Groceries Ra Hygge
Groceries Ra Hygge – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 10
Ra Hygge BIO REISHI, beans, 100g + Harmony Reishi 16 pcs
22.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - gift package, 1 × tea, 1 × coffee, Organic coffee beans, 100% Arabic, from small growers in Peru, with double extract of vital Reishi mushroom (2%), weight 100g, BIO...
Ra Hygge BIO Inspired Spirit herbal tea with Lion´s mane 16 pcs
7.89 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.49 €/pcs - from 225.43 €/1 kg
Ra Hygge BIO Focus Fusion green tea with Lion´s mane 16 pcs
6.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.44 €/pcs - from 199.71 €/1 kg
Ra Hygge BIO Spice It Up Herbal Tea with Tremella 16 pcs
6.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.44 €/pcs - from 199.71 €/1 kg
Ra Hygge BIO Harmony herbal tea with Reishi 16 pcs
8.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.56 €/pcs - from 256.86 €/1 kg
Ra Hygge BIO Moody Blues herbal tea with Maitake 16 pcs
6.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.44 €/pcs - from 199.71 €/1 kg
Ra Hygge BIO coffee beans Peru Arabica REISHI 1kg
52.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Peru, roasted in: Sweden, roast: medium - 52.90 €/1 kg
Ra Hygge Organic ground coffee Peru Arabica REISHI 227g
13.89 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, 100 % arabica, origin: Peru, roasted in: Sweden, roast: medium - 61.19 €/1 kg
Ra Hygge BIO coffee beans Peru Arabica REISHI 227g
13.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Peru, roasted in: Sweden, roast: medium - 61.19 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Potraviny a nápoje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek