LG U series 14UD530-GX60K
Display
Display size 14 "
Processor
Processor frequency 1.7 GHz (1,700 MHz)
Cache processor 3 MB
Memory
Memory frequency 1,600 MHz (1.6 GHz)
Dimensions
Width 333 mm
Depth 228 mm