Obnoviť stránku

AJAX Floral Fiesta Red Flowers 5 l

-21%
8 €
6,29 €
5,24 € bez DPH

AJAX Floral Fiesta Red Flowers 5 l

Všestranný univerzálny čistiaci prostriedok Ajax Floral Fiesta Red Flowers si hravo poradí so všetkými plochami v domácnosti. Dokonalá čistota a žiarivý lesk a príjemná svieža vôňa vlčích makov vydržia dokonca aj druhý deň po upratovaní. Vďaka neutrálnemu pH sa nemusíte báť použiť tento čistič aj na citlivé povrchy, ako sú napr. keramika alebo mramor.

  • Čistiaci prostriedok Ajax so sviežou vôňou vlčích makov
  • Dlhodobá čistota vydrží aj nasledujúci deň
  • Prípravok s neutrálnym pH vhodný aj na citlivé povrchy
  • Čistič Ajax s úplne univerzálnym použitím
  • Povrchy nie je nutné následne oplachovať
  • Výhodné veľké balenie vhodné aj na upratovanie veľkých povrchov

Čistota a sviežosť po viac ako 24 hodín

Ajax Floral Fiesta vás okamžite očarí jedinečnou vôňou, ktorá vašu domácnosť prenesie doprostred rozkvitnutých lúk a polí vlčích makov. Revolučné zloženie aktivuje vôňu vzduchom a nepretržite ju uvoľňuje po dobu viac ako 24 hodín. Neutrálne pH neublíži žiadnym povrchom, tento čistič teda môžete použiť kdekoľvek v kuchyni, kúpeľni, na podlahy v celej domácnosti a pod. Jedinečný čistič ušetrí prácu aj peniaze.

Použitie:
Na čistenie veľkých povrchov zrieďte dve viečka prípravku na pol vedra vody. Nezriedený čistič možno použiť na malé a ťažko odstrániteľné škvrny, potom utrite vlhkou špongiou. Povrchy prichádzajúce do kontaktu s jedlom následne opláchnite pitnou vodou.

Zloženie:
5 % aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, Parfém, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl cinnamal, Butylphenyl methylpropional, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone

Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu všetky typy povrchu

Objem

Objem 5 000 ml
Kód:  CIS411
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8714789709383
Odkazy: Opis výrobku
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB1