Household and Personal Appliances
All from 340
Oral-B iO Ultimate Clean 6 pcs
49.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 6 pc(s) in package - 8.32 €/ks - from 8.32 €/1 pc(s)
Philips Sonicare HX3826/31
102.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 2 programs, 2 nozzle(s) per pack, 250ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
Philips OneUp 5000 Series Electric Mop XV5113/01
179.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso - 48 capsules
17.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, columbia and brazil, 48 servings servings - 0.36 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean Black 6 pcs
49.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 6 pc(s) in package - 8.32 €/ks - from 8.32 €/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo - 48 capsules
17.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, columbia, brazil and ethiopia, 48 servings servings - 0.36 €/1 pc(s)
Philips Saeco CA6903/10 AquaClean
15.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee Maker Filter water filter, filter for the following coffee machines:Philips and Saeco , reduces water hardness and removes unwanted particles from the water, 1 pc(s) in...
Oral-B Pro Cross Action White, 8 pcs
47.54 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 5.94 €/pcs - from 5.94 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Sensitive Clean, 8 pcs
38.63 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 4.83 €/pcs - from 4.83 €/1 pc(s)
Braun Clean & Renew Cartridges for Braun SmartCare and Clean&Charge, 4 pcs
22.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaver Accessories - braun clean and renew refills, braun clean & renew refill cartridges, braun clean and renew refill, braun clean & renew cartridge, braun cleaning fluid, braun...
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado - 48 capsules
18.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk, coffee blend mix, 48 servings servings - 0.39 €/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso Decaffeinato - 48 capsules
18.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, without caffeine, south america, 48 servings servings - 0.39 €/1 pc(s)
STARBUCKS® Pumpkin Spice Latte by NESCAFÉ Dolce Gusto 3 × 12 capsules
18.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk, coffee blend mix, south america, 6 servings servings - 3.12 €/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Napoli - 48 capsules
17.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, columbia and brazil, 48 servings servings - 0.36 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Precision Clean, 8 pcs
44.46 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 5.56 €/pcs - from 5.56 €/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso - 48 capsules
18.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, columbia and asia, 48 servings servings - 0.39 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean 8 pcs black
Discounted -8 %
79.83 €
87.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 9.98 €/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Palermo - 48 capsules
17.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, columbia, brazil and asia, 48 servings servings - 0.36 €/1 pc(s)
Oral-B Aquacare 4
125.33 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - Oxyjet technology - water enriched with air bubbles, helps improve gum health, unique on-demand mode - triggers water flow only when needed, 4 cleaning modes, 2...
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso - 48 capsules
18.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, brazil, 48 servings servings - 0.39 €/1 pc(s)
Oral-B AquaCare Pro Expert Series 6
Amazing Deal
126.21 €
Save 13.78 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - power: battery-powered
Oral-B Oxyjet MD20
71.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 1 nozzle(s) per pack, 600ml tank, water flow rate regulation, power: mains-powered
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso - 48 capsules
18.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, south america, 48 servings servings - 0.39 €/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza - 48 capsules
18.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle , coffee blend mix, south america, 48 servings servings - 0.39 €/1 pc(s)