Obnoviť stránku

Cenové hity sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

AlzaEco Prací gél Universal 3 l (60 praní)

4.8 50 hodnotení
Doručujeme aj cez víkend. Do AlzaBoxov, k vám domov aj na predajne.
Cena s DPH
10,90 €
Cena bez DPH
9,08 €

AlzaEco Prací gél Universal 3 l (60 praní)

Na pranie všetkých druhov bielej a stálofarebnej bielizne a plienok s výnimkou vlny a prírodného hodvábu.

Český výrobok

český výrobok

Netestované na zvieratách

netestované na zvieratách

Šetrný k peňaženke

Šetrný k peňaženke

Šetrný k prírode

Šetrný k prírode

Recyklujeme a separujeme

recyklujeme a separujeme

Dermatologicky testované

dermatologicky testované


Pretože na prírode záleží

Prací gél AlzaEco Universal je z 93 % prírodného pôvodu. Všetky aktívne pracie zložky sú rastlinného pôvodu a teda ľahko biologicky rozložiteľné. Preto je prací gél AlzaEco Universal vhodný na použitie so septikmi a domácimi čističkami.

93 %

prírodných zložiek

Odstráni aj tie najodolnejšie škvrny

Prací gél AlzaEco Universal preniká hlboko do vlákien a odstráni aj tie najodolnejšie škvrny. AlzaEco Universal obsahuje aktívne zložky, ktoré bránia nechcenému zafarbeniu bielizne a zložky, ktoré rozžiaria jej farby. Prací gél je šetrný k vláknam vášho oblečenia.

60

praní

Pretože na prírode záleží

Aby ste ekológii urobili zadosť, odporúčame prať na 30 °C. Prací gél AlzaEco je vysokoúčinný už pri tejto teplote (ak dodržujete odporúčané dávkovanie). AlzaEco Universal môžete používať nielen v práčke, ale tiež pri ručnom praní.

30–95°C

udržateľné balenie

Udržateľné obaly Bag-in-Box sú moderným riešením, ako vykročiť ekológii v ústrety. Tento typ obalov sa vyznačuje možnosťou 100 % recyklácie a takisto zanecháva menšiu uhlíkovú stopu – teda minimálne zaťažuje životné prostredie. Bag-in-Box ide v ústrety zelenšiemu zajtrajšku.

eco obal

BAG-in-box


zelený bod

zelený bod

Ide o ochrannú známku, ktorá hovorí, že za obal produktu, ktorý nesie toto logo bol uhradený finančný príspevok organizáciou zaisťujúcou spätný odber a využitie obalového odpadu.

Životné prostredie

Životné prostredie

Produkty AlzaEco boli vytvorené v súlade s prírodou a ich používaním celkom jasne podporujete životné prostredie. No nie je to skvelé?

Nízkohustotný polyetylén

Nízkohustotný polyetylén

Súčasťou je aj nízkohustotný polyetylén, ktorý môžete vhodiť do žltého kontajnera určeného na plasty. Všetko tak možno ľahko recyklovať.

Lepenka

Lepenka

Obal pracieho gélu AlzaEco Universal tvorí lepenka, ktorú môžete jednoducho triediť vhodením do modrého kontajnera určeného na papier.


AlzaEco

Po dlhých mesiacoch testovania a hľadania máme konečne pocit, že sme našli to najlepšie pre nás aj pre našich zákazníkov. Zoznámte sa so značkou AlzaEco, značkou kvalitných produktov mysliacou na budúcnosť našu aj našich detí.

Ekologické obaly sú navyše prispôsobené na bezpečné zasielanie, nie je preto potrebné plytvať ďalším obalovým či výplňovým materiálom.

AlzaEco tím

Veríme, že spoločne s vami dokážeme podporiť trvalo udržateľný rozvoj a hlavne umožníme budúcim generáciám žiť s prírodou vo vzájomnej harmónii a rovnováhe.

Dlhodobá snaha Alzy ísť ruka v ruke so životným prostredím vyústila do projektu, na ktorého výsledky sme právom hrdí a dovoľujeme si ho predstaviť svojim zákazníkom. Trvalá udržateľnosť s dôrazom na ekológiu bola hlavná myšlienka, ktorá stála na počiatku celého programu. Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný ekologický produkt s vysokým podielom prírodných látok, ktorý bude svojim zložením maximálne šetrný k prírode. A aby sme našu pôvodnú myšlienku doviedli do dokonalosti, rozhodli sme sa tieto produkty ponúkať v moderných ekologických obaloch, Bag-in-Boxoch. Tie z hľadiska ľahkej recyklovateľnosti a minimálneho zaťaženia životného prostredia vyhovujú našej predstave skĺbiť ako vlastný ekologický produkt, tak jeho obal.


zloženie

Obsahuje <5 %: mydlo, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy, konzervačná látka, parfum; 5 % – <15 % aniónové povrchovo aktívne látky
Obsiahnuté enzýmy nie sú vyrábané pomocou GMO. Neobsahuje fosfáty, chlór, EDTA, formaldehyd, syntetické farbivá, opticky zjasňujúce látky.
Obsah prírodných látok v produktoch AlzaEco, a čo to sú prírodné látky:
Prírodná látka sa nachádza v prírode a následne je fyzikálne upravovaná (čistená, mletá a pod.). Ide o zeolity, enzýmy, soľ, kremičitany a pod. Látky prírodného pôvodu sú suroviny, ktorých základom sú prírodné látky (kokosový olej, jedlá sóda – hydrogénuhličitan sodný) a sú chemicky upravované, aby pri nich boli docielené požadované vlastnosti. Zvyšné látky, ktoré nie sú zaradené ako prírodné, sú syntetického pôvodu a slúžia na parfumáciu, konzerváciu alebo ako rozpúšťadlá na zlepšenie vlastností výrobku a sú v prostriedku v takom množstve, aby neboli škodlivé pre zdravie a prírodu.
Všetky látky použité v prípravkoch AlzaEco spĺňajú podmienkyeurópskej značky Ecolabel.Alza Eco používa Cocosulfát sodný (výborne biologicky odbúrateľný tenzid ako aeróbne tak aj anaeróbne).
Výrobky AlzaEco používajú polyglucosidy, ktorým sa inak hovorí cukrové estery a tie sú vyrábané s glukózy a nie sú na rozdiel od Ethoxylovaných alkoholov toxické pre vodné organizmy.
Certifikácia: ISO 9001:2015 a 14001:2015
ISO 9001:2015Táto norma špecifikuje požiadavky na systémy manažmentu akosti na použitie v prípade, že je potrebné preukázať spôsobilosť organizácie na poskytovanie výrobkov, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníka a aplikovateľné požiadavky predpisov.
ISO 14001:2015 – sa týkajú environmentálneho manažmentu a je určený výrobcom, dodávateľom a poskytovateľom služieb vo všetkých odboroch podnikania.

UPOZORNENIE: Pri zasiahnutí očí môže spôsobiť vážne podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si starostlivo umyte ruky.


Parametre a špecifikácia

Použite

Typ bielizne Univerzálna
Farba bielizne Na bielu bielizeň
Vlastnosti Ekologické, Odstránenie škvŕn pri praní, Pre citlivú pokožku

Objem

Objem 3 000 ml

Vlastnosti

Podľa krajiny výroby Z Česka

Počet praní

Počet praní 60

Typ pracieho prostriedku

Typ pracieho prostriedku Prací gél
Kód:  Eko0008
Produktové číslo:  8594018044818
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB31