Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Reklamácie počas lockdownu prijímame bohužiaľ iba cez online formulár.

Logitech G Pro Wireless

-10%
133,90 €
120,90 €
100,75 € bez DPH

Logitech G Pro Wireless

Navrhnutá profesionálmi, určená na víťazstvo

Logitech G Pro Wireless je bezdrôtová počítačová myš navrhnutá k ultimátnym herným zápasom vo svete E-sports. Viac ako 2 roky spolupracovala spoločnosť Logitech s tými najlepšími hráčmi z celého sveta, aby mohli vyvinúť myš kombinujúcu perfektný tvar, hmotnosť a pohodlie podporované špičkovým senzorom HERO 25K. Výsledkom je herná myš prinášajúca bezkonkurenčný výkon a presnosť, ktorá vám poskytne istotu potrebnú k víťazstvu.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Najpresnejší senzor na scéne

Nová myš Logitech G Pro Wireless so senzorom HERO 25K môže konkurovať takmer každej hernej myši, ktorá sa objaví na trhu. Vďaka novej generácii HERO 25K má svet nového lídra. MX PRO ustojí šialené podmienky s rýchlosťou cez 400 IPS bez výpadkov a citlivosťou od 100 do 25 600 DPI. S novou technológiou sa spotreba hernej myši znížila asi 10-krát.

Špičkový bezdrôt

Životnosť kábla je jedno z prioritných kritérií profesionálnych hráčov. Myš, ktorú si zaobstará totiž musí vydržať veľkú záťaž, aby si nemuseli zvykať na novú. Pohyb drôtovej myši navyše zvyšuje trenie a tým spomaľuje celkové reakcie profesionálnych hráčov. Inovatívna myš Logitech G Pro Wireless má bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou 1 MS.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Veľmi nízka hmotnosť

Najnovší dizajn endoskeletonnej konštrukcie Logitech G dosiahol neuveriteľnú hmotnosť len 80 gramov. Neuveriteľne tenká povrchová vrstva s hrúbkou okolo 1 mm využíva inovatívne materiály pre ten najlepší výkon na herných turnajoch. Pokiaľ si pred turnajom nabijete batériu, tak v priebehu hrania úplne zabudnete, že ide o bezdrôtovú myš.

Programovateľné tlačidlá

S možnosťou vypnutia postranných tlačidiel necháva Logitech G Pro Wireless všetku kontrolu a prispôsobenie úplne na hráčoch. Špecialitou je tiež umiestnenie DPI tlačidla, ktoré leží na spodnej časti myši, kde sa zabráni nechcenému prepnutiu rýchlosti. Myš Logitech G Pro Wireless skrátka môžete vybaliť a používať s prednastavenými funkciami alebo si ju môžete úplne preprogramovať s aplikáciou Logitech Gaming Software.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Mechanické spínače v Logitech G Pro Wireless

Bezdrôtová myš Logitech G Pro Wireless skrýva špeciálnu pružinu oddeľujúcu ľavé a pravé tlačidlo myši. Využitím tejto pružiny je zamedzené oneskoreniu medzi jednotlivými stlačeniami a vaše výsledky preto budú nepochopiteľné. Hrajte ako profesionáli s Logitech G Pro Wireless.

Navrhnutá profesionálmi, určená na víťazstvo

S viac ako 35 rokmi skúseností v počítačovom odvetví mohla spoločnosť Logitech vyvinúť herné vybavenie, ktoré nepozná konkurenciu. Logitech G Pro Wireless je navrhnutá tak, aby vydržala náročné tréningy a turnaje tých najlepších hráčov na svete. Povrch tejto myši bol navrhnutý pre maximálnu trvanlivosť a pohodlie. Výdrž jednotlivých spínačov v pravom a ľavom tlačidle myši prekoná 50 miliónov kliknutí, čo zodpovedá 10 hodinám hrania denne po dobu 5 rokov.


4,8
Hodnotilo 61 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
26
používateľských recenzií
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Pripojenie

Pripojenie Bezdrôtová
Rozhranie USB, Bezdrôtový USB prijímač
Napájanie USB

Použitie myši

Určenie Herná
Vyhotovenie Symetrická
Veľkosť L

Senzor

Citlivosť 25 600 DPI
Technológia Optická

Tlačidlá myši

Funkcie tlačidiel Zmena DPI
Koliesko Klasické

Ďalšie vlastnosti myši

Podsvietenie Viacfarebné
Ďalšie vlastnosti Vymeniteľné kryty

Rozmery a hmotnosť

Šírka 6,35 cm
Výška 4 cm
Hĺbka 12,5 cm
Hmotnosť 80 g

Farba

Farba Čierna
Kód:  MG137a8d1
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  910-005272
P-DC1-WEB11