Baby Puffs Hami
Baby Puffs Hami – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 4
Hami Organic lentil crisps with corn 20 g, 8+
1.19 €
59.50 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without gluten, added sugar and added salt - 59.50 €/1 kg
Hami Organic lentil crisps with corn 8×20 g, 10+
10.54 €
65.88 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without gluten, added sugar and added salt - 1.32 €/pcs - from 65.88 €/1 kg
HAMI Rings carrot, tomato, pumpkin 8×20 g
10.49 €
65.56 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 6 months of age, without gluten and added salt - 1.31 €/pcs - from 65.56 €/1 kg
HAMI Triplets beetroot, spinach, carrot 8×30 g
14.02 €
467.33 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without added sugar and added salt - 1.75 €/pcs - from 467.33 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Křupky pro děti