Obnoviť stránku

De'Longhi ECAM 370.95 T

999 €
769 €
640,83 € bez DPH

De'Longhi ECAM 370.95 T

Patentovaný systém pre jednoduchú výrobu peny

Nedáte dopustiť na lahodné cappuccino s bohatou krémovou penou? Kávovar De'Longhi ECAM 370.95 disponuje patentovaným systémom Latte Crema, ktorý takú penu dokáže vyrobiť stlačením jediného tlačidla. Hustotu napenenia navyše môžete regulovať s pomocou vstavaného kolieska. Kávovar je vybavený termo karafou na mlieko s dvojitými stenami, ktoré zabezpečia udržanie optimálnej teploty mlieka po dlhšiu dobu.


Kľúčové vlastnosti automatického kávovaru De'Longhi ECAM 370.95

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Tlak 19 barov
 • 2 trysky pre rýchlu prípravu 2 šálok kávy naraz
 • Napeňovač mlieka Latte Crema
 • Termokarafa na mlieko
 • Dotykový 3,5" displej
 • Nastavenie intenzity, veľkosti, teploty nápoja a pomeru mlieka
 • Možno nainštalovať tiež vodný filter
 • Zásobník na kávovú usadeninu s kapacitou na 14 šálok
 • Pasívne nahrievanie šálok
 • Samočistiaci systém
 • Režim úspory energie
 • Mobilná aplikácia Coffee Link

Vyberte si až z 13 nápojov

S kávovarom môžete pripraviť širokú škálu teplých nápojov, tradičným espressom počínajúc a mliečnym latte macchiato končiac. Kompletný výber dostupných nápojov nájdete v nápojovom menu. S prípravou kávy do veľkostne odlišných šálok vám pomôže možnosť nastaviteľnej výšky odtoku. S funkciou horúcej vody počas chvíľky pripravíte aj lahodný čaj.


Káva s dokonalou arómou

Priaznivci mletej kávy ocenia tichý mlynček z odolnej ocele s 13 stupňami hrubosti mletia, ktorý má 300 g zásobník. Vďaka okrajom potiahnutým tesniacou gumou si zrnková káva uchová vždy dokonalú arómu. Použiť môžete aj mletú kávu. Pre každý typ nápoja si navyše môžete zvoliť intenzitu, veľkosť alebo pomer mlieka a kávy a pomocou funkcie MY toto nastavenie uložiť do pamäti prístroja.


Nahrievanie šálok

Aby pripravené nápoje vydržali dlhšie horúce, disponuje kávovar De'Longhi ECAM 370.95 praktickou funkciou pasívneho nahrievania šálok. Šálky stačí umiestniť na hornú plochu z nehrdzavejúcej ocele, kde budú počas prípravy kávy nahriate, a nápoj si vďaka tomu udrží stabilnú teplotu a zachová bohatú penu. Samozrejmosťou je vyberateľná sparovacia jednotka s jednoduchou údržbou a nádržka na vodu s objemom 1,8 litra.


Intuitívne ovládanie

Kávovar sa ovláda pomocou veľkého dotykového 3,5" displeja. Jednoduchým dotykom pripravíte váš obľúbený nápoj, nastavíte jeho parametre alebo uložíte vaše preferencie do pamäte kávovaru. Technológia Smart One Touch radí nápoje na prvú stránku podľa frekvencie používania, takže vždy budete mať obľúbené položky ihneď po ruke.


Aplikácia Coffee Link

Mobilná aplikácia Coffee Link vám umožní vytvoriť nové nápoje či personalizovať existujúce a vytvárať profily obľúbených nápojov pre všetkých členov domácnosti a priateľov. Aplikácia s vami komunikuje v reálnom čase, a vždy vám poskytne rady a návrhy na údržbu vášho kávovaru. S vaším mobilným telefónom či tabletom kávovar komunikuje cez bezdrôtové rozhranie Bluetooth.


Samočistiaci systém

Mliečna nádoba kávovaru sa jednoducho čistí pomocou automatiky, využívajúcej horúcu paru a vodu. Zvyšné mlieko navyše nemusíte vylievať, stačí ho aj so zásobníkom umiestniť do chladničky a nasledujúci deň znovu použiť. Pri zapnutí a vypnutí prístroja sa kávovar sám automaticky prepláchne. Vyberateľnú odkvapkávaciu tácku z nehrdzavejúcej ocele je možné umývať v umývačke.

4,8
hodnotilo 41 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

dTest dTest

Vlastnosti

Príkon 1 450 W
Tlak 19 bar
Objem nádržky na vodu 1,8 l

Funkcie

Funkcie mliečny systém, mlynček na kávu, príprava dvoch šálok naraz, displej, parná dýza, nastavenie množstva vody, nastavenie množstva kávy, odkvapkávací systém, časovač, odvápňovací systém, samočistiaci systém, cappuccino a latte
Základné funkcie Cappuccino a latte, Parná dýza, mliečny systém

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 42,9 cm
Šírka 23,6 cm
Výška 34,8 cm
Hmotnosť 9,5 kg
Maximálna výška priestoru na šálku 13,5 cm

Farba

Farba Strieborná, Titán

Vlastnosti mlynčeka

Veľkosť zásobníka 300 g

Typ kávovaru

Typ automatický

Vlastnosti

Typ kávovaru Automatický
Kompatibilita Bluetooth
Spôsob prípravy peny Nádoba na mlieko
Farba Sivá

Funkcie

Funkcie vstavaný mlynček na kávu, Použitie mletej kávy, nastavenie množstva kávy, nastavenie množstva vody, Príprava 2 šálok naraz, Ohrievač šálok, automatické vypnutie, samočistiaci systém, odkvapkávací systém, odvápňovací systém, režim úspory energie, displej, Filter vody

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 42,9 cm
Šírka 236 mm
Výška 348 mm
Hmotnosť 9,5 kg
Objem nádoby na vodu 1,8 l
Objem nádoby na mlieko 0,5 l
Kód:  NESDL904
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  DE LONGHI ECAM 370.95
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB21