Obnoviť stránku

iRobot Roomba e5158

-40%
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Akciová cena
499 €
299 €
249,17 € bez DPH

iRobot Roomba e5158

Robotický vysávač Roomba e5158 je vybavený inteligentnou navigáciou iAdapt, ktorá bude vysávač sprevádzať každým zákutím vášho bytu či domu a postará sa o precízne upratanie všetkých nečistôt. Trojstupňový čistiaci systém AeroForce, veľkokapacitný zberný kôš, nízka hladina hluku, pohodlné ovládanie cez mobilnú aplikáciu iRobot HOME – to je Roomba e5158, s ktorým bude váš život opäť o niečo pohodlnejší.


 iRobot Roomba e5158

Kľúčové vlastnosti robotického vysávača iRobot Roomba e5158

 • Upratovanie všetkých typov tvrdých podláh aj kobercov
 • Navigácia iAdapt
 • Trojstupňový čistiaci systém AeroForce
 • Funkcia odloženého upratovania
 • Akustická detekcia nečistôt
 • Veľkokapacitný umývateľný zberný kôš
 • Systém proti zamotaniu sa do káblov
 • Ovládanie cez aplikáciu iRobot HOME
 • Filtračný systém AeroForce
 • Senzory proti pádu zo schodov
 • Batéria Li-Ion
 • Automatické nabíjanie v nabíjacej stanici
 • Výklopné držadlo na prenášanie

Navigácia iAdapt

Robotický vysávač iRobot Roomba e5158 je vybavený navigáciou iAdapt, ktorá sa postará o dokonalé upratovanie bytu aj rodinného domu. Táto navigácia dokáže monitorovať priestor vďaka prítomnosti desiatok senzorov. V spojení so 40 preddefinovanými pohybmi dokáže vysávač iRobot Roomba e5158 inteligentne reagovať na tvar a veľkosť miestnosti.

 iRobot Roomba e5158

 iRobot Roomba e5158

Mobilná aplikácia iRobot Home

Pokiaľ práve nie ste doma, môžete vysávač iRobot Roomba e5158 ovládať na diaľku, prostredníctvom mobilnej aplikácie iRobot HOME (Android a iOS) vo vašom smartfóne či tablete. Na diaľkové začatie upratovania stačí stlačiť tlačidlo CLEAN. Aplikácia ponúka množstvo ďalších užitočných funkcií (odložené upratovanie, spustenie, nájsť robota), ktoré zabezpečia váš návrat do dokonale upratanej domácnosti.


Trojstupňový čistiaci systém AeroForce

Trojstupňový čistiaci systém AeroForce sústredí prúd vzduchu do úzkej štrbiny medzi rotujúce kefy, čím vzniká silný vákuový efekt. V kombinácii s novým výkonným motorom 2. generácie je sací výkon zvýšený až 5×.

 iRobot Roomba e5158

Rotujúca bočná kefka

Rotujúca bočná kefka dokáže efektívne vyčistiť miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné miesta.

Kefy AeroForce

Dve proti sebe rotujúce kefy AeroForce sa postarajú o zber nečistôt zo všetkých druhov podláh a kobercov.

Sací motor 2. generácie

Sací motor 2. generácie zabezpečí vysatie jemného prachu. O dokonalú filtráciu vzduchu sa stará účinný HEPA filter.


 iRobot Roomba e5158

Funkcia odloženého upratovania

Funkcia odloženého štartu vám umožní zvoliť si deň a čas, kedy chcete, aby vysávač iRobot Roomba e5158 začal upratovať. iRobot ponúka plánovanie upratovania na každý deň v iný čas. Vysávač iRobot Roomba e5158 si jednoducho nastavíte napríklad tak, aby upratoval štyrikrát v týždni a robot týždeň čo týždeň v naplánovaný čas uprace.


Akustická detekcia nečistôt

Robotický vysávač iRobot Roomba e5158 má k dispozícii aj systém Dirt Detect, ktorý pomocou akustických senzorov deteguje nadmerne znečistené miesta, ktorým sa Roomba intenzívne venuje.

 iRobot Roomba e5158

 iRobot Roomba e5158

Veľkokapacitný umývateľný zberný kôš AeroForce

Robotický vysávač iRobot Roomba e5158 je vybavený veľkokapacitným košom s vysoko efektívnym filtrom HEPA. Ten zachytí aj najjemnejšie prachové a peľové častice. Zberný kôš AeroForce môžete jednoducho vypláchnuť vodou, pre ešte jednoduchšiu údržbu.


Program SPOT

Po aktivácii režimu SPOT, ktorý slúži na lokálne upratovanie, robotický vysávač iRobot Roomba e5158 dôkladne vyčistí priestor s priemerom 1 m2. Poslúži vám ako „metlička a lopatka“, napríklad keď sa v kuchyni vysype cukor, alebo je znečistená rohožka na topánky.

 iRobot Roomba e5158

 iRobot Roomba e5158

Nárazník so spomaleným dotykom

Vďaka nárazníku so spomaleným dotykom bude vysávač iRobot Roomba e5158 šetrný k vášmu nábytku. Vysávač dokáže rozoznať zdanlivé prekážky, ktorými môžu byť prikrývka položená cez posteľ, alebo závesy.


Senzory proti pádu zo schodov

Robotickému vysávaču iRobot Roomba e5158 nechýbajú na spodnej strane senzory, vďaka ktorým dokáže bezpečne rozoznať voľný priestor pod sebou. Nemôže tak dôjsť k pádu zo schodov.

 iRobot Roomba e5158

 iRobot Roomba e5158

Automatické nabíjanie v nabíjacej stanici

Energiu vysávaču iRobot Roomba e5158 dodáva výkonná Li-Ion batéria, ktorá na jedno nabitie poskytne 120 minút prevádzky. Dobíjanie batérie prebieha v dokovacej stanici, kam sa vysávač po skončení upratovania automaticky vracia.


Systém proti zamotaniu do káblov

iRobot svoj robotický vysávač Roomba e5158 vybavil funkciou ANTITANGLE, ktorá zabraňuje zamotaniu a zaseknutiu do káblov. V momente, keď kefy pocítia odpor, otočia rotáciu. Vďaka tomu sa vysávač iRobot Roomba e5158 uvoľní z káblov a môže pokračovať v upratovaní.

 iRobot Roomba e5158

 iRobot Roomba e5158

Funkcia virtuálnej steny/Halo

Pomocou virtuálnej steny môžete presne vymedziť priestor upratovania, či zamedziť pohyb vysávača okolo krehkých predmetov či elektrických káblov. Niektoré virtuálne steny ponúkajú aj funkciu Halo, ktorá vytvára okolo múru ochranné pole, ktoré robot nikdy nenaruší. Funkciu Halo môžete využiť napríklad pri miskách s vodou pre domácich miláčikov.


Obsah balenia

 • 1× iRobot Roomba e5158
 • 1× Nabíjacia stanica
 • 1× Batéria Li-Ion (vo vnútri robota)
 • 1× Virtuálna stena Dual Mode
 • 1× Náhradný AeroForce filter
 iRobot Roomba e5158

O iRobot

Spoločnosť iRobot Corporation bola založená v roku 1990 Colinom Anglen, Helen Greinerovou a Dr. Rodney Brooksom. Spoločne mali víziu, že sa praktickí roboti stanú realitou a rozhodli sa ju uskutočniť. V súčasnej dobe používa roboty iRobot viac ako 15 miliónov zákazníkov z Európy, USA a Ázie. iRobot je svetový líder vo vývoji domácich, vojenských a priemyselných robotov. Vyhráva väčšinu komerčných súťaží v robotike a patrí medzi významných vývojárov robotov pre NASA.

5,0
hodnotilo 2 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie na zbieranie nečistôt

Vlastnosti

Funkcie Automatické dobíjanie , Funkcia proti zamotaniu káblov , Senzor proti pádu zo schodov , Senzor proti nárazu , Prispôsobenie povrchu podlahy
Objem nádoby na prach 0,6 l
Počet bočných štetcov 1

Napájanie

Doba nabíjania 3 h (3 h)
Typ batérie Li-Ion
Doba prevádzky 120 min (120 min)

Filtre

Typ filtra HEPA filter, AeroForce filter

Rozmery a hmotnosť

Výška 9 cm
Šírka 34 cm
Hĺbka 34 cm
Hmotnosť 3,6 kg

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo nabíjacia stanica, ovládanie smartfónom, trojstupňový čistiaci systém

Hlučnosť

Hlučnosť 59 dB

Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie áno

Farba

Farba Čierna

Rozmery a hmotnosť

Šírka 34 cm
Výška 9 cm
Hĺbka 34 cm
Hmotnosť 3,6 kg

Energetický štítok

Hlučnosť 59 dB

Príkon

Príkon 33 W

Typ

Typ vysávača Robotický

Lokalizačná hláška UK

Vlastnosti

Funkcie Automatické dobíjanie, Funkcia proti zamotaniu kábla, Senzor proti pádu zo schodov, Senzor proti nárazu, Prispôsobený povrchu podlahy
Typ filtra HEPA filter, AeroForce filter
Príslušenstvo nabíjacia stanica, Detekcia nečistôt, trojstupňový čistiaci systém, Ovládanie smartfónom, Zberný kôš AeroForce
Farba Čierna

Určenie

Určenie na utieranie podlahy, na zbieranie nečistôt
Kód:  IROVRSK27
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  Roomba e5
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB11