Candles & Fragrances Showroom Bratislava - Nivy
This page includes all products from category Candles & Fragrances that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 27
COCCOLINO Primavera fragrance for wardrobe 3 pcs
Amazing Deal
3.29 €
Save 1.50 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Closet Fragrance to the wardrobe - 1.10 €/1 pc(s)
WOODWICK gift set 3× small candle
38.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - candles with floral scent - 12.97 €/1 pc(s)
WOODWICK Ellipse Spiced Blackberry 453 g
Discounted -3 %
27.90 €
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit and sweet scent, - 6.16 €/100 g
WOODWICK Island Coconut 85 g
9.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh, fruit, wood and sweet scent, - 10.81 €/100 g
LUMANTE Boat French Vanilla Elegance 423 g
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Boat Lavender Essential Oil 423 g
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - lavender scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Boat Caffe Sweets 423 g
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Ship Sugar Cookie 423 g
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent, - 4.70 €/100 g
WOODWICK Ellipse Vanilla Bean 453,6 g
Discounted -3 %
27.90 €
28.90 €
In stock > 5 pcs
Candle - festive / Christmas and floral scent, - 6.16 €/100 g
TrueLife AIR Diffuser D3 Light
25.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 120ml, led backlight and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 5 h, recommended room size: 25m2, colour: brown
Siguro AD-F231DW Sundown
Great price
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 400ml, led backlight, intensity settings, humidifier, timer and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 10 h, recommended...
Siguro AD-F400LW Clouded Skipper
Great price
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume 200 ml, power 12 W, silent operation (<36 dB), časovač, automatické vypnutí, 2 barvy podsvícení (modrá, oranžová) + simulace ohně, možnost...
Saloos Eucalyptus 10ml
3.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, eucalyptus notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, massages, volume 10 ml - 3.89 €/10 ml
California Scents, Car Scents Coronado Cherry
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener - Cherries - 8.55 €/100 g
Siguro AD-E210LW Lulworth Skipper
Great price
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 300ml, led backlight, intensity settings, humidifier, timer and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 30 h, recommended...
ETA Himalaia 5634 90000
64.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 160ml, led backlight, intensity settings, humidifier and automatic shutdown, number of colours: 1, operating time: 6 h, recommended room...
Siguro AD-F401B Grizzled Skipper
Great price
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume 200 ml, power 12 W, silent operation (<36 dB), časovač, automatické vypnutí, 2 barvy podsvícení (modrá, oranžová) + simulace ohně, možnost...
Saloos Lavender 10ml
from
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, lavender notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, massages, volume 10 ml - from 6.99 €/10 ml
Saloos Peppermint 10ml
4.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, mint notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, massages, volume 10 ml - 4.39 €/10 ml
Siguro AD-K355Y Koala's Lullaby
Great price
27.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 90ml, led backlight, humidifier, automatic shutdown and children's design, number of colours: 1, operating time: 4 h, recommended room...
Siguro AD-K355O Fox's Lullaby
Great price
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 95ml, led backlight, humidifier, automatic shutdown and children's design, number of colours: 2, operating time: 4 h, recommended room...
California Scents Ice
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener - in the car, ice fresh scent - 8.55 €/100 g
Saloos Red Orange 10ml
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, orange notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, massages, volume 10 ml - 4.09 €/10 ml