Lacné pleťové séra ASTRID
Na tejto stránke nájdete lacné pleťové séra ASTRID, respektíve všetky pleťové séra ASTRID zoradené od najlacnejších až po najdrahšie. Lepšie tak vyniknú produkty, ktoré sú práve cenovo najdostupnejšie. Aktuálne najlacnejším produktom v tejto kategórii je ASTRID Dermocycling obnovujúce sérum 15 ml, ktorý stojí 4,89 € vr. DPH. Nie je práve on tým pravým, čo hľadáte?
Všetko z 11
ASTRID Dermocycling obnovujúce sérum 15 ml
Zľavnené -10 %
4,89 €
5,49 €
32,60 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, na zrelú pleť, objem 15 ml - 32,60 €/100 ml
ASTRID Dermocycling sérum s retinolom 15 ml
Zľavnené -10 %
5,19 €
5,79 €
34,60 €/100 ml
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, na zrelú pleť, objem 15 ml - 34,60 €/100 ml
ASTRID Dermocycling exfoliačné sérum 15 ml
Zľavnené -5 %
5,19 €
5,49 €
34,60 €/100 ml
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, na zrelú pleť, objem 15 ml - 34,60 €/100 ml
ASTRID Hydro X-Cell Hydratačné booster sérum 30 ml
Cenová bomba
6,09 €
20,30 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – denný a nočný variant, účinok hydratačný, vyživujúci, upokojujúci a rozjasňujúci, vegánske, s kyselinou hyalurónovou, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú...
ASTRID Vitamín C Sérum proti vráskam pre žiarivú pleť 30 ml
Cenová bomba
6,89 €
22,97 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, účinok rozjasňujúci, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 30 ml - 22,97 €/100 ml
ASTRID Rose Premuim 55+ spevňujúce a vyplňujuce sérum 30 ml
9,29 €
30,97 €/100 ml
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, účinok vyhladzujúci, s kyselinou hyalurónovou, objem 30 ml - 30,97 €/100 ml
ASTRID Glow Expert sérum proti tmavým škvrnám a vráskam 30 ml
9,59 €
31,97 €/100 ml
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, na zrelú pleť, objem 30 ml - 31,97 €/100 ml
ASTRIDHyaluron Gold – Vyplňujúce perlové sérum proti vráskam s niacínamidom, 30 ml
9,79 €
32,63 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – účinok hydratačný, vyživujúci a tónovací, na normálnu pleť, objem 30 ml - 32,63 €/100 ml
ASTRID Mulitocollagen – Koncentrované sérum proti vráskam a na obnovenie pružnosti, 30 ml
9,89 €
32,97 €/100 ml
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – účinok hydratačný, vyživujúci a tónovací, na normálnu pleť, objem 30 ml - 32,97 €/100 ml
ASTRID Glow Expert UV fluid proti tmavým škvrnám a vráskam SPF 50 50 ml
9,90 €
19,80 €/100 ml
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, na zrelú pleť, objem 50 ml - 19,80 €/100 ml
ASTRID Glow Expert perlové sérum proti vráskam a tmavým kruhom pod očami 15 ml
9,90 €
66 €/100 ml
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, na zrelú pleť, objem 15 ml - 66 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pleťová séra
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Arcszérumok