Lip Balms
Lip Balms – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 241
PURITY VISION Bio Pink Lip Oil 10 ml
6.89 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, scent: rose, active ingredients: coenzym Q10
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 001 Clear Crave Oil Lip Balm, 2.8g
4.99 €
178.21 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: cherry, scent: vanilla, active ingredients: shea butter - 178.21 €/100 g
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 006 Caramel Glow oil lip balm, 2.8g
Great price
4.89 €
174.64 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: hyaluronic acid - 174.64 €/100 g
BIODERMA Atoderm Ultra-nourishing Lip Balm 15 ml
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter
KNEIPP Lip Balm Repair & Prevent
6.49 €
138.09 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, scent: melissa, active ingredients: shea butter - 138.09 €/100 g
VASELINE Lip Therapy Original 20g
from
1.74 €
9.95 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, - from 9.95 €/100 g
NUXE Reve de Miel Ultra-Nourishing and Repairing Honey Lip Balm 15g
12.90 €
86 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, scent: grapefruit, active ingredients: shea butter - 86 €/100 g
Hipp Bio Babysanft lip balm 4,8 g (mix of motifs), 1 pc
4.09 €
85.21 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, - 85.21 €/100 g
REGINA Deer tallow Princess
from
1.55 €
42.89 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, flavour: chewing Gum, scent: chewing Gum, - from 0.26 €/pcs - from 42.89 €/100 g
REGINA Placenta in blister
2.29 €
50.89 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating, - 0.38 €/pcs - from 50.89 €/100 g
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 003 Rose Bite Oil Lip Balm, 2.8g
4.99 €
178.21 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: hyaluronic acid - 178.21 €/100 g
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 009 Latte Crush Oil Lip Balm, 2.8g
4.99 €
178.21 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, scent: coffee, active ingredients: shea butter - 178.21 €/100 g
LABELLO Cherry Shine 4,8 g
from
2.64 €
68.54 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, toning, flavour: cherry, scent: fruit, - from 68.54 €/100 g
LABELLO Sun Protect SPF30 4.8 g
from
3.14 €
76.88 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: shea butter - from 76.88 €/100 g
LABELLO Original 4.8g
from
2.64 €
68.54 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: fragrance free, active ingredients: shea butter - from 68.54 €/100 g
URIAGE Bariéderm-Cica Protecting Lip Balm 15 ml
9.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating,
DEXILIP Herp gel for cold sores 7 ml
9.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm active ingredients: beta-glucan
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 005 Peach Quench Oil Lip Balm, 2.8g
Great price
4.89 €
174.64 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: hyaluronic acid - 174.64 €/100 g
LABELLO Hydro Care SPF15 4.8 g
from
3.14 €
76.88 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: fruit, active ingredients: aloe Vera - from 76.88 €/100 g
NUXE Reve de Miel Lip Moisturizing Stick 4,7 ml
7.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: shea butter
L'OCCITANE Shea Butter Lip Balm 12 ml
8.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: fragrance free, active ingredients: shea butter
Clover Lion Coconut and vanilla
Discounted -8 %
2.19 €
2.39 €
48.67 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, flavour: coconut, scent: vanilla, - 48.67 €/100 g
KNEIPP Aloe Vera Lip Care 4,7 g
6.49 €
138.09 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: aloe Vera - 138.09 €/100 g
MAYBELLINE NEW YORK Lifter Glaze 004 Cherry Swirl Oil Lip Balm, 2.8g
4.99 €
178.21 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: cherry, scent: cherry, active ingredients: shea butter - 178.21 €/100 g
In the category Lip Balms on Alza.sk, we currently have a total of 242 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Balzámy na rty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakbalzsamok