Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BEBA EXPERTpro HA 1, 800 g

Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

BEBA EXPERTpro HA 1, 800 g

Výživa počas prvých troch rokov života dieťaťa zohráva kľúčovú úlohu v jeho budúcom zdraví. Dlhodobé dojčenie je pre deti najlepším spôsobom výživy. Ak však dojčenie nie je možné, dojčenské mlieko Beba značky NESTLÉ bude pre vaše dieťa výbornou voľbou. BEBA EXPERTpro HA 1 je počiatočná dojčenská výživa určená pre deti od narodenia. Ide o potravinu na zvláštne lekárske účely – výživu pri znížení rizika alergie na mliečne bielkoviny. Spoľahnite sa na roky preverenú kvalitu značky BEBA a jej produktový rad BEBA EXPERTpro HA 1 určený pre deti s alergiou na mlieko v rodinnej anamnéze.

Kľúčové vlastnosti počiatočného dojčenského mlieka NESTLÉ BEBA EXPERTpro HA 1, 800 g

  • Pripravené pre deti od narodenia, ktoré nemôžu byť dojčené a majú alergiu na mlieko v rodinnej anamnéze
  • Hypoalergénne mlieko BEBA EXPERTpro HA 1 s čiastočne hydrolyzovanou bielkovinou znižuje riziko vzniku alergií
  • Obsahuje probiotiká, vitamíny a minerály nevyhnutné pre správny vývoj dieťaťa
  • Spoločnosť NESTLÉ sa už 60 rokov venuje výskumu materského mlieka s cieľom sa mu čo najviac priblížiť
  • Potravina na zvláštne lekárske účely

Hypoalergénne mlieko BEBA s probiotikami, vitamínmi a minerálmi

Značka BEBA už niekoľko desaťročí pracuje na výskume originálnej receptúry pre dojčenskú výživu, ktorá bude znižovať riziko alergie na mliečnu bielkovinu. Výsledkom je špeciálne vyvinutý proces OPTIPRO HA, vďaka ktorému hypoalergénne mlieko BEBA EXPERTpro HA 1 obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek čiastočne hydrolyzovanej bielkoviny. Ďalej v ňom nájdete probiotiká L. reuteri a mnoho vitamínov a minerálnych látok potrebných pre spokojné bruško a správny vývoj vášho bábätka.

Príprava mlieka:
Nezabudnite sa vždy riadiť pokynmi pediatra a inštrukciami na obale. Pripravujte vždy len jednu dávku a ihneď kŕmte, neuchovávajte nedojedené porcie. Dodržujte presne návod na prípravu, inak ohrozíte zdravie vášho dieťaťa.

Dôležité upozornenie:
Nestlé BEBA EXPERTpro HA 1 by malo byť podávané na základe odporúčania lekára, alebo odborníka v oblasti detskej výživy. Toto dojčenské mlieko je vhodné ako jediný zdroj výživy pre dieťa. Nesmie byť konzumované jedincami alergickými na mliečne bielkoviny.

 Zloženie: 
Laktóza (z mlieka,) rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový nízkoerukový, slnečnicový), enzymaticky hydrolyzovaný bielkovinový koncentrát mliečnej srvátky 10,2 %, minerálne látky (citrát draselný, glycerofosforečnan vápenatý, vápenaté soli kyseliny fosforečnej, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran mangánatý, jodid draselný, selénan sodný), L-arginín, rybí olej, olej z Mortierella alpina, vitamíny (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotínamid, DL-?-tokoferyl-acetát, riboflavín, retinyl-acetát, tiamín-mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín), L-histidín, cholín bitartát, L-thyrosin, baktérie mliečneho kvasenia (Lactobacillus reuteri DSM 17938, 8,9 × 107 KTJ/100 g prášku na konci minimálnej trvanlivosti), taurín, inositol, nukleotidy [cytidín-5'-monofosforečná kyselina (CMP), sodné soli uridín-5'-fosforečnej kyseliny (UMP),adenozín-5'-monofosforečná kyselina (AMP), sodné soli guanozín-5'-monofosforečné kyseliny (GMP)], L-karnitín.

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Hmotnosť 800 g
Počet ks v balení 1 ks

Typ mlieka

Typ mlieka Počiatočné

Zloženie

Zloženie Bez konzervantov a umelých farbív, Bez lepku, Bez sóje, hypoalergénne, Bez pridaného cukru, Bez prídavku soli, bez palmového oleja

Odporúčaný vek

Odporúčaný vek od 0 mesiacov

Podľa radu

Podľa radu Beba EXPERTpro
Kód:  BABY17241
Produktové číslo:  7613039565186
P-DC1-WEB29