Obnoviť stránku

GP ReCyko 2700 AA (HR6), 4 ks

13,90 €
11,58 € bez DPH

GP ReCyko 2700 AA (HR6), 4 ks

Nabíjacie batérie GP ReCyko 2700 AA (HR6), 4 ks

Batérie neodmysliteľne patria do každej domácnosti ako pre nás už samozrejmý zdroj energie. Na fungovanie ich potrebuje rad elektronických zariadení, ako sú napr. diaľkové ovládače, hodiny, svietidlá, ale napríklad aj niektoré hračky. Tužková (AA) nabíjacia batéria GP ReCyko 2700 AA (HR6) je perfektná na každodenné použitie. Ide o dobíjacie batérie s napätím 1,2 V. Hlavným plusom je, že sa dajú až 300× opakovane nabíjaťSamozrejmosťou je tiež vysoká výdrž a stabilita. Tieto nabíjacie batérie disponujú článkami s označením NiMH. Nabíjacia batéria GP ReCyko 2700 AA je obdarená kapacitou 2 600 mAh. Vnútri balenia nájdete 4 ks batérií, tým pádom nie je potrebné stále riešiť zháňanie nových.


Kľúčové vlastnosti nabíjacej batérie GP ReCyko 2700 AA (HR6), 4 ks

 • Nabíjacie batérie GP nového ekologického radu ReCyko
 • Vhodné na každodenné použitie ako doma, tak aj v profesionálnych zariadeniach
 • GP ReCyko 2700 AA (HR6) 4 ks sú ideálne napr. pre diaľkové ovládače, svietidlá a čelovky, hodiny a budíky a ďalšie
 • Ultra vysoká výdrž a dlhá životnosť
 • Kapacita nabíjacích batérií 2 600 mAh
 • Veľmi dlhá životnosť až 300 cyklov
 • Dodávajú sa už prednabité s možnosťou okamžitého použitia
 • Batérie vyrobené z recyklovaných materiálov a ďalej recyklovateľné
 • Naviac je tiež papierový obal plne ekologický
 • Typ batérie: tužková (AA)
 • Balenie zahŕňa: 4× nabíjacie batérie GP ReCyko 2700 AA (HR6)

S ReCyko šetríte prírodu aj svoju peňaženku

Nový rad GP batérií pod názvom ReCyko v sebe spája zdanlivo nezlučiteľné vlastnosti - mať kedykoľvek na dosah neustále nabité batérie, zároveň šetriť peniaze a napriek tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorá po použití bežných batérií zostáva. GP ReCyko 2700 AA (HR6) 4 ks všetky tieto požiadavky spĺňajú. Sú vhodné ako na všedné domáce použitie, tak aj do prevádzky profesionálnych zariadení. Rad ReCyko sa pýši ešte väčšou výkonnosťou a zároveň ekologickou šetrnosťou. Navyše pri dobíjaní v inteligentných nabíjačkách ReCyko tak dosiahnete úplne iný rozmer spotreby energie, než ste doteraz boli zvyknutí.


GP ReCyko 2700 AA (HR06)

Ultra dlhá výdrž

Od nabíjacích batérií GP ReCyko 2700 AA (HR6) 4 ks nečakajte nič iné, než extrémne vysokú výdrž. Obstoja aj pri nadmernej záťaži a vy tak po zhotovení ReCyko 2700 AA (HR6) už nebudete chcieť používať žiadne iné batérie.

GP ReCyko 2700 AA (HR06)

Okamžite pripravené na použitie

Pri zaobstaraní balenia GP ReCyko 2700 AA (HR6) 4 ks sa vôbec nemusíte zdržiavať ich nabíjaním, ale hneď ich môžete začať používať. Dodávajú sa totiž od výroby prednabité a vďaka ich schopnosti udržať si svoju energiu po veľmi dlhú dobu sa nemusíte myšlienkami zaoberať ani tým, ako dlho ležali na pulte v obchode. Takže si môžete byť istí, že až si ReCyko 2700 AA (HR6) prinesiete domov, budú mať presne takú kapacitu aktuálneho nabitia, aká je uvedená na obale.

GP ReCyko 2700 AA (HR06)

ReCyko šetria našu planétu

V dnešnom svete je pojem ekológia veľmi dôležitý a tomu sa podriaďujú tiež nabíjacie batérie ReCyko. Batérie 2700 AA (HR6) 4 ks sú minimálne z 10 % vyrobené z recyklovaných zdrojov, čo je zatiaľ najväčší podiel na trhu. Navyše je z viac ako 94 % batérie materiál znovu recyklovateľnýA čo sa týka škatuľky, v ktorej sa GP ReCyko 2700 AA (HR6) 4 ks dodávajú, tá je oproti iným výrobcom celá len z papiera, pretože každý detail sa počíta.


Čím viac GP ReCyko 2700 AA (HR6) používate, tým lepšie

S touto novou ekologickou generáciou nabíjacích batérií GP ReCyko využijete pri bežnej každodennej spotrebe energie tú najmodernejšiu bežne dostupnú technológiu na trhu. Pri zaobstaraní batérií ReCyko 2700 AA (HR6) 4 ks počítajte s tým, že pôjde o články veľmi silné a s extrémne dlhou výdržou. A čo viac, dokonca po pár cykloch použitia bude výdrž u GP ReCyko 2700 AA (HR6) o niečo vyššia, než je uvedené na balení. Tieto vlastnosti robia z GP ReCyko nabíjacích batérií úplne ideálny produkt na každodenné použitie.

Široká škála využitia nabíjacích batérií ReCyko

V dnešnej dobe je už väčšina prenosných spotrebičov alebo menších zariadení na batérie. Asi sa teda nemusíte dvakrát zamýšľať nad tým, kde všade by ste pre GP ReCyko 2700 AA (HR6) našli využitie. Od diaľkového ovládača, cez hodiny a budíky až po svetlá a čelovky - aplikácii nabíjacích batérií ReCyko sa medze nekladú. Sú konštruované na všestranné využitie, takže nezáleží, či ich chcete používať všedne doma alebo na výletoch do prírody. Uspokoja aj tie najvyššie nároky svojich používateľov a navyše budú vďaka nabíjaniu už od kúpy okamžite použiteľné.


Minimálna uhlíková stopa nabíjacích batérií GP ReCyko 2700 AA (HR6)

Ak vám záleží na životnom prostredí, ale zároveň si neprajete upustiť od kvality, volíte pri výbere GP ReCyko absolútne správne. Na výrobu týchto nabíjacích batérií sú využívané už recyklované materiály. A navyše je následne tiež plne recyklovateľná väčšina materiálovz ktorých sú GP ReCyko 2700 AA (HR6) vyrobené. Dochádza tak k úplnému zužitkovaniu celého balenia týchto nabíjacích batérií, pretože tiež obal je len a len papierový. Ak vám budúcnosť našej planéty leží na srdci, nechcete tvoriť zbytočný odpad, ale využívať recyklované a recyklovateľné zdroje, balenie 4 ks GP ReCyko 2700 AA (HR6) je ideálnou voľbou práve pre vás.3,7
Hodnotilo 6 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
70 %
zákazníkov odporúča
6
používateľských recenzií
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Kapacita 2 600 mAh
Napätie 1,2 V
Typ článku NiMH
Počet článkov 4 ks
Počet nabíjacích cyklov 300 ×

Typ

Veľkosť batérie tužková AA
Typ batérie nabíjacia

Obsah balenia

Počet batérií v balení 4 ks
Kód:  HM020e9
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  1032224270
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB06