Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 178 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

GP CR-V9 (9V) lithiová 1ks v blistri

Produkt je lokalizovaný pre SK
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
11,90 €
9,92 € bez DPH
Pri kúpe 1 ks 11,90 €/ks
Pri kúpe 2-3 ks 10,12 €/ks
Pri kúpe 4-5 ks 9,17 €/ks
Pri kúpe 6 a viac ks 8,33 €/ks

GP CR-V9 (9V) lithiová 1ks v blistri

Jednorazová batéria GP CR-V9

Životné tempo väčšiny z nás postupne nabralo rýchlosť, pri ktorej nie je možné mať pod kontrolou úplne všetko. Našťastie existuje spôsob, ako veľa malých aj väčších úloh ľahko delegovať na niekoho iného - inteligentnú domácnosť. Zo svojho mobilu alebo tabletu dnes už ovládnete vstavané spotrebiče, LED osvetlenie, televíziu, izbový termostat, kamerový systém, meteostanicu aj garážové brány. Ale nie všetky prvky tohto centrálne riadeného systému sa zapájajú do zásuvky. Napr. detektor plynu, dymu, teploty, rozbitého okna, záplavový snímač a pohybové čidlá kamerových systémov sa bez výkonných batérií GP nezaobídu. Postarajú sa o bezchybný chod vášho inteligentného domu a zaistia vám pokojný spánok, nech budete kdekoľvek.

Hlavné využitie jednorazových batérií GP CR-V9

10 rokov na plné obrátky

Oddanosť a maximálne pracovné nasadenie vám garantuje minimálne na dlhých 10 rokov. Vzhľadom na jej výkon, odolnosť aj cenu sa jej kúpa dá bez preháňania prirovnať k výhre v lotérii.

S ochranným štítom proti vytečeniu

Vytečené batérie v drahších zariadeniach predstavujú ukážkovú nočnú moru každého z nás. Preto sa tieto lítiové batérie GP obrnili ochranou proti vytečeniu, ktorou sú vybavené do teplôt v neuveriteľnom rozmedzí -40 °C až 60 °C.

Od expertov na batérie

Kvalitné batérie nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu, pod taktovkou skúsených vývojárov a moderná výrobná linka. Spoločnosť GP sa môže pochváliť obojím. Vďaka tomu vás už desiatky rokov zásobuje batériami prvotriednej kvality.


4,7
Hodnotilo 13 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
3
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Kapacita 800 mAh
Napätie 9 V
Typ článku Li

Typ

Veľkosť batérie 9 V
Typ batérie Jednorazová

Obsah balenia

Počet batérií v balení 1 ks
Kód:  HM020d9j
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  1022000911
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB1