Dash
We can deliver Dash products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 9
DASH Alpen Fresche 60 pcs
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for white, removes stains while washing and for routine maintenance, 60 pc(s) in package - 0.32 €/1 pc(s)
DASH colour Fresche 60 pcs
Discounted -5 %
17.90 €
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing and for routine maintenance, 60 pc(s) in package - 0.30 €/1 pc(s)
DASH Alpen Frische 2,2 l (40 washes)
9.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, 40 wash cycles, volume 2200 ml - 0.24 €/pcs - from 4.36 €/1 l
DOWNY Fruit Passion 210 g
3.79 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance fruit fragrance. - 18.05 €/1 kg
DOWNY Ocean Fresh 210 g
3.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance fresh fragrance. - 18.05 €/1 kg
DOWNY Caribbean Breeze 210 g
3.79 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance floral fragrance. - 18.05 €/1 kg
DOWNY Touch of Silk 210 g
3.79 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance floral fragrance. - 18.05 €/1 kg