Obnoviť stránku

Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

CONCEPT VR3520 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

3.7 6 hodnotení

Služby a príslušenstvo

Garancia najlepšej ceny
Zľavnené -27 %
428,32 € 586,90 €
bez DPH 356,93 €

CONCEPT VR3520 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

Hľadáte kvalitný robotický vysávač, ktorý za vás bez problémov vysaje celú vašu domácnosť? Potom sa určite pozrite na vysávač Concept VR3520 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC s mopom. Robotický vysávač Concept je totiž vhodný na všetky podlahové krytiny a poradí si aj s členitými priestormi. O bezstarostné upratovanie sa postará automatické vysypávanie nečistôt, ktoré je zabudované v nabíjacej stanici. Výkonný BLDC motor a kvalitné LG BYD batérie sa postarajú až o 250 minút upratovania. Robota Concept VR3520 môžete ovládať prostredníctvom inteligentnej aplikácie alebo pomocou priloženého diaľkového ovládania. Vysávač je vybavený niekoľkými režimami, ktoré vám pomôžu dokonale upratať celý váš domov. Automatický vysávač Concept VR3520 nájde využitie v úplne každej domácnosti.

Automatické vysypávanie nečistôt

Vysáva, utiera, sterilizuje

Rozlíšenie poschodí


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača Concept VR3520 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

 • Laserová technológia LaserTec 2.0 zaistí presnú navigáciu v priestore
 • Vysávač Concept VR3520 je vhodný na všetky podlahové krytiny
 • Keď bude všetko upratané, vysávač sa automaticky vráti do nabíjacej stanice
 • Automatické vysypávanie prachu
 • Unikátny UVC sterilizačný režim s LED technológiou
 • Vysávajte a vytierajte naraz
 • Výkonný BLDC motor vysávača Concept VR3520
 • Až 250 minút upratovania vďaka kvalitnej LG BYD batérii
 • Inteligentná aplikácia na ovládanie robota
 • Priložené diaľkové ovládanie s displejom
 • ROOMPLAN 3.0 plánovač do každého detailu
 • Funkcia Total Surface
 • Kompletné automatické upratovanie
 • Concept VR3520 ponúka zóny upratovania
 • Lokálny režim na upratovanie menších plôch
 • Tichý režim

Robotický vysávač Concept VR3520 perfektný pomocník do každej domácnosti

Robotický vysávač Concept VR3520 3 v 1 Laser UVC je skvelý pomocník do každej domácnosti. Vybavený je pokročilým spôsobom mapovania celej miestnosti, všetko si naskenuje a dokonca dokáže rozdeliť jednotlivé miestnosti. Vysávač zvládne vysávať, utierať a zároveň sterilizovať. Veľkou výhodou vysávača Concept je automatické vysypávanie prachu, vďaka ktorému nebudete musieť riešiť až 2 mesiace žiadne vysypávanie nečistôt. Ideálne je aj v prípade, že máte viacposchodovú domácnosti. K dispozícii má vysávač Concept bohaté príslušenstvo, ktoré vám pomôže s upratovaním celej vašej domácnosti.

Laserová technológia LaserTec 2.0

Robotický vysávač Concept VR3520 sa pýši novou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, vďaka ktorej starostlivo naskenuje celú vašu domácnosť a vytvorí si tak presnú mapu, takže budete vždy vedieť, kde sa práve nachádza. Všetky miesta budú perfektne upratané a nestane sa, že by opakovane prechádzal na už upratané miesta. Vysávač Concept VR3520 je vhodný na všetky podlahové krytiny a členité priestory. Prekážky do výšky 1,8 cm nie sú pre vysávač žiadny problém. Až bude všetko upratané, robotický vysávač Concept VR3520 sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Robot disponuje aj trojstupňovou filtračnou technológiou s HEPA filtrom 13, ktorá zachytí až 99,9 % častíc prachu, peľu, baktérií a vírusov. Ideálny je tak do domácností s alergikmi.

ROOMPLAN 3.0 plánovač do každého detailu

Pomocou praktickej funkcie ROOMPLAN 3.0 budete mať upratovanie naplánované do každého detailu. V aplikácii si nastavíte presný čas upratovania alebo si môžete sami vyznačiť upratovaciu zónu, režim upratovania alebo úroveň sacieho výkonu. Potom ako nastavíte všetky detaily, robotický vysávač Concept VR3520 sa o ostatné už postará sám. V daný čas sa sám spustí, začne upratovanie a po upratovaní sa vráti späť do nabíjacej stanice. V prípade, že máte zapnutý tichý režim, plánované upratovanie bude deaktivované.

Automatické vysypávanie prachu

Robotický vysávač Concept VR3520 disponuje nabíjacou stanicou, v ktorej je umiestnené vrecko. Do neho putujú nečistoty, ktoré robot nazbiera. Nečistoty odvedie do zásobníka vždy, keď sa vráti do nabíjacej stanice. V aplikácii si môžete nastaviť aj intervaly vysypávania podľa svojich potrieb. Zaistí vám tak automatické vysypávanie prachu a skoro 2 mesiace bez nutnosti vysypávania. V prípade, že bude vrecko naplnené, vysávač Concept VR3520 vás upozorní na nutnosť výmeny. V balení robotického vysávača sa nachádza 6 vreciek na nečistoty, 6 bočných kefiek a 3 sady filtrov.

Unikátny UVC sterilizačný režim s LED technológiou

O perfektné upratovanie vašej domácnosti sa postará unikátny UVC sterilizačný režim s LED technológiou, ktorá vysiela ultrafialové žiarenie typu C. Ovládať ju môžete pohodlne aj cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Pri procese sterilizácie vysávač automaticky vypne sanie, vďaka čomu zmenší rýchlosť pohybu na polovicu a zníži zároveň otáčky hlavnej kefy aj bočných kefiek. Veľkou výhodou je tiež možnosť UVC svetlo aktivovať počas štandardného upratovania. Vaše podlahy tak budú dokonale čisté a dezinfikované bez baktérií a vírusov.

Robotický vysávač Concept VR3520 zvládne upratovanie až 5 poschodí

Robotický vysávač VR3520 zvládne upratovanie celej domácnosti aj v prípade, že máte viac poschodí. Každé podlažie je nutné nechať zmapovať zvlášť a v aplikácii si následne všetky podlažia pomenujete. Týmto spôsobom si robot zapamätá až 5 poschodí. Pokiaľ potrebujete upratať dané poschodie, vysávač Concept VR3520 presuňte na poschodie a zvoľte v aplikácii príslušné poschodie.

Vysávač Concept VR3520 vysáva a utiera v jednom kroku

Vysávač Concept VR3520 disponuje dvoma zásobníkmi, na suché aj mokré upratovanie. 300-mililitrový zásobník slúži na klasické upratovanie. V prípade, že budete chcieť vysávať aj utierať zároveň, stačí nasadiť mopovací modul s elektronicky riadeným dávkovaním vody. Vďaka tomu získate množstvo času, ktorý môžete tráviť niečím, čo máte radi. Praktický zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá dokáže zachytiť všetky nečistoty a počas upratovania robotický vysávač Concept VR3520 podlahu tiež vyleští. Textíliu veľmi ľahko zložíte a následne vyperiete v práčke.

Robotický vysávač Concept VR3520 disponuje výkonným BLDC motorom

Robotický vysávač Concept VR3520 sa pýši výkonným a veľmi kvalitným BLDC motorom, ktorý je digitálny a bezuhlíkový. Oproti bežným motorom šetrí energiu a nie je hlučný. Sacia sila 3 300 Pa vám zaistí dokonalé upratovanie celej vašej domácnosti. 3 úrovne výkonu sa automaticky menia v závislosti od spusteného režimu upratovania. V prípade potreby si môžete sací výkon sami nastaviť tak, aby to vyhovovalo miere znečistenia. V prípade potreby sa vysávač Concept VR3520 vráti späť do nabíjacej stanice, pokiaľ batéria klesne pod 15 %.

Skvelé prispôsobenie vašej domácnosti

Robotický vysávač Concept VR3520 je vybavený tromi hlavnými kefami a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu. Vďaka bočným kefkám má vysávač Concept VR3520 ešte väčší záber pri vysávaní. Dokonale tak poupratuje aj ťažko prístupné miesta, ako sú rohy miestností, nábytkov či priestory okolo stien. Špeciálna Carpet kefa je ideálna na všetky druhy podláh vrátane kobercov. HardFloor kefu využijete v prípade, že máte tvrdé podlahy. Nechýba tiež špeciálna PET kefa, ktorá sa hodí do domácností s domácimi miláčikmi.

Automatický vysávač Concept VR3520 s Carpet Turbo funkciou

Máte doma koberce? Máme pre vás skvelú správu. Automatický vysávač Concept VR3520 má k dispozícii funkciu Carpet Turbo, ktorú môžete využiť v prípade, že máte v vysávači vloženú Carpet kefu. Vo chvíli, keď vysávač Concept nabehne na koberec, automaticky sám zvýši sací výkon na maximum a perfektne ho vysaje. Keď z koberca opäť zíde, vráti sa vysávač Concept VR3520 späť na pôvodnú hodnotu.

Inteligentná aplikácia na ovládanie robota Concept VR3520

Aby ste mali vášho robota Concept VR3520 vždy pod kontrolou, ľahko ho môžete ovládať pomocou inteligentnej aplikácie Concept Robot, ktorá je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS a Android. Aplikácia je plne v slovenskom jazyku. Pomocou aplikácie Concept si ľahko naplánujete upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek budete potrebovať. Zistíte aj koľko toho robot Concept VR3520 upratal a kde sa práve nachádza. Pokiaľ však nie ste priaznivci inteligentných aplikácií, použite priložený diaľkový ovládač. Robota môžete ovládať aj pomocou hlasu cez domáceho asistenta Alexu či Google Home.

Funkcia Total Surface

V prípade, že sa robotický vysávač Concept VR3520 vybije v priebehu upratovania, vďaka funkcii automatického pokračovania Total Surface sám vyhľadá nabíjaciu stanicu. Tam sa plne nabije, potom vyjde a bude pokračovať presne tam, kde prestal. Váš domov tak bude vždy dokonale uprataný.

Dokonalá orientácia vďaka TOF senzoru

Automatický vysávač Concept VR3520 má vo svojej výbave špeciálny senzor, ktoré zaistí plynulú orientáciu pozdĺž stien a zabraňuje aj pádu zo schodov. TOF senzor dokáže tiež rozoznať nábytok aj všetky prekážky, od ktorých si robot udržuje mierny odstup. Nedochádza tak k nárazom. Senzor si hravo poradí aj s detekciou skla a čiernych stien.

Kompletné automatické upratovanie

Robotický vysávač Concept VR3520 je vybavený režimom kompletného automatického upratovania, ktorý prehľadá a zároveň vygeneruje mapu, ktorú si rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé zóny následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien, a potom ich vysaje aj v líniách a uprace zvyšné priestory. Potom ako robotický vysávač Concept VR3520 dokončí upratovanie, vráti sa späť do nabíjacej stanice.

Automatický vysávač Concept VR3520 ponúka zóny upratovania 

Automatický vysávač Concept VR3520 je vybavený zónovým režimom, ktorý uprace vašu domácnosť iba tam, kde naozaj potrebujete. Nemusíte tak čakať, kým uprace celý byt. Vysávač Concept VR3520 dokáže definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne vysávač Concept uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní. Túto skvelú funkciu oceníte predovšetkým v prípade, že nechcete, aby vám v režime vytierania nabiehal na koberce alebo miesta, kam nechcete.

Lokálny režim na upratovanie menších plôch

Okrem iného môžete využiť aj lokálny režim, ktorý slúži predovšetkým na upratovanie menších plôch. Jednoducho je možné tento režim spustiť priamo na vysávači Concept VR3520.  Robot na stredný sací výkon vykoná dvojité upratovanie v oblasti 2 × 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Aby ste dosiahli starostlivejšie upratovanie, ľahko určíte pomocou aplikácie bod na mape a aktivujete upratovanie v TURBO režime. Vysávač Concept VR3520 prejde na miesto, ktoré si určí ako stred. Následne vykoná upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 × 1,5 m.

Príslušenstvo:

 • Nabíjacia stanica
 • CARPET hlavná kefa
 • HARDFLOOR hlavná kefa
 • PET hlavná kefa
 • Mopovací nadstavec
 • 2× mopovacia textília
 • 6× vrecko na nečistoty
 • 6× bočná kefka
 • 3× HEPA filter 13 + 3x penový filter
 • Diaľkové ovládanie
 • Čistiaca kefka

Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na tvrdé podlahy

Určenie

Určenie S mopom, Pre alergikov, Na zvieracie chlpy, Na mokré čistenie, Na tvrdé podlahy, Na suché čistenie

Vlastnosti

Funkcie Vysypanie zásobníka do stanice , Predvoľba miestností na upratovanie , Senzor proti pádu zo schodov , Odolnosť kief proti namotávaniu vlasov , Senzor proti nárazu , Vysávanie viacerých miestností , Automatické vysypanie , Prispôsobenie povrchu podlahy , Funkcia odloženého upratovania
Objem nádoby na prach 0,6 l
Počet bočných štetcov 2
Prekonanie prekážky do výšky 1,8 cm
Spôsob navigácie Laserová
Typ ovládania Aplikácia
Spôsob čistenia Kefy, Programy, Mopovanie

Filtre

Typ filtra Penový filter, HEPA H13 filter

Rozmery a hmotnosť

Výška 10 cm
Šírka 35 cm
Hĺbka 35 cm
Hmotnosť 3 kg

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo Bočná kefa, Čistiaca kefka, Diaľkové ovládanie, HEPA filter, Kefa na podlahu/koberce, Mopovací nadstavec, Mopovacia textília, Nabíjacia stanica, Penový filter

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Áno

Farba

Farba Čierna

Napájanie

Typ napájania Aku
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 4 h (4 h)
Doba prevádzky 250 min (250 min)
Kapacita batérie 5 200 mAh
Napätie batérie 14,4 V

Hlučnosť

Hlučnosť 60 dB(A)

Typ

Typ vysávača Robotický
Kód:  CONRV092
Záruka: 24 mesiacov(IČO 12 mesiacov)
Produktové číslo:  VR3520
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB26