Obnoviť stránku

ELECTROLUX E2SLT Soľná doska

92,90 €
77,42 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

ELECTROLUX E2SLT Soľná doska

Venujete sa radi kuchyni a pripravujete špeciálne pokrmy? Potom je tu pre vás grilovacia platnička ELECTROLUX. Táto grilovacia platnička je soľná doska, ktorá pochádza z Himalájí. Je obohatená množstvom minerálov, vaše pokrmy tak počas prípravy získajú prírodnú chuť a nie je teda potrebné používať väčšie množstvo oleja alebo jedlo ďalej dochucovať. Ružová doska ELECTROLUX sama o sebe má moderný dizajn a v spojení s kovovým rámom bude vynikať pri vašom stolovaní.

Kľúčové vlastnosti grilovacej platničky ELECTROLUX

  • Grilovacia platnička ELECTROLUX z himalájskej soli
  • Obohatená množstvom minerálov
  • Moderný dizajn v ružovej farbe
  • Kovový rám súčasťou balenia
  • Doska si uchováva stálu teplotu
  • Vhodná na servírovanie horúcich aj chladených pokrmov
  • Možno využiť na prípravu jedla priamo pri stole

Variabilná príprava jedla s grilovacou platničkou ELECTROLUX

Grilovacia platnička ELECTROLUX má súčasťou balenia tiež oceľový rám s praktickými držiakmi. Tento rám zaisťuje rovnomernú distribúciu tepla, preto je možné platničku používať ako v rúre, tak aj na ktorejkoľvek varnej doske. Ak budete chcieť na doske grilovať, stačí odstrániť rám a použiť samostatnú platničku.

Stála teplota soľnej dosky

Grilovacia platnička ELECTROLUX si uchováva svoju stálu teplotu. Povrch dosky zostane dlhú dobu horúci alebo chladný. Čo je praktické pre servírovanie chladených dezertov priamo z mraziaceho boxu alebo tiež pre horúce pokrmy, ktoré sú pripravované v rúre alebo na varnej doske. Vďaka tejto vlastnosti je možné grilovaciu dosku ELEKTROLUX využiť tiež na prípravu jedla priamo pri stole pre skvelý zážitok z jedla.

Rozmery:
Výška: 81 mm
Šírka: 220 mm

4,0
hodnotilo 1 zákazníkov
8
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Kód:  ELUXAC0080
Záruka: 24 mesiacov
Odkazy: Opis výrobku Stránky výrobcu
WEB11