LUCAFFÉ
Tovar značky LUCAFFÉ vieme doručiť už v deň objednávky! Väčšinu produktov máme na sklade, takže nemusíte na nič čakať. Vytvorte objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo na jednu z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 43
Lucaffe Mr. Exclusive, zrnková, 1000 g
Super cena
37,89 €
Ušetríte 2,01 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, 100 % Arabica, zmes rôzneho pôvodu, hmotnosť balenia 1000 g - 37,89 €/1 kg
Lucaffé Classic, zrnková, 1 000 g
Cenová bomba
28,33 €
Ušetríte 3,57 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, zmes kávových odrôd, zmes rôzneho pôvodu, miesto praženia Taliansko, hmotnosť balenia 1000 g - 28,33 €/1 kg
Lucaffé Classic, E.S.E. pody, 150 ks
47,69 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – zmes kávových odrôd, na espresso vhodné pre plnoautomatické kávovary, pôvod Južná Amerika, Afrika a Ázia, miesto praženia Taliansko, hmotnosť balenia 1000 g, 150 porcií,...
Lucaffe 100 % Arabica, E.S.E pody, 150 ks
Super cena
52,49 €
Ušetríte 4,41 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – 100 % Arabica, aróma čokoláda a orech, na espresso vhodné pre plnoautomatické kávovary, pôvod Južná Amerika, hmotnosť balenia 900 g, 150 porcií, hmotnosť porcie 6 g, bez...
Lucaffé Colombia, E.S.E. pody, 150 ks
Super cena
53,99 €
Ušetríte 2,91 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – 100 % Arabica, tmavé praženie, na espresso vhodné pre plnoautomatické kávovary, pôvod Kolumbia, hmotnosť balenia 900 g, 150 porcií, hmotnosť porcie 6 g - 59,99 €/1 kg
Lucaffe PODS Pulcinella (energy káva) 150 ks
Cenová bomba
45,99 €
Ušetríte 4,91 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – zmes kávových odrôd, aróma čokoláda a orech, stredné praženie, na espresso, zmes rôzneho pôvodu, miesto praženia Taliansko, hmotnosť balenia 900 g, 150 porcií, hmotnosť...
Lucaffé Espresso Crema 500 g
11,69 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, zmes kávových odrôd, tmavý stupeň praženia, pôvod Brazília, Guatemala a India, miesto praženia Taliansko, hmotnosť balenia 500 g - 23,38 €/1 kg
Lucaffé Espresso Bar, zrnková, 1 000 g
27,19 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, zmes kávových odrôd, zmes rôzneho pôvodu, hmotnosť balenia 1000 g - 27,19 €/1 kg
Lucaffe PODS Mamma Lucia 150 ks
44,49 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – zmes kávových odrôd, na espresso, pôvod Brazília, hmotnosť balenia 900 g, 150 porcií, hmotnosť porcie 6 g - 49,43 €/1 kg
Lucaffé Blucaffe, E.S.E pody, 150 ks
80,99 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – 100 % Arabica a zmes kávových odrôd, aróma čokoláda, na espresso vhodné pre plnoautomatické kávovary, pôvod Kolumbia a Mexiko, miesto praženia Taliansko, hmotnosť...
Lucaffe PODS Exquisit 150 ks
Super cena
50,90 €
Ušetríte 4 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – zmes kávových odrôd, stredné praženie, na espresso, pôvod Brazília, hmotnosť balenia 900 g, 150 porcií, hmotnosť porcie 6 g, alergény 8 – Škrupinové plody -...
Lucaffé 100 % Arabica, zrnková, 250 g
11,49 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, 100 % Arabica, zmes rôzneho pôvodu, hmotnosť balenia 250 g - 45,96 €/1 kg
Lucaffe PODS Nízkokofeín 150 ks
60,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – 100 % Arabica, na espresso, pôvod Guatemala, hmotnosť balenia 900 g, 150 porcií, hmotnosť porcie 6 g - 67,67 €/1 kg
Lucaffé Gourment box, E.S.E pody, 81 ks
od
56,24 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – zmes kávových odrôd, tmavé praženie, na espresso vhodné pre plnoautomatické kávovary, zmes rôzneho pôvodu, miesto praženia Taliansko, metóda spracovania Mokrá/Washed,...
Lucaffé Crema Caffe 500 g
11,69 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, zmes kávových odrôd, tmavý stupeň praženia, pôvod Brazília, Guatemala a India, miesto praženia Taliansko, hmotnosť balenia 500 g - 23,38 €/1 kg
Lucaffé Classic, zrnková, 250 g
od
8,66 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, zmes kávových odrôd, stredný stupeň praženia, hmotnosť balenia 250 g - od 39,56 €/1 kg
Lucaffé Exquisit, zrnková, 1000 g
36,29 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, zmes kávových odrôd, hmotnosť balenia 1000 g - 36,29 €/1 kg
Lucaffé PULCINELLA 44 mm 25 ks
od
9,45 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – zmes kávových odrôd, aróma čokoláda a orech, tmavé praženie, na espresso vhodné pre plnoautomatické kávovary, zmes rôzneho pôvodu, miesto praženia Taliansko, metóda...
Lucaffé 44 mm 25 ks
od
10,66 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – 100 % Arabica, aróma čokoláda a orech, tmavé praženie, na espresso vhodné pre plnoautomatické kávovary, zmes rôzneho pôvodu, miesto praženia Taliansko, metóda...
Lucaffé Decaffeinato, zrnková, 250 g
13,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, 100 % Arabica, hmotnosť balenia 250 g - 52,76 €/1 kg
Lucaffé Decaffeinato 25 ks
Super cena
od
10,66 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
ESE pody – 100 % Arabica, tmavé praženie, na espresso vhodné pre plnoautomatické kávovary, miesto praženia Taliansko, metóda spracovania Mokrá/Washed, hmotnosť balenia 230 g, 25...
Lucaffé Decaffeinato, mletá, 250 g
12,79 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – mletá, zmes kávových odrôd, zmes rôzneho pôvodu, hmotnosť balenia 250 g - 51,16 €/1 kg
Lucaffé BLucaffé v plechu 500 g
od
35,19 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, 100 % Arabica, tmavý stupeň praženia, zmes rôzneho pôvodu, miesto praženia Taliansko, hmotnosť balenia 500 g - od 79,98 €/1 kg
Lucaffé Brasile, zrnková, 250 g
od
15,71 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Káva – zrnková, 100 % Arabica, aróma čokoláda, karamel a orech, tmavý stupeň praženia, pôvod Brazília, miesto praženia Taliansko, hmotnosť balenia 250 g - od 72,76 €/1 kg