DASIQUE
Tovar značky DASIQUE vieme doručiť už v deň objednávky! Väčšinu produktov máme na sklade, takže nemusíte na nič čakať. Vytvorte objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo na jednu z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 27
DASIQUE Shadow Palette #24 Muted Nuts
23,49 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Paletka očných tieňov – odtieň: mix farieb, počet tieňov: paletka (5 a viac) - 335,57 €/100 g
DASIQUE Shadow Palette #13 Cool Blending
23,49 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Paletka očných tieňov – odtieň: mix farieb, počet tieňov: paletka (5 a viac) - 335,57 €/100 g
DASIQUE Shadow Palette #16 Violet Knit
23,49 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Paletka očných tieňov – odtieň: mix farieb, počet tieňov: paletka (5 a viac) - 335,57 €/100 g
DASIQUE Blending Mood Cheek #05 Violet Knit 8 g
15,89 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lícenka – vhodná je normálna pleť, kompaktná konzistencia, zvýrazňujúci, vyživujúci a rozjasňujúci účinok, vyhotovenie: kórejská, hmotnosť 8 g - 198,63 €/100 g
DASIQUE Souffle Color Pot #04 Mango Spread 6,5 g
12,59 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie kórejská - 193,69 €/100 g
DASIQUE Souffle Color Pot #08 Roasting Fig 6,5 g
12,59 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie kórejská - 193,69 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #11 Fig Plum 3,5 g
10,89 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie vegan a kórejská, hydratačný, vyživujúci, zjemňujúci a vyhladzujúci, ochranný faktor 0, aktívna látka skvalán (squalane) - 311,14 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #02 Melon Sherbet 3,5 g
10,89 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie vegan a kórejská, hydratačný, vyživujúci, zjemňujúci a vyhladzujúci, ochranný faktor 0, aktívna látka skvalán (squalane) - 311,14 €/100 g
DASIQUE Souffle Color Pot #13 Berry Milk Tea 6,5 g
12,59 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – hydratačný, ochranný faktor 0 SPF - 193,69 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #09 Peach Pudding 3,5 g
10,89 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie vegan a kórejská, hydratačný, vyživujúci, zjemňujúci a vyhladzujúci, ochranný faktor 0, aktívna látka skvalán (squalane) - 311,14 €/100 g
DASIQUE Pro Concealer Palette #01 Cover 9 g
21,79 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Paletka očných tieňov – odtieň: mix farieb, počet tieňov: paletka (5 a viac) - 242,11 €/100 g
DASIQUE Shadow Palette #18 Berry Smoothie
25,19 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Paletka očných tieňov – odtieň: mix farieb, počet tieňov: paletka (5 a viac) - 359,86 €/100 g
DASIQUE Souffle Color Pot #02 Pomelo Pudding 6,5 g
12,59 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie kórejská - 193,69 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #03 Pink Guava 3,5 g
10,89 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie vegan a kórejská, hydratačný, vyživujúci, zjemňujúci a vyhladzujúci, ochranný faktor 0, aktívna látka skvalán (squalane) - 311,14 €/100 g
DASIQUE Souffle Color Pot #07 Burnt Sienna 6,5 g
12,59 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie kórejská - 193,69 €/100 g
DASIQUE Blending Mood Cheek #04 Beige Knit 8 g
15,89 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lícenka – vhodná je normálna pleť, kompaktná konzistencia, rozjasňujúci účinok, vyhotovenie: kórejská, hmotnosť 8 g - 198,63 €/100 g
DASIQUE Souffle Color Pot #14 Coldest Plum 6,5 g
12,59 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie kórejská - 193,69 €/100 g
DASIQUE Melting Candy Balm 07 Cherry Fizz 1,5 g
9,19 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie vegan a kórejská, hydratačný, ochranný faktor 0 - 612,67 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #04 Plum Dew 3,5 g
10,89 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie vegan a kórejská, hydratačný, vyživujúci, zjemňujúci a vyhladzujúci, ochranný faktor 0, aktívna látka skvalán (squalane) - 311,14 €/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #06 Rose Apple 3,5 g
10,89 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie vegan a kórejská, hydratačný, vyživujúci, zjemňujúci a vyhladzujúci, ochranný faktor 0, aktívna látka skvalán (squalane) - 311,14 €/100 g
DASIQUE Souffle Color Pot #12 Apple Tarte 6,5 g
12,59 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie kórejská - 193,69 €/100 g
DASIQUE Shadow Palette #15 Beige Knit
23,49 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Paletka očných tieňov – odtieň: mix farieb - 335,57 €/100 g
DASIQUE Shadow Palette #07 Milk Latte
23,49 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Paletka očných tieňov – odtieň: mix farieb, počet tieňov: paletka (5 a viac) - 335,57 €/100 g
DASIQUE Souffle Color Pot #06 Mocha Bun 6,5 g
12,59 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na pery – vyhotovenie kórejská - 193,69 €/100 g