Obnoviť stránku

Honor Magic5 Pro (RECENZIA): Vlajková loď, ktorá ale zostala tesne pod vrcholom

Honor Magic5 Pro, recenzia

Honor Magic5 Pro (RECENZIA): Vlajková loď, ktorá ale zostala tesne pod vrcholom


Značka Honor dlhé roky spadala pod Huawei. Ale potom, čo americké sankcie materskú spoločnosť prakticky vyradili zo záujmu používateľov na Západe (hlavným problémom je pochopiteľne absencia služieb od Google), sa vydal Honor vlastnou cestou. A dobre urobil. Postupnými krôčikmi sa totiž vracia na svoje staré pozície, a ako ukazuje najnovšia vlajková loď Honor Magic5 Pro, je schopný zaútočiť aj na pozície hegemónov v najvyššej triede mobilných telefónov. Na nový a veľmi zaujímavo vybavený smartfón sme sa pozreli v recenzii. Ako dopadol?Recenzia

Autor: Jiří V. Matýsek

Honor Magic5 Pro (RECENZIA) – OBSAH

 1. Balenie Honor Magic5 Pre neprekvapí, je v ňom ale všetko
 2. Dizajn Honoru Magic5 sa podaril
 3. Honor Magic5 Pro má perfektný displej
 4. Výkon Honor Magic5 vám vydrží na pár rokov dopredu
 5. Honor Magic5 Pro je fotografický univerzál, nie je ale bezchybný
 6. Batéria Honoru Magic5 Pro vydrží vážne dlho
 7. Ako sa Honor Magic5 Pro používa?
 8. Recenzia Honor Magic5 Pro – hodnotenie
 9. Čo sme o Honore Magic5 Pro písali skôr

Balenie Honor Magic5 Pre neprekvapí, je v ňom ale všetko

Honor Magic5 Pro jasne mieri do vyššej triedy – cenou aj výbavou. A už je tradíciou, že drahšie telefóny majú aj striedmejšie balenie. Telefón (na otestovanie som mal k dispozícii čiernu verziu) dorazil vo veľmi decentnej čiernej krabičke iba s názvom telefónu a potrebnými údajmi na bočných stranách.

Vnútri sa okrem telefónu samotného skrýva štandardná výbava v podobe dobíjacieho adaptéra, kábla, kľúča na otvorenie šachty na SIM kartu a tiež základné silikónové puzdro. Používateľ tak dostane kompletný servis na to, aby mohol telefón hneď začať používať a zároveň ho využiť na maximum, teda nekupovať si napríklad kompatibilnú nabíjačku.

Honor Magic5 Pro, recenzia, balenie
Balenie Honor Magic5 Pro sa vydalo cestou striedmeho dizajnu.

Dizajn Honoru Magic5 sa podaril

Na prvý pohľad je jasne vidieť, že pri novom Honore Magic5 Pro dominujú zaguľatené hrany. Akokoľvek to v podstate odporuje aktuálnym trendom v mobilnom svete, na ostrú hranu tu nenarazíte a rovný je telefón iba na hornej a spodnej strane.

Inak je všetko príjemne oblé, a to vrátane celkom výrazného okrúhleho fotomodulu. Ten zo zadnej strany vystupuje veľmi pozvoľne a tvorí akýsi mierne vyvýšený kopček zaberajúci celú hornú tretinu zadnej strany telefónu. Vďaka svojim rozmerom sa Magic5 Pro pri položení na rovnú podložku nijako nekýve. Je našikmo, ale drží celkom dobre.

Ako som už spomenul vyššie, telefón dorazil na otestovanie v čiernej farbe. Osobne dávam prednosť o niečo tvrdším dizajnom, ale nový Honor Magic5 Pro pôsobí veľmi elegantne. Čo sa ergonómie týka, mobil je síce celkom veľký (162,9 × 76,7 × 8,8 mm) a relatívne ťažký (213 g), v ruke sa ale drží veľmi príjemne. Všetky tlačidlá sú ľahko dostupné a bez problémov sa obišla aj obsluha čítačky odtlačkov prstov integrovaná do displeja.

i

OnePlus 11 5G (RECENZIA): netlačí na pílu, ale zvládne toho veľa

Predná aj zadná strana Honoru Magic5 Pro je kompletne sklenená, zadná strana telefónu bohužiaľ trpí klasickým neduhom tohto materiálu – veľmi ľahko totiž na nich priľne mastnota z rúk. Aj od toho je tu spomínané silikónové puzdro, s ním ale telefón prichádza o časť svojej elegancie.

Kladne možno hodnotiť aj zvýšenú odolnosť proti vode a prachu certifikovanú na úroveň IP68 a teoreticky by mal vydržať polhodinový kúpeľ v hĺbke 1,5 metra pod hladinou.

Honor Magic5 Pro, recenzia, dizajn Honor Magic5 Pro, recenzia, dizajn
Honor Magic5 Pro sa dizajnovo podaril, hoci nijak zásadne neprekvapí.

Honor Magic5 Pro má perfektný displej

Honor svoju novinku osadil LTPO OLED displejom s uhlopriečkou 6,81 palcov. Pomer strán je 19,5 : 9, a akokoľvek by to mohlo znieť ako marketingové klišé, Honor Magic5 Pro má skutočne displej ako stvorený na konzumáciu multimédií a hranie hier. Schopnosť zobraziť miliardu farieb je poznať, prechody medzi odtieňmi sú plynulé a bez artefaktov. Kontrast zobrazovacieho panelu je bezproblémový.

Recenzia, Honor Magic5 Pro, dizajn
Displej Honoru Magic5 veľa chýb nemá.

V jasných letných dňoch sa bude hodiť vysoký maximálny jas. Málokedy ale musíte pristúpiť k manuálnym úpravám, automatika Honor Magic5 Pro reaguje na okolité svetelné podmienky promptne a spoľahlivo.

Mierne zahnutie displeja, akokoľvek ho považujem za skôr zbytočný dizajnový prvok bez väčšej pridanej hodnoty, v prípade Honoru Magic5 nevadilo. Zahnutie samotné je totiž je veľmi krátke, pri používaní tak neruší svetlejší rámček na hranách displeja ani citlivé zahnutie, ktoré pri iných telefónoch dokázalo aj trochu potrápiť pri ovládaní.

i

Samsung Galaxy S23 5G (RECENZIA): malý, ale skutočne šikovný fotomobil

Výkon Honor Magic5 vám vydrží na pár rokov dopredu

Vedľa displeja láka nový Honor Magic5 Pro aj na výkon. Kombinácia vrcholného čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a 8 GB (resp. 12 alebo 16 GB) pamäte RAM nie je v aktuálnych vlajkových lodiach naprieč výrobcovi ničím výnimočná alebo snáď prekvapivá. Na druhej strane nesklame a výkonu má tento telefón dosť aj na pár rokov dopredu, obzvlášť ak pripočítame aj preverený grafický čipset Adreno 740.

Počas používania Honoru Magic5 Pro som tak nenarazil na žiadny problém, čo sa týka optimalizácie výkonu. Bežná denná prevádzka typu prehliadania webu a sociálnych sietí, sledovanie videa (vrátane tých vo vysokom rozlíšení), počúvanie hudby bolo úplne bez problémov. Telefón sa ale nijako nezadýchaval ani pri náročnejších činnostiach typu editácie fotiek alebo hrania hier (tentokrát testované na Geinshin Impact a Warplanes WW2), nedochádzalo ani k nechcenému zahrievaniu.

Recenzia Honor Magic5 Pro, screenshot Recenzia Honor Magic5 Pro, screenshot Recenzia Honor Magic5 Pro, screenshot
Operačný systém veľmi príjemne prekvapil svojou čistotou.

Od začiatku všetko beží, ako má, príležitostné neduhy typu tuhnutia a zasekávania, s ktorými sa v prípade neaktualizovaných telefónov po vybalení z krabičky čas od času stretávame, sa v prípade Honoru Magic5 Pro nekonajú. V tomto ohľade tak palec hore, výrobca vyslal svoj telefón do sveta ako dotiahnutý produkt a nepokúša používateľa tým, že niektoré problémy odstraňuje až prostredníctvom upgradov a systémových aktualizácií. Je však potrebné poukázať na to, že isté lagy zahraničné recenzie spomínajú. U mňa však bolo používanie telefónu bez problémov.

Honor Magic5 Pro je fotografický univerzál, nie je ale bezchybný

Nový Honor Magic5 Pro sa chváli najmä fotoaparátom. Sústava troch fotoaparátov ponúkne zhodné rozlíšenie pri všetkých troch snímačoch, a to 50 Mpx. Používateľ má k dispozícii hlavný širokouhlý fotoaparát, ultraširoký fotoaparát s uhlom záberu 123° a tiež univerzálny periskopický teleobjektív s 3,5-násobným optickým zoomom. Zmienku si zaslúži aj 12 Mpx predná selfie kamera.

Na fotoaparáty som sa tešil, Honor ich vo svojich propagačných materiáloch popisoval celkom pôsobivo. Zo skutočnosti až tak nadšený nie som.

Výsledky totiž neboli také oslnivé, ako by sa dalo očakávať. Honor Magic5 Pro fotí kvalitne, obzvlášť ak má dosť svetla. Baví ma farebné podanie, ktoré pôsobí skutočným dojmom. Telefón nijako zásadne neprifarbuje, v podstate pracuje s množstvom svetla, ktoré má, a čím je objekt lepšie osvetlený, tým má aj jasnejšie a saturovanejšie farby. V tieni farby trochu blednú, ale to v zásade zodpovedá tomu, ako svet vníma ľudské oko. V interiéroch sa pri priblížení výslednej fotky trochu stráca ostrosť.

i

Recenzia iPhone 14 Pro Max: Nová forma interakcie a nekompromisné fotky

Fotenie podporené AI sa má ešte čo učiť. Pri fotení rastliny ich umelá inteligencia vyhodnotila ako zviera, pes bol zase podľa AI rastlina. Stačí len trocha tieňa v interiéri a telefón už zapína nočný režim. Na samotné výsledky to našťastie zásadnejší vplyv nemá.

Čo ale naopak fungovalo dobre, je automatické rozostrovanie pozadia. Honoru Magic5 Pro sa totiž veľmi dobre darí ostriť na to, čo je centrom záberu, a podľa toho aj nastavovať úroveň bokehu. Pri portrétoch je väčší, pokiaľ ale fotíte napríklad nehybné objekty na stole, je menší, aby toľko nepútal pozornosť. Chválu si rozhodne zaslúži aj to, že rozmazanie pôsobí prirodzene.

Nočné snímky trpia obvyklým neduhom v podobe miernej neostrosti prvkov v pozadí, ale čo sa zachytenia atmosféry týka, nie je to vôbec zlé. Kontrast je dobrý, farby opäť pôsobia realisticky, výsledky sú fajn. Len holt musíte fotiť statické objekty. Nočný režim očakávateľne pracuje s predĺžením expozície, a zachytiť tak nočnú fotku v pohybe si vyžaduje predsa len trochu kumštu.

i

Recenzia Samsung Galaxy S23 Ultra: opäť lepší foťák a brutálny výkon

Zoom ponúka Honor Magic5 Pro celkom v štyroch stupňoch (0.5, 1, 3.5 opticky a 10 digitálne), čo je rozhodne fajn a výsledky sú veľmi dobré. Digitálny zoom je možný až 100-násobný, to už je ale skôr núdzové riešenie, pretože s nejakou veľkou ostrosťou už nemožno počítať.

Video je možné natáčať až do 4K rozlíšenia pri 60 snímkach za sekundu, čo je hodnota, s ktorou sa dajú vykúzliť prirodzene pôsobiace videá. Stabilizácia obrazu opierajúca sa o gyroskop je príkladná a čo sa týka podania obrazu, zodpovedá fotografiám. To znamená realistické farby, dobrý kontrast aj ostrosť.

Vivo X90 Pro, recenzia, fotoaparát
Fotoaparát ponúkne až 100-násobný zoom.

Recenzia Honor Magic5 Pro – ukážkové snímky

Recenzia Honor Magic5 Pro, galéria Honor Magic5 Pro, galéria Honor Magic5 Pro, fotoaparát Honor Magic5 Pro, galéria Recenzia Honor Magic5 Pro, galéria Recenzia Honor Magic5 Pro, galéria Recenzia Honor Magic5 Pro, galéria Recenzia Honor Magic5 Pro, galéria Recenzia Honor Magic5 Pro, galéria

Batéria Honoru Magic5 Pro vydrží vážne dlho

Ak bol pre mňa fotoaparát Honoru Magic5 Pro skôr sklamaním (akokoľvek len miernym), z batérie nezostáva nič iné, než byť nadšený. Kapacitu 5 100 mAh dobijete drôtovo rýchlosťou až 66 W, bezdrôtovo 50 W a k dispozícii je aj 5 W reverzné nabíjanie. Číselne vzaté sú samozrejme na trhu vybavenejšie telefóny, prax však ukazuje, že toto je dobíjací výkon úplne dostatočný. Za zhruba 35 minút máte nabitých z nuly na 100 %, čo je úplne bezproblémový čas.

Obzvlášť, ak vezmeme do úvahy výdrž batérie. Honor Magic5 Pro je bez väčších problémov dvojdňovým telefónom (ak ste ale veľmi šetrní, vydrží ešte dlhšie). Polhodinka videa si odhryzne z batérie zhruba 2 percentá. To zodpovedá aj približne rovnakej dobe hrania. A to je skvelý výkon.

i

Sony Xperia 1 V opäť vsádza na osvedčený dizajn a fotografické schopnosti

Ako sa Honor Magic5 Pro používa?

Na bežné používanie je Honor Magic5 Pro úplne bezproblémový telefón. Vlajková loď ako vyšitá, chce sa skoro napísať, a máločo mu možno skutočne vytknúť. Systém Android 13 s nadstavbou MagicOS 7.1 je výborne optimalizovaný, pri testovaní som nenarazil na žiadny zásadnejší problém. Smartfón sa nezasekáva, pohyb prostredím operačného systému je úplne hladký a gestá sú logické. Honor sa našťastie nepokúša objavovať už objavené a servíruje používateľovi prístupný systém, ktorý stavia na jednoduchosti v používaní aj v dizajne.

Systém je chvályhodne čistý, nájdeme tu klasickú súpravu aplikácií od Googlu a celkom prekvapivo nulový balast v podobe v mnohých prípadoch úplne zbytočných aplikácií. Pokiaľ totiž potrebujem Spotify alebo Booking.com, ľahko si ich nainštalujem sám. A Honor toto pochopil. Je potrebné konštatovať, že to bolo veľmi príjemné zistenie.

Zvuk telefónu je veľmi dobrý, stereo reproduktory sa nezaprú. Niektorým používateľom by sa hodil aj 3,5 mm jack na slúchadlá, ten však výrobca nepoužil. Nechýba ale podpora NFC alebo možnosť využiť eSIM.

Recenzia Honor Magic5 Pro – hodnotenie

Honor Magic5 Pro; recenzia

Honor Magic5 Pro

Mobily

Honor Magic5 Pro je mobilný telefón, ktorý svojho výrobcu definitívne vracia do prvej ligy. Podarený top model, ktorý ponúkne všetko podstatné – veľmi dobrý fotoaparát, nekompromisný výkon, skvelý displej a vynikajúcu batériu. Zároveň mu ale trochu chýba prémiovejší pocit. Pôsobí jednoducho celkom obyčajne.

Klady

 • Batéria
 • Takmer čistý Android
 • Veľmi slušný fotoaparát
 • Výborný displej

Zápory

 • Trochu chýba dojem prémiového telefónu
 • V niektorých ohľadoch nevyvážený fotoaparát
 • Displej by nemusel byť zaguľatený

i

Mohlo by vás zaujímať

Honor Magic5 Pro je vlajková loď, ktorá sa na výrazne drahšiu konkurenciu doťahuje, čo jej sily stačia. Celkovo pôsobí veľmi elegantne, vybavene, ale trochu mi pri tomto telefóne chýba akýsi dojem prémiovosti, ktorý si s touto triedou telefónov tak nejako asociujem. Napriek tomu je to ale skvelý telefón, ktorý sklame len málokoho. 

Čo sme o Honore Magic5 Pro písali skôr

Od oznámenia nových modelov spoločnosti Honor na konferencii MWC 2023 v Barcelone už uplynul viac ako mesiac. Popri základnom modeli sa tu ukázal aj variant Honor Magic5 Pro, ktorý za pomoci špičkového fotoaparátu, vysokého výkonu a početných unikátnych inovácií cieli na tých najväčších hráčov na mobilnom trhu. A práve tento telefón konečne mieri aj na naše pulty. Čo telefóny ponúknu? Kedy sa modelu Pro dočkáme a ako to bude s cenou?

Honor Magic5 recenzia

Honor Magic5 a Magic5 Pro – OBSAH

 1. Rad Honor Magic5 prichádza s úplne novým dizajnom
 2. Displeje Honor Magic5 zvládnu nepretržite HDR a šetria vaše oči
 3. Fotoaparát Honor Magic5 Pro kraľuje rebríčku DxOMark
 4. O výkon nebude núdza - obidva nové modely poháňa najnovší Snapdragon
 5. Honor Magic5 Pro vs. Honor Magic5 – porovnanie parametrov
 6. Honor Magic5 Pro a Honor Magic5 – cena a dostupnosť

Rad Honor Magic5 prichádza s úplne novým dizajnom

Hoci rad Honor Magic5 uviedol už pred pár týždňami telefón Honor Magic5 Lite, najnovšie predstavené modely sa od neho aj od predchádzajúcich smartfónov Honor značne odlišujú. Niet divu. Magic5 Lite totiž pôvodne vyšiel ako Honor X9a, a tak pre tento rad zrejme nebol pôvodne zamýšľaný. Teraz už ale k novinkám.

Základný variant Magic5 aj model Magic5 Pro definuje nový fotomodul „Star Wheel“ v tvare kruhu s objektívmi rozmiestnenými do trojuholníka. Výrobca ďalej nešetril krivkami. Zúžené kovové hrany aj zaoblený displej novinkám pristanú.

Honor Magic5 dizajn
Základný model Honor Magic5 sa líši dizajnom notchu. Priestrel je tu umiestnený uprostred.

Displeje Honor Magic5 zvládnu nepretržite HDR a šetria vaše oči

Honor Magic5 prináša nové technológie v rámci zobrazovacích panelov. Obidva telefóny sú vybavené 120 Hz OLED displejom s unikátnym dizajnom „Quad-Curved Floating Screen“. Ide o zahnutý displej, ktorý je však okrem ľavej a pravej strany zahnutý aj zhora a zospodu. Panel modelu Magic5 má veľkosť 6,73", variant Magic5 Pro potom dokonca 6,81".

Honor Magic5 Pro dizajn
Honore Magic5 Pro má priestrel vľavo, a hneď dvojitý. Druhá kamera však slúži na snímanie 3D dát.

Honor si s novým radom posvietil aj na pohodlie používania. A začína displejom. Telefóny si vyslúžili certifikát o nízkej emisii modrého svetla od TÜV Rheinland a predstavujú funkciu Circadian Night Display, ktorá rešpektuje prirodzený spánkový režim a za úlohu má zlepšenie kvality spánku. Mobily ďalej podporujú dynamické stmavenie displeja s frekvenciou 2 160 Hz. To by malo prispieť nielen k nižšej námahe očí, ale aj k miernemu šetreniu batérie.

i

Najlepšie fotomobily 2023 (AKTUALIZOVANÉ)

Fotoaparát Honor Magic5 Pro kraľuje rebríčku DxOMark

Fotoaparát Honor Magic5 Pro je jedným z jeho hlavných ťahákov. Ešte pred globálnym vydaním si totiž telefón vyslúžil hodnotenie 152 v rebríčku DxOMark, čím sa umiestňuje na prvú pozíciu. Iste sa tak je na čo tešiť.

Parametre prezrádzajú zaujímavú výbavu. Hlavný snímač je 50 Mpx a dopĺňa ho objektív s optickou stabilizáciou a svetelnosťou f/1,6. Druhá širokouhlá kamera je tiež 50 Mpx (f/2,0) a ponúkne šírku záberu 122°. V neposlednom rade model Pro zaujme 50 Mpx (f/3,0) periskopickým teleobjektívom s optickou stabilizáciou a možnosťou 3,5× optického zoomu. Digitálne potom môžete priblížiť až 100×.

Honor Magic5 Pro kamera
Výrobca nový dizajn fotoaparátu pomenoval „Star Wheel“. Mal by tak pripomínať súhvezdie.

Základný variant je trochu odľahčený, ale určite to tiež nie je žiadny prepadák. Hlavný fotoaparát sa skladá z 54 Mpx senzora a objektívu so svetelnosťou f/1,9. Chýba tu mimochodom optická stabilizácia. Širokouhlá kamera je rovnaká ako v prípade vyššieho modelu – 50 Mpx, f/2,0 a 122° záber. Trojicu potom uzatvára klasický teleobjektív so svetelnosťou f/2,4 a 32 Mpx snímačom. Ten zvládne 2,5× optický zoom, prípadne až 50× digitálny. Pri teleobjektíve sa potom výrobca rozhodol ponechať optickú stabilizáciu.

i

Obidva telefóny, teda Honor Magic5 aj Magic5 Pro, sú vybavené 12 Mpx prednou kamerou, ktorá zvládne video v rozlíšení až 4K. Model Pro je predsa len trochu odlišný. Okrem bežnej kamery totiž dostal aj 3D hĺbkový snímač. Ten sa dá použiť na bezpečnejšie odomykanie tvárou ako cez obyčajný fotoaparát.

O výkon nebude núdza - obidva nové modely poháňa najnovší Snapdragon

Z hľadiska výkonu Honor nechcel nechať nič na náhodu. Obidva nové modely poháňa najnovší čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 v kombinácii s 8/12 GB pamäte RAM. Pokiaľ patríte medzi fanúšikov mobilného gamingu, Honor Magic5 ani Honor Magic5 Pro vás rozhodne nenechajú v štichu.

Obidva telefóny majú celkom dlhú výdrž batérie. Sú totiž vybavené 5 000 mAh batériami a podporujú 66 W rýchlonabíjanie Honor SuperCharge, pričom adaptér je priamo v balení. Magic5 Pro v nabíjaní trochu vedie - podporuje aj 50 W bezdrôtové nabíjanie Wireless SuperCharge.

Honor Magic5 Snapdragon
Vďaka čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 o výkon rozhodne nebude núdza.

Honor Magic5 Pro vs. Honor Magic5 – porovnanie parametrov

Všetky kľúčové parametre obidvoch nových mobilných telefónov sme pre vás zhrnuli do prehľadnej tabuľky. Hneď tak uvidíte, čím sa mobily líšia.

Parametre/Model Honor Magic5 Pro Honor Magic5
Displej 6,81" (19,5 : 9) 6,73" (19,8 : 9)
2 848 × 1 312 px, 461 ppi 2 688 × 1 224 px, 438 ppi
OLED LTPO, 1–120 Hz OLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 50 Mpx, f/1,6, 4K video s 60 fps, OIS
hlavný: 54 Mpx, f/1,9, 4K video s 60 fps
širokouhlý: 50 Mpx, f/2,0, 122°
širokouhlý: 50 Mpx, f/2,0, 122°
periskopický teleobjektív: 50 Mpx, f/3,0, 3,5× optický zoom, 100× digitálny, OIS
teleobjektív: 32 Mpx, f/2,4, 2,5× optický zoom, 100× digitálny, OIS
Predný fotoaparát 12 Mpx, f/2,4, 4K video s 30 fps
12 Mpx, f/2,4, 4K video s 30 fps
3D hĺbkový senzor na odomykanie tvárou

Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 8-jadrový
GPU Adreno 740 Adreno 740
RAM 8/12 GB 12 GB
Interné úložisko 256 GB 512 GB
Operačný systém Android 13 Android 13
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh
Rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 66 W/50 W Rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjení: 66 W/-
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP68
Audio stereo, DTS: X Ultra stereo, DTS: X Ultra
Rozmery 162,9 × 76,7 × 8,8 mm 161,4 × 75,5 × 7,8 mm
Hmotnosť 219 g 191 g
Cena od 1 199 € * od 899 € *
*Predbežná cena platná k 27. 2. 2023. 

Honor Magic5 Pro a Honor Magic5 – cena a dostupnosť

Nové telefóny Honor Magic5 Pro a Honor Magic5 by sa do Európy mali dostať niekedy v druhej štvrtine roku 2023. O prípadnom upresnení dátumu vydania vás budeme informovať.

Základný variant sa bude predávať v čiernom a modrom vyhotovení, model Pro potom v piatich farbách, v modrej, zelenej, fialovej, oranžovej a čiernej. Presná cena pre slovenský trh zatiaľ nie je potvrdená, ale Honor nastavil predbežné ceny v eurách (platné k 27. 2. 2023).

 • Honor Magic5 - od 899 €
 • Honor Magic5 Pro - od 1 199 €
i Mohlo by vás zaujímať

Hoci je cena modelu Honor Magic5 Pro takmer o tretinu vyššia, obidve novinky budú mať šancu urobiť v skupine popredných vlajkových lodí rozruch. Fanúšikovia fotografie a neopozeraného dizajnu sa majú určite v najbližších pár mesiacoch na čo tešiť. 

Telefóny Honor Mobilné telefóny

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB18