Obnoviť stránku
Aktuálna rýchlosť doručenia Alza predajne Alzaboxy Doručenie na adresu Partnerské odber. miesta
0-2 dni 0-2 dni 2-4 dni 2-4 dni

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.85 SB

Doprava
zadarmo
799 €
665,83 € bez DPH

De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.85 SB

Doprajte si vynikajúcu kávu s bohatou mliečnou penou každý deň

Nedáte dopustiť na lahodné cappuccino s bohatou krémovou penou? Automatický kávovar De'Longhi ECAM 370.85.SB v elegantnom antikorovom vyhotovení disponuje patentovaným systémomLatteCrema, ktorý takú penu vie vyrobiť stlačením jediného tlačidla. Hustotu napenenia navyšemôžeteregulovať s pomocou vstavaného kolieska. Okrem toho si môžete prípravu nápoja prispôsobiť podľa vašej individuálnej chuti a nechýba ani funkcia vzdialeného ovládania cez mobilnú aplikáciu CoffeeLink. Všetko potrebné nastavíte a zobrazíte na prehľadnom 3,5" TFT displeji. Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 370.85.SB spracuje kávu vkónickomoceľovom mlynčeku a dovedna vám ponúkne 13 stupňov hrubosti mletia. Aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky, využíva kávovar na zrnkovú kávu De'Longhi ECAM 370.85.SB profesionálny tlak 15 barov.


Kľúčové vlastnosti automatického kávovaru De'Longhi ECAM 370.85.SB

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Profesionálny tlak 15 barov
 • 2 trysky na rýchlu prípravu 2 šálok kávy naraz
 • 15 voliteľných nápojov
 • Napeňovač mlieka LatteCrema
 • 3,5" TFT dotykový farebný displej
 • Nastavenie intenzity, veľkosti, teploty nápoja a pomeru mlieka
 • Pasívne nahrievanie šálok
 • Automatická čistiaca funkcia stroja na kávu De'Longhi ECAM 370.85.SB
 • Upozornenie na odvápnenie alebo výmenu filtra vody
 • Mobilná aplikácia CoffeeLink

Kónický oceľový mlynček

Vďaka integrovanému mlynčeku pripravíte voňavú šálku kávy z čerstvo pomletých zŕn. K dispozícii je celkom 13 stupňov hrubosti mletia podla vašej individuálnej chuti. Kónické oceľové mlynčeky sú kalibrované so 100 % presnosťou.

Najčerstvejšia káva

De'Longhi Tubeless System obmedzuje na minimum množstvo namletej kávy, ktorá zostáva v mlynčeku presso stroja De'Longhi ECAM 370.85.SB. Vďaka tomu bude vaše espresso vždy pripravené z čerstvo namletej kávy s dokonalou chuťou a arómou.

Optimálna teplota

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 370.85.SB disponuje vysoko presným elektronickým ovládaním, ktoré zaistí generovanie potrebného množstva pary v optimálnej teplote, aby boli vždy dosiahnuté perfektné výsledky.


Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 370.85.SB pripraví 15 rôznych nápojov

S kávovarom automatickým De'Longhi ECAM 370.85.SB môžete pripraviť širokú škálu horúcich nápojov, tradičným espressom počínajúc a mliečnym latte macchiato končiac. S prípravou kávy do veľkostne odlišných šálok vám potom pomôže možnosť nastaviteľnej výšky odtoku. Pre milovníkov prekvapkávanej kávy je k dispozíciinový recept „Karafa káva“,ktorý jedným stlačením tlačidla pripraví 2 – 6 šálok kávy.


Automatický mliečny systém LatteCrema

Vďaka jedinečnému systému LatteCrema si môžete vychutnať kávu ako z talianskej kaviarne. Jediným stlačením tlačidla vaše kávové špeciality obohatíte o krémovú mliečnu penu s mikrobublinkami. Ľahko tak pripravíte lahodné cappuccino s hustou mliečnou penou či dokonalé latte macchiato. Nádoba na mlieko pressovaru De'LonghiECAM370.85.SB navyše disponuje funkciou automatického čistenia, takže sa nemusíte starať o jej údržbu.


Intuitívne dotykové ovládanie automatického kávovaru De'Longhi ECAM

Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 370.85.SB sa ovláda pomocou panela s grafickým displejom a dotykovými tlačidlami. Jednoduchým dotykom pripravíte váš obľúbený nápoj a nastavíte jeho parametre. Pre každý typ nápoja môžete zvoliť intenzitu, veľkosť alebo pomer mlieka a kávy. S pomocou funkcie MY toto nastavenienápojovmožno uložiť do pamäti prístroja. Technológia Smart One Touch navyše zoradí obľúbené nápoje podľa frekvencie používania, takže ich budete mať vždy na dosah ruky.


Mobilná aplikácia CoffeeLink

Po spárovaní stroja na kávu De'Longhi ECAM 370.85.SB s mobilným telefónom cez bezdrôtové Bluetooth rozhranie môžete pripravovať vaše obľúbené nápoje z pohodlia sedačky. Aplikácia CoffeeLink umožňuje okrem vzdialeného ovládania kávovaru tiež vytvárať nové recepty s individuálnym nastavením parametrov či získavať rôzne radyaodporúčania.


Kávovar De'Longhi ECAM 370.85.SB s funkciou automatického čistenia

Kávovar automatický De'Longhi ECAM 370.85.SB je vybavený automatickou čistiacou funkciou, ktorá sa aktivuje po každom zapnutí a vypnutí spotrebiča. Mliečna karafa rovnako disponuje integrovanou funkciou čistenia, ktorá po príprave nápoja umyje horúcou vodou a parou všetky súčasti, ktoré prišli do styku s mliekom. Odkvapkávaciu vaničkusodnímateľnou mriežkou možno ľahko umývať v umývačke riadu.Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Príkon 1 450 W
Tlak 19 bar
Objem nádržky na vodu 1,8 l

Funkcie

Funkcie Automatické vypnutie, cappuccino a latte, displej, funkcia horúcej vody, inteligentný, mliečny systém, ohrievač šálok, nastavenie množstva kávy, nastavenie množstva vody, odvápňovací systém, parná dýza, príprava dvoch šálok naraz, režim úspory energie, samočistiaci systém
Základné funkcie mliečny systém, Cappuccino a latte, Bluetooth, Espresso, Americano

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 42,9 cm
Šírka 23,6 cm
Výška 34,8 cm
Hmotnosť 10 kg

Farba

Farba Strieborná

Typ kávovaru

Typ automatický

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie Bluetooth

Vlastnosti

Typ kávovaru Automatický
Kompatibilita Bluetooth
Spôsob prípravy peny Nádoba na mlieko
Farba Strieborná

Funkcie

Funkcie nastavenie množstva kávy, nastavenie množstva vody, Príprava 2 šálok naraz, Ohrievač šálok, Automatické vypnutie

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 42,9 cm
Šírka 23,6 mm
Výška 34,8 mm
Hmotnosť 10 kg
Objem nádoby na vodu 1,8 l
Kód:  DELKA536
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  ECAM 370.85SB
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB16