Na sklade > 20 ks u dodávateľa
Čaj – polozelený sypaný s extraktom ženšenu, hmotnosť obsahu 50 g, v trojvrstvovom vrecku s Al fóliou na zachovanie čerstvosti - 59,20 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čínské čaje