LINTEO
We can deliver LINTEO products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 100
LINTEO Satin white (40 pcs)
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.27 €/role - from 0 €/1 sheet
LINTEO ZZ STANDARD 5000 Green 20 × 250 pcs
27.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - one-layer - 0.01 €/1 pc(s)
LINTEO ZZ 4000 white 20x200pcs
44.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - two-layer - 0.01 €/1 pc(s)
LINTEO Box (200 Pcs)
from
1.53 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - two-layer - from 0.01 €/1 pc(s)
LINTEO ZZ STANDARD 5000 White 20 × 250 pcs
from
31.55 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - one-layer - from 0.01 €/1 pc(s)
LINTEO ZZ 4000 White 20 x 200 pcs
from
32.24 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - one-layer - from 0.01 €/1 pc(s)
LINTEO Box (5×200 pcs)
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - two-layer - 0.01 €/1 pc(s)
LINTEO JUMBO Premium 280 (200 m), 6 pcs
from
18.44 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - from 3.07 €/roll
LINTEO SENSITIVE White 5l
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, pH neutral, unisex, volume 5000 ml - 0.12 €/100 ml
LINTEO Satin White (16 pcs)
5.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.32 €/roll - from 0 €/1 sheet
LINTEO Wet wipes for glasses (50 pcs)
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.05 €/napkin - from 0.05 €/1 pc(s)
LINTEO JUMBO Grand 280 6 pcs
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 3.15 €/roll
LINTEO Satin White (8 pcs)
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.42 €/roll - from 0 €/1 sheet
LINTEO PK MAXI white 6pcs
from
18.70 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - two-layer
LINTEO ZZ STANDARD 5000 Grey 20 × 250 pcs
from
22.71 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - one-layer - from 0 €/1 pc(s)
LINTEO ZZ Economy grey 4000, 200 pcs
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - one-layer - 0 €/1 pc(s)
LINTEO Universal Wet Wipes (40 pcs)
1.69 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.04 €/napkin - from 0.04 €/1 pc(s)
LINTEO Box 100 pcs
1.29 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - two-layer - 0.01 €/1 pc(s)
LINTEO Satin White (24 pcs)
8.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.36 €/roll - from 0 €/1 sheet
LINTEO Classic (16 pcs)
5.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 0.33 €/roll - from 0 €/1 sheet
LINTEO PK MIDI white 12pcs
from
19.64 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - two-layer
LINTEO ZZ Economy white 4000, 200 pcs
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - one-layer - 0.01 €/1 pc(s)
LINTEO JUMBO Grand 190 6 pcs
from
7.88 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - from 1.31 €/roll
LINTEO Classic Cotton Pads (120 + 20 Pcs)
from
1.58 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Remover Pads - disposable (cotton) - from 0.02 €/1 pc(s)