Paints Rust-Oleum
Paints Rust-Oleum – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 63
Rust-Oleum Gas-tight & vapour-proof rubber coating Dacfill Frigo White, 25 kg, white
302.58 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Facade Paint - for walls and ceilings, elasticity up to 400%, one-component, ideal for cold stores and warehouses - 12.10 €/1 l
Rust-Oleum Anti-mould hygienic primer for walls and ceilings, white, 20 l
488.88 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Wall Paint 20 l volume, surface coverage 250 m2, dilution - water-based, suitable for plaster - 24.44 €/1 l
Rust-Oleum Antifungal Coating 8300 Hygienic Top Coating, white, 20 l
654.37 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Wall Paint 20 l volume, surface coverage 240 m2, dilution - water-based, suitable for plaster, weight 22 kg - 32.72 €/1 l
Rust-Oleum Zinc Galva Zinc 1085 Cold Galvanising Grey
538.49 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Wall Paint , surface coverage 8 m2 - 107.70 €/1 l
Rust-Oleum Forge Black Paint CombiColor Wrought Iron Black 750 ml
22.41 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wall Paint , surface coverage 7,8 m2 - 29.88 €/1 l
Rust-Oleum Floor Paint, Chalky Finish Floor Paint, White
99.73 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Floor Paint - impact and scratch resistant, just apply two coats directly over the old paint or varnish, the opacity is 14 m2/litre, can also be used on wood panelling, can be...
Rust-Oleum Primer, 1 l, grey
29.18 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Facade Paint - adhesion coating for immediate use based on chlorinated rubber, excellent fixation for stabilization of loose particles - 29.18 €/1 l
Rust-Oleum Heat Resistant Paint Heat Resistant 750°C Light Blue
31.68 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Paint , surface coverage 9 m2 - 42.24 €/1 l
Rust-Oleum Anti-corrosion elastic coating Noxyde Peganox brown, RO.405. A66.5, 5 kg
104.33 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Metal Paint - elastomeric, one-component, water-dilutable, long-lasting corrosion protection (class C5), excellent waterproofness and elasticity, primer and topcoat in one, does...
Rust-Oleum Anti-corrosion elastic coating Noxyde Peganox black, RO.405.9004.5, 5 kg
104.33 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Metal Paint - elastomeric, one-component, water-dilutable, long-lasting corrosion protection (class C5), excellent waterproofness and elasticity, primer and topcoat in one, does...
Rust-Oleum Floor Paint, Chalky Finish Floor Paint, grey
99.73 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Floor Paint - impact and scratch resistant, just apply two coats directly over the old paint or varnish, the opacity is 14 m2/litre, can also be used on wood panelling, can be...
Rust-Oleum Anti-corrosion elastic coating Noxyde Peganox red, RO.405.10.5, 5 kg
104.33 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Metal Paint - elastomeric, one-component, water-dilutable, long-lasting corrosion protection (class C5), excellent waterproofness and elasticity, primer and topcoat in one, does...
Rust-Oleum Rust-Oleum Anti-Slip Spray Paint SuperGrip Anti-Slip Spray / 500 ml, black
18.74 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Spray Paint - black
Rust-Oleum Heat Resistant Paint Heat Resistant 750°C Black
31.68 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Paint , surface coverage 9 m2 - 42.24 €/1 l
Rust-Oleum Washable Wall and Ceiling Paint Chalky Finish Wall Paint, green, 1 l
16.65 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wall Paint 1 l volume, surface coverage 12 m2, dilution - no dilution needed, suitable for plaster - 16.65 €/1 l
Rust-Oleum Anti-corrosion Heat-Resistant Primer Orange 4268 Heat-Resistant Primer / 5 L, RO.
141.89 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Base Coat Withstands long-term heat loads up to 450°C.
With a high content of corrosion inhibitors. Provides heat resistance up to 425 °C dry heat on metal substrates, including...
Rust-Oleum Anti-corrosion elastic coating Noxyde green, RO.5.20.5, 5 kg
100.15 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Metal Paint - elastomeric, one-component, water-dilutable, long-lasting corrosion protection of the highest quality (class C5-M), excellent waterproofness and elasticity, primer...
Rust-Oleum Floor Paint, Chalky Finish Floor Paint, anthracite grey
99.73 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Floor Paint - impact and scratch resistant, just apply two coats directly over the old paint or varnish, the opacity is 14 m2/litre, can also be used on wood panelling, can be...
Rust-Oleum Certified neon paint for children's room Little Stars, green
12.48 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,125 l volume, dilution - no dilution needed, suitable for plaster, drywall, umakart, tiles and wood - 99.84 €/1 l
Rust-Oleum Certified neon paint for children's room Little Stars, yellow
12.48 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,125 l volume, dilution - no dilution needed, suitable for plaster, drywall, umakart, tiles and wood - 99.84 €/1 l
Rust-Oleum Anti-mould waterborne top gloss paint for walls and ceilings, 5 l, white
124.81 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Wall Paint 5 l volume, surface coverage 50 m2, dilution - water-based, suitable for plaster - 24.96 €/1 l
Rust-Oleum Anti-mould hygienic primer for walls and ceilings, white, 5 l
131.79 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Wall Paint 5 l volume, surface coverage 62 m2, dilution - water-based, suitable for plaster, weight 6,5 kg - 26.36 €/1 l
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Malířské barvy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Festékek