LG U series 14UD530-GX50K
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display
Display size 14 "
Processor
Processor frequency 1.6 GHz (1,600 MHz)
Cache processor 3 MB
Memory
Memory frequency 1,600 MHz (1.6 GHz)
Hard drive
Weight
Weight 1.6 kg
Dimensions
Width 333 mm
Depth 228 mm