Obnoviť stránku

Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

CONCEPT VR3210 3 v 1 Laser UVC

4.6 76 hodnotení

Služby a príslušenstvo

Garancia najlepšej ceny
Zľavnené -15 %
403,28 € 473,47 €
bez DPH 336,07 €

CONCEPT VR3210 3 v 1 Laser UVC

Hľadáte kvalitný robotický vysávač, ktorý za vás bez problémov vysaje a vytrie celú vašu domácnosť? Potom sa určite pozrite na Concept VR3210 3 v 1 REAL FORCE Laser UVC. Robotický vysávač Concept je totiž vhodný na všetky podlahové krytiny a poradí si aj s členitými priestormi. Výkonný BLDC motor a kvalitná LG BYD batéria sa postarajú až o 250 minút upratovania. Robota Concept VR3210 môžete ovládať prostredníctvom inteligentnej aplikácie, ktorá je úplne v českom jazyku. Vysávač disponuje niekoľkými režimami, ktoré vám pomôžu dokonale upratať celý váš domov. Vysávač je okrem iného vybavený najefektívnejším spôsobom vytierania Y-WASH a UVC sterilizačným režimom pre čistý a svieži domov bez vírusov a baktérií. Concept VR3210 nájde uplatnenie v každej domácnosti. 

EXTRA výkon

Y-WASH vytieranie

UVC sterilizačný režim


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača Concept VR3210 3 v 1 REAL FORCE Laser UVC

 • Laserová technológia LaserTec 2.0 sa postará o presnú navigáciu v priestore
 • Vysávač Concept VR3210 je vhodný na všetky podlahové krytiny
 • Až bude všetko upratané, vysávač sa automaticky vráti do nabíjacej stanice 
 • Unikátny UVC sterilizačný režim s LED technológiou
 • Vysávajte a vytierajte naraz
 • Efektívne vytieranie spôsobom Y-WASH
 • Efektívne vytieranie spôsobom Y-WASH
 • Maximálna sacia sila 3300 Pa
 • Až 250 minút upratovania vďaka kvalitnej LG BYD batérii
 • Inteligentná aplikácia na ovládanie robota
 • Priložené diaľkové ovládanie s displejom
 • ROOMPLAN plánovač do každého detailu
 • Funkcia Total Surface
 • Kompletné automatické upratovanie
 • Concept VR3210 ponúka zóny upratovania 
 • Lokálny režim na upratovanie menších plôch
 • Tichý režim 
 • Concept VR3210 komunikuje v českom jazyku

Garancia 45 dní vrátenia peňazí

Robotický vysávač Concept VR3210 vám ponúka pri nákupe v období do 31.12.2020 garanciu vrátenia peňazí na dobu až 45 dní. Doma si tak môžete pohodlne vyskúšať, či vám bude vysávač vyhovovať. V prípade, že nebudete spokojní, môžete ho do 45 dní od zakúpenia vrátiť a peniaze dostanete späť. Podrobné pravidlá akcie nájdete TU

Laserová technológia LaserTec 2.0

Robotický vysávač Concept VR3210 sa pýši novou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, vďaka ktorej starostlivo naskenuje celú vašu domácnosť a vytvorí si tak presnú mapu, podľa ktorej bude upratovať. Všetky miesta budú perfektne upratané a nestane sa tak, že by vysávač opakovane prechádzal už upratanými miestami. Vysávač Concept VR3210 je vhodný na všetky podlahové krytiny a členité priestory. Prekážky do výšky 1,8 cm nie sú pre vysávač žiadny problém. Keď bude všetko upratané, robotický vysávač Concept VR3210 sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. 

Concept VR3210 využíva efektívne vytieranie spôsobom Y-WASH

Robotický vysávač Concept VR3210 je vybavený najefektívnejším spôsobom vytierania Y-WASH, ktorý zabezpečí, že sa vysávač pohybuje v trajektórii „Y“. Výsledkom tak bude krásne čistá podlaha bez škvŕn, špiny a ďalších nečistôt. 

Unikátny UVC sterilizačný režim s technológiou LED

O perfektné upratovanie vašej domácnosti sa postará unikátny UVC sterilizačný režim s technológiou LED. Ovládať ho môžete pohodlne aj cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Pri procese sterilizácie vysávač automaticky vypne sanie, vďaka čomu zmenší rýchlosť pohybu na polovicu a zníži zároveň otáčky hlavnej kefy aj bočných kefiek. Veľkou výhodou je aj možnosť aktivovať UVC svetlo počas štandardného upratovania. Vaše podlahy tak budú dokonale čisté a dezinfikované, bez baktérií a vírusov. 

Robot Concept VR3210 vysáva a vytiera v jednom kroku

Robot Concept VR3210 disponuje dvoma zásobníkmi, na suché aj mokré upratovanie. 600-mililitrový zásobník slúži na klasické upratovanie. V prípade, že budete chcieť vysávať aj vytierať zároveň, stačí nasadiť mopovací modul s elektronicky riadeným dávkovaním vody. Vďaka tomu získate veľa času, ktorý môžete tráviť niečím, čo máte radi. Praktický zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá dokáže zachytiť všetky nečistoty a počas upratovania robotický vysávač Concept VR3210 podlahu aj vyleští. Textíliu veľmi ľahko zložíte a následne vyperiete v práčke. 

Robotický vysávač Concept VR3210 komunikuje v českom jazyku

Robotický vysávač Concept VR3210 je skvelý pomocník na každodenné upratovanie celej vašej domácnosti. Veľkou výhodou vysávača VR3210 je, že s vami bude komunikovať v českom jazyku. Pomocou mobilnej aplikácie v českom jazyku môžete robotický vysávač Concept ovládať na diaľku, a to pokojne z práce, alebo počas cesty domov. Po návrate domov už budete mať upratané. 

Zbaví vás vírusov a baktérií

Odteraz už žiadne baktérie a vírusy, ktoré by vás v domácnosti trápili. Vysávač Concept VR3210 vás všetkých týchto nepríjemností zbaví. Stačí pridať do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a robot môže začať vytierať. Vďaka tomu budete mať čisté a dezinfikované podlahy. 

Concept VR3210 disponuje výkonným BLDC motorom

Vysávač Concept VR3210 sa pýši výkonným a veľmi kvalitným BLDC motorom, ktorý je digitálny a bezuhlíkový. Oproti bežným motorom šetrí energiu a nie je hlučný. Sacia sila 3 300 Pa vám zabezpečí dokonalé čistenie celej vašej domácnosti. Tri úrovne výkonu sa automaticky menia v závislosti na spustenom režime upratovania. V prípade potreby si môžete sací výkon sami nastaviť tak, aby to vyhovovalo miere znečistenia. 

Až 250 minút upratovania

Vysokokapacitná 5 200 mAh batéria LG BYD vám zabezpečí až 250 minút upratovania. Počas tejto doby stihne robot upratať celú vašu domácnosť. Kvalitná batéria vyniká dlhou životnosťou, vysokým výkonom, stabilným cyklom a zároveň svojou bezpečnosťou. Batéria LG BYD sa využíva aj v automobilovom priemysle, čím vám zaručuje vysoký výkon. Ak kapacita batérie klesne pod 15 %, robotický vysávač Concept VR3210 sa sám vráti do dokovacej stanice. 

Skvelé prispôsobenie sa vašej domácnosti

Robotický vysávač Concept VR3210 je vybavený dvoma hlavnými kefami a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy môžete vymieňať v závislosti na vysávanom povrchu. Vďaka bočným kefkám má robot Concept VR3100 ešte väčší záber pri vysávaní. Dokonale tak uprace aj ťažko prístupné miesta, ako sú rohy miestností, oblasti pri nábytku, či priestory okolo stien. 

Špirálová kefa na všetky druhy podláh vrátane kobercov

Súčasťou príslušenstva robotického vysávača Concept VR3210 je špirálová kefa, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Využiť ju môžete na všetky druhy podláh, vrátane kobercov. 

HardFloor kefa na tvrdé podlahy

O tvrdé podlahy sa počas upratovania postará HardFloor kefa, ktorá má mäkký povrch so špeciálnymi vláknami. Vďaka tomuto povrchu dokáže kefa zachytiť až 3× viac nečistôt, a to aj tých najjemnejších častíc. Nemusíte sa však obávať o vašu podlahu, kefa je šetrná a efektívna zároveň. 

Concept VR3210 s Carpet Turbo funkciou

Máte doma koberce? Potom pre vás máme skvelú správu. Robotický vysávač Concept VR3210 má k dispozícii funkciu Carpet Turbo, ktorú môžete využiť v prípade, že máte vo vysávači vloženú Carpet kefu. Vo chvíli, keď vysávač Concept nabehne na koberec, automaticky sám zvýši sací výkon na maximum a perfektne ho vysaje. Keď z koberca opäť zíde, vráti sa sací výkon vysávača Concept VR3210 späť na pôvodnú hodnotu. 

TOF senzor na dokonalú orientáciu v priestore

Robotický vysávač Concept VR3210 disponuje špeciálnym senzorom, ktorý sa postará o perfektnú orientáciu v priestore. Vysávač Concept tak pohodlne uprace aj pozdĺž múrov. Senzor zároveň chráni nábytok pred poškodením, preto sa nemusíte ničoho obávať. Robot si udržuje aj mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nepríjemným nárazom. 

Inteligentná aplikácia na ovládanie robota Concept VR3210

Aby ste mali vášho robota Concept VR3210 vždy pod kontrolou, ľahko ho môžete ovládať pomocou inteligentnej aplikácie Concept Robot, ktorá je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS a Android. Aplikácia je v českom jazyku. Pomocou aplikácie Concept si ľahko naplánujete upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek budete potrebovať. Zistíte tiež, koľko už robot Concept VR3210 upratal a kde sa práve nachádza. Ak však nie ste priaznivcami smart aplikácií, použite priložený diaľkový ovládač.

ROOMPLAN plánovač do najmenšieho detailu

Pomocou praktickej funkcie ROOMPLAN budete mať upratovanie naplánované do najmenšieho detailu. V aplikácii si nastavíte presný čas upratovania, alebo si môžete sami vyznačiť upratovaciu zónu, režim upratovania, či úroveň sacieho výkonu. Keď si nastavíte všetky detaily, robot Concept VR3210 sa už o ostatné  postará sám. V určený čas sa sám spustí, začne upratovanie a po upratovaní sa vráti späť do nabíjacej stanice.

Funkcia Total Surface

V prípade, že sa robot Concept VR3210 vybije v priebehu upratovania, vďaka funkcii automatického pokračovania Total Surface sám vyhľadá nabíjaciu stanicu. Tam sa úplne nabije, potom vyjde a bude pokračovať presne tam, kde prestal. Váš domov tak bude vždy dokonale uprataný. 

Kompletné automatické upratovanie

Robotický vysávač Concept VR3210 je vybavený režimom kompletného automatického upratovania. Ten prehľadá a zároveň vygeneruje mapu, ktorú si rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé zóny následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien, a potom ich vysaje aj v líniách a uprace zvyšné priestory. Ihneď po dokončení upratovania sa robotický vysávač Concept VR3210 vráti späť do nabíjacej stanice. 

Concept VR3210 ponúka zóny upratovania

Vysávač Concept VR3100 je vybavený zónovým režimom, ktorý uprace vašu domácnosť len tam, kde naozaj potrebujete. Nemusíte teda čakať, kým uprace celý byt. Vysávač Concept VR3210 dokáže definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot Concept uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní. Túto skvelú funkciu oceníte predovšetkým v prípade, že nechcete, aby vám v režime vytierania zachádzal na koberce, alebo nepovolené miesta. Využiť môžete aj praktickú funkciu DOUBLE, keď robot Concept VR3210 po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň. 

Lokálny režim na upratovanie menších plôch

Okrem iného môžete využiť aj lokálny režim, ktorý slúži predovšetkým na upratovanie menších plôch. Tento režim jednoducho spustíte priamo na vysávači Concept VR3210. Robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 × 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Aby ste dosiahli dôkladnejšie upratovanie, ľahko určíte pomocou aplikácie bod na mape a aktivujete upratovanie v TURBO režime. Vysávač Concept VR3210 prejde na miesto, ktoré si určí ako stred. Následne vykoná upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 × 1,5 m. 

Vysávač Concept VR3210 ponúka tichý režim

Robotický vysávač Concept VR3210 je vybavený tichým režimom, ktorý si môžete sami nastaviť v prípade, že nechcete byť rušení pri vašom obľúbenom programe, či filme. Všetky hlasové oznámenia sa vypnú, takže vás nebudú nijako obťažovať. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot Concept VR3210 vykonávať naplánované upratovanie. 

Robotický vysávač Concept VR3210 využijú aj alergici

Robotický vysávač VR3210 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc vrátane baktérií a vírusov. 

Príslušenstvo: 

 • Nabíjacia stanica – dĺžka prívodného kábla 150 cm
 • CARPET hlavná kefa
 • HARDFLOOR hlavná kefa
 • Mopovací modul
 • 2× mopovacia textília
 • 3× HEPA filter 13 + penový filter
 • Diaľkové ovládanie
 • Čistiaca kefka

Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na linoleum, Na drevené podlahy, Na plávajúce podlahy

Určenie

Určenie S mopom, Pre alergikov, Na čistenie kobercov, Antibakteriálny, Na vodu

Vlastnosti

Funkcie Automatické dobíjanie , Predvoľba miestností na upratovanie , Senzor proti nárazu , Vysávanie viacerých miestností , Prispôsobenie povrchu podlahy
Objem nádoby na prach 0,6 l
Počet bočných štetcov 2
Prekonanie prekážky do výšky 1,8 cm
Spôsob navigácie Laserová
Typ motora BLDC
Typ ovládania Na tele, Diaľkový ovládač, Aplikácia
Spôsob čistenia Kefy, Programy, Mopovanie

Filtre

Typ filtra HEPA filter, Penový filter

Rozmery a hmotnosť

Výška 10 cm
Šírka 35 cm
Hĺbka 35 cm
Hmotnosť 3,1 kg

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo Batéria Li-Ion, Čistiaca kefka, Diaľkové ovládanie, HEPA filter, Indikátor nabíjania, Kefa, Kefa na podlahu/koberce, Kefa PET na zvieracie chlpy, Kefka na čistenie prístroja, Mopovací modul s mopovacou tkaninou, Mopovací nadstavec, Mopovacia textília, Nabíjací adaptér, Nabíjacia stanica, Náhradná bočná kefa, Ovládanie smartfónom, Penový filter, Regulácia výkonu, Zásobník na nečistoty na vysávanie, Zásobník na vodu

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Áno

Farba

Farba Čierna

Napájanie

Typ napájania Aku
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 5 h (5 h)
Doba prevádzky 250 min (250 min)

Hlučnosť

Hlučnosť 70 dB(A)

Rozmery a hmotnosť

Šírka 35 cm
Výška 35 cm
Hĺbka 10 cm
Hmotnosť 3,1 kg

Typ

Typ vysávača Robotický

Vlastnosti

Kompatibilita Wi-Fi

Energetický štítok

Hlučnosť 70 dB

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  CONRV505
Záruka: 24 mesiacov(IČO 12 mesiacov)
Produktové číslo:  VR3210
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB26