Obnoviť stránku

Concept VS5120, stĺpový

128,98 €
107,48 € bez DPH

Concept VS5120, stĺpový

Stĺpový ventilátor Concept VS5120 je ideálnym riešením do horúcich letných mesiacov. Vďaka 6 rýchlostiam prúdenia vzduchu a 3 prevádzkovým režimom sa dokonale prispôsobí vašim potrebám. Jednoducho budete s jeho pomocou schopní nastaviť vo vašej domácnosti takú teplotu, aká vám dokonale vyhovuje a vy nebudete nútení znášať vysoké teploty, ktoré v letných mesiacoch panujú. Vďaka nočnému režimu sa ventilátor postará o postupné automatické utlmenie prúdenie vzduchu, takže si budete môcť dopriať pokojnú noc.

Tri prevádzkové režimy

Šesť voliteľných rýchlostí

Elegantný dizajn

Kľúčové vlastnosti stĺpového ventilátora Concept VS5120

  • 12-hodinový časovač
  • Hmotnosť stĺpového ventilátora Concept 5,7 kg
  • Príkon ventilátora 40 W
  • 6 rýchlostí
  • Dĺžka prívodného kábla 180 cm
  • Diaľkový ovládač ventilátora
  • Prehľadný LED displej
  • Čiernobiela farba stĺpového ventilátora Concept
  • 3 prevádzkové režimy
  • Stabilná kruhová základňa

Voliteľné rýchlosti prúdenia vzduchu

Ventilátor Concept VS5120, v elegantnom čiernobielom dizajne, ponúka 6 voliteľných rýchlostí prúdenia vzduchu. Pri použití režimu oscilácie dôjde k postupnému natáčaniu ventilátora pre lepšiu cirkuláciu vzduchu. Časovač ventilátora Concept VS5120 vám umožní nastaviť čas vetrania od 30 minút do 12 hodín. Jeho používanie je navyše veľmi úsporné, takže šetríte energiu aj pri dlhom používaní.

Prevádzkové režimy ventilátora Concept VS5120

Pri používaní ventilátora môžete vyberať hneď z 3 prevádzkových režimov. K dispozícii máte normálny, prirodzený a nočný režimPre konštantné chladenie na zvolenú intenzitu použite normálny režim. Prirodzený režim mení rýchlosť prúdenia vzduchu medzi jednotlivými stupňami. Nočný režim sa postará o pomalé znižovanie intenzity prúdenia pre váš pokojný spánok.

Dva spôsoby ovládania

Ventilátor Concept VS5120 možno ovládať pomocou panela na tele ventilátora aj diaľkovým ovládačom. Keďže má každá funkcia svoje špeciálne tlačidlo, je ovládanie ventilátora Concept VS5120 naozaj jednoduché. Môžete voliť medzi rôznymi prevádzkovými režimami, otáčaním ventilátora aj intenzitou prúdenia vzduchu. K dispozícii je tiež časovač. Precízny LED displej navyše zabezpečí dokonalý prehľad o zvolených programoch.

Stabilná základňa ventilátora Concept VS5120

Kruhová základňa stĺpového ventilátora Concept VS5120 zaistia jeho dokonalú stabilitu pre bezpečnú prevádzku bez obáv z prevrhnutia. Pre navinutie prívodného kábla je ventilátor Concept VS5120 vybavený praktickým držiakom. Nízka hmotnosť ventilátora umožní ľahkú manipuláciu.

5,0
hodnotilo 6 zákazníkov
10+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Farba

Farba Čierna , Sivá

Vlastnosti

Hlučnosť 60 dB
Príkon 40 W
Počet rýchlostí 6
Funkcie diaľkové ovládanie, Oscilácia, časovač, Bezvrtuľový, Automatické horizontálne otáčanie

Typ

Typ stĺpový
Kód:  CONVE488
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  VS5120
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB25