Grout CERESIT
Grout CERESIT – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 99
Ceresit Reno Fuge Joint Repairer 7 ml
from
5.26 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - joint restorer, waterproof; suitable for walls and floors in the bathroom, shower or kitchen; restores the appearance of faded joints
Ceresit Grout CE 40 sky, 2 kg
11.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 5.95 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 jasmine, 2 kg
9.19 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 4.60 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 white, 2 kg
8.69 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 4.35 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 manhattan, 2 kg
9.19 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 4.60 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 coal, 2 kg
9.39 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 4.70 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 bahama, 2 kg
Discounted -7 %
11.90 €
12.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 5.95 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 mint, 2 kg
13.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 6.95 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 graphite, 2 kg
9.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 4.70 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 anthracite, 5 kg
19.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 3.98 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 brown, 5 kg
19.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 3.98 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 graphite, 5 kg
19.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 3.98 €/1 kg
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour Concrete Gray, 2,5 kg
44.90 €
In stock 2 pcs
Grout - 17.96 €/1 kg
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour Crystal White, 2,5 kg
68.90 €
In stock 2 pcs
Grout - 27.56 €/1 kg
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour Smoked Topaz, 2,5 kg
44.90 €
In stock 4 pcs
Grout - 17.96 €/1 kg
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour Pearl Gray, 2,5 kg
Discounted -18 %
64.90 €
79.59 €
In stock 1 pcs
Grout - 25.96 €/1 kg
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour Solid Slate, 2,5 kg
44.90 €
In stock 1 pcs
Grout - 17.96 €/1 kg
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour White Smoke, 2,5 kg
Discounted -17 %
51.90 €
62.90 €
In stock 2 pcs
Grout - 20.76 €/1 kg
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour Walnut, 2,5 kg
51.90 €
In stock 1 pcs
Grout - 20.76 €/1 kg
Ceresit Grout CE 40 frappe, 2 kg
9.39 €
Currently Unavailable
Grout - powdered, suitable for underfloor heating, reinforced with microfibres, flexible and hydrophobic, resistant to sprouts, fading and mould, designed for indoors and outdoors,...
Ceresit Grout CE 89 UltraPox colour Toffi, 2,5 kg
44.90 €
Currently Unavailable
Grout - 17.96 €/1 kg
Ceresit Grout CE 60 grey, 2 kg
19.90 €
Currently Unavailable
Grout - 9.95 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Spárovací hmoty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fugázó anyagok