Obnoviť stránku

iGET SECURITY M3

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade > 5 ks
€149
€124,17 bez DPH

Alarm iget SECURITY M3 predstavuje ideálnu voľbu na ochranu vášho majetku, či už súkromného, tak i komerčných priestorov. Ide o bezdrôtový alarm s jednoduchým ovládaním prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne s operačným systémom iOS alebo Android. Okrem klasického zabezpečenia domu ponúka aj monitoring teploty, diaľkové spúšťanie elektrických spotrebičov pomocou riadených zásuviek a stráži, či máte zatvorené okná či dvere. Pripojiť na neho tiež môžete bezdrôtové rotačné IP kamery iget SECURITY M3P15.

Kľúčové vlastnosti

 • Umožňuje pripojiť až 99 detektorov, IP kamier či riadených zásuviek
 • Informácie o poplachu prostredníctvom volania a SMS až na 6 telefónnych čísel
 • Integrovaná vnútorná siréna s hlasitosťou 80 dB
 • Ochrana proti sabotáži
 • Kontroluje zatvorenie okien a dverí, stráženie teploty

Jednoduchá inštalácia

Pripojenie detektorov k centrálnej jednotke je neuveriteľne rýchle a jednoduché, pretože na prevádzke nepotrebujú žiadne drôty ani elektrickú sieť. Dosah detektorov je až 80 metrov, na ich sprevádzkovanie stačí ich iba umiestniť do priestoru a vložiť do nich potrebné batérie. Každý z detektorov si môžete pre ľahší prehľad ľubovoľne pomenovať.
Centrálna jednotka obsahuje slot pre SIM kartu a v prípade poplachu vás o ňom bude informovať volaním a SMS správou, pri pripojení IP kamery takisto aj prenosom videa. Povoliť alebo zakázať alarm  môžete buď pomocou priloženej bezdrôtovej kľúčenky alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Moderná vo všetkých smeroch

Na ovládanie je určená mobilná aplikácia, ktorú si môžete voľne stiahnuť na Google Play alebo iOS markete. Pomocou tejto aplikácie môžete alarm a jeho príslušenstvo kompletne nastavovať, zapínať a vypínať, pridávať detektory, ovládať IP kameru a riadené zásuvky, nastavovať časovač, zistiť aktuálnu teplotu v dome a ďalšie. Aplikácia je na čo najjednoduchšie použitie v českom, slovenskom a anglickom jazyku.
Ďalšou veľkou výhodou tohto zariadenia je jeho ekologicky šetrné, avšak mimoriadne spoľahlivé napájanie. Centrálna jednotka je napájaná zo siete (230 V), ale má aj vlastnú záložnú batériu s výdržou až 8 hodín. Vďaka tomu bude objekt neustále strážený aj pri výpadku elektrického prúdu. Všetky detektory aj ovládacie kľúčenky sú bezdrôtové a vyznačujú sa dlhou životnosťou batérií. Pokiaľ má detektor batériu vybitú, rozsvieti sa na danom detektore žltá LED dióda, informácia o vybitej batérii je navyše odoslaná používateľovi pomocou SMS správy.

Praktické funkcie

Každý z detektorov je vybavený ochranou proti sabotáži, takisto aj samotný alarm rozpozná nežiadúcu manipuláciu alebo vypojenie zo siete a vyvolá poplach. Súčasťou balenia sú magnetické pásky určené na umiestnenie na okná či dvere, ktoré alarm pri spustení skontroluje. Ak zistí, že sú rozpojené, bude vás o tom ihneď informovať. Túto funkciu môžete samozrejme vypnúť.
Určite využijete aj možnosť inteligentného ovládania domácnosti prostredníctvom diaľkovo riadených zásuviek a praktické stráženie teploty v objekte. Alarm vám tak umožní ovládať jeden spotrebič (kúrenie, klimatizáciu, osvetlenie a ďalšie), aj keď práve nie ste doma.

Obsah balenia:

 • 1× centrálna zabezpečovacia GSM jednotka
 • 2× diaľkové ovládanie - kľúčenka, na rýchlu aktiváciu a deaktiváciu alarmu
 • 2× bezdrôtový magnetický senzor na zaistenie dverí alebo okien
 • 1× bezdrôtový pohybový PIR detektor
 • 1× napájací adaptér pre centrálnu jednotku
 • 1× USB kábel
 • 1× podrobný manuál
3,5
hodnotilo 22 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
60 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Pripojenie Bezdrôtové
Kompatibilita GSM
Rozšíriteľnosť Otvorený systém
Oblasť využitia Zabezpečenie
Kód:  NU100f
Záruka: 24 mesiacov
Odkazy: Stránky výrobcu