Lip Balms
Lip Balms – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 241
Sponsored
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Matte Smooth colour Lipstick 14 Hibiscus Hug, 2 g
Great price
9.99 €
499.50 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: raspberry, - 499.50 €/100 g
Sponsored
SAIN Lip Balm
7.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing,
LA ROCHE-POSAY Cicaplast Levres 7,5ml
9.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, active ingredients: panthenol
LABELLO Orginal Care 2×4.8 g
from
3.82 €
46.77 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter - from 1.91 €/pcs - from 46.77 €/100 g
BIODERMA Atoderm Ultra-moisturising care 4 g
8.09 €
202.25 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, scent: raspberry, active ingredients: shea butter - 202.25 €/100 g
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 007 Berry Haze Oil Lip Balm, 2.8g
Great price
4.59 €
Save 0.36 €
163.93 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: hyaluronic acid - 163.93 €/100 g
WELEDA Skin Food Lip Balm 8 ml
6.59 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: camomile, active ingredients: lanolin
ANGRY BEARDS Lip Balm, 4.8ml
3.19 €
66.46 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: panthenol - 66.46 €/100 g
NEUTROGENA Intense Repair Lip Balm 15 ml
3.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, flavour: vanilla, scent: vanilla, active ingredients: panthenol
NUXE Reve de Miel Honey Lip Care 10 ml
Amazing Deal
17.50 €
Save 9.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing,
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 002 Pink Drip Oil Lip Balm, 2.8g
4.99 €
178.21 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: hyaluronic acid - 178.21 €/100 g
NEUTROGENA Lip Care SPF4 4.8 g
2.69 €
56.04 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, scent: vanilla, active ingredients: panthenol - 56.04 €/100 g
NEUTROGENA Lip Care SPF20 4.8 g
3.19 €
66.46 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: mentol , - 66.46 €/100 g
REGINA Deer tallow traditional in blister
from
1.91 €
53.11 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating, - from 53.11 €/100 g
LABELLO Blackberry Shine 4,8 g
from
2.64 €
68.54 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, toning, flavour: blackberry, scent: blackberry, - from 68.54 €/100 g
URIAGE Xémose Moisturizing Lipstick 4 g
7.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter, hyaluronic acid and vitamin C
PURITY VISION Lip Balm BIO 12 ml
4.49 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, scent: orange, active ingredients: shea butter
LABELLO MEN Active 4.8 g
from
2.97 €
72.71 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, active ingredients: panthenol - from 72.71 €/100 g
A-DERMA Dermalibour+ Reparative CICA Lip Balm 15 ml
9.19 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing,
REGINA Deer Tallow Original 13g
Amazing Deal
2.09 €
Save 2.30 €
16.08 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: lanolin - 16.08 €/100 g
REGINA Deer Tallow Original 28g
from
1.59 €
7.11 €/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: lanolin - from 7.11 €/100 g
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 010 Espresso Kiss Oil Lip Balm, 2.8g
Amazing Deal
5.59 €
Save 1 €
199.64 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: hyaluronic acid - 199.64 €/100 g
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 008 Acai Glaze Oil Lip Balm, 2.8g
4.99 €
178.21 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: hyaluronic acid - 178.21 €/100 g
LABELLO Nude Lip balm 3in1
from
3.14 €
76.88 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, scent: fragrance free, active ingredients: shea butter - from 76.88 €/100 g
In the category Lip Balms on Alza.sk, we currently have a total of 241 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Balzámy na rty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakbalzsamok