Obnoviť stránku

Počas sviatku 5.7. je otvorený iba AlzaDrive Senec.

CONCEPT VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN Laser UVC Y-wash

4.6 75 hodnotení
Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)

Služby a príslušenstvo

Cena s DPH
481,40 €
Garancia najlepšej ceny
Cena bez DPH
401,17 €

CONCEPT VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN Laser UVC Y-wash

Hľadáte kvalitný robotický vysávač, ktorý za vás bez problémov vysaje a umyje celú vašu domácnosť? Potom sa určite pozrite na Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN. Robotický vysávač Concept je totiž vhodný na všetky podlahové krytiny a poradí si aj s členitými priestormi. Výkonný BLDC motor a kvalitná LG BYD batéria sa postarajú až o 250 minút upratovania. Robota Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN môžete ovládať prostredníctvom inteligentnej aplikácie, ktorá je plne v slovenskom jazyku. Vysávač disponuje niekoľkými režimami, ktoré vám pomôžu dokonale upratať celý váš domov. Vysávač je okrem iného vybavený najefektívnejším spôsobom umývania Y-WASH a UVC sterilizačným režimom pre čistý a svieži domov bez vírusov a baktérií. Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN nájde uplatnenie v každej domácnosti.

EXTRA výkon

Vysáva a umýva

UVC sterilizačný režim


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN

 • Laserová technológia LaserTec 2.0 zaistí presnú navigáciu v priestore
 • Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je vhodný na všetky podlahové krytiny
 • Maximálna sacia sila až 3 300 Pa
 • Až bude všetko upratané, vysávač sa automaticky vráti do nabíjacej stanice
 • Unikátny UVC sterilizačný režim s LED technológiou
 • Vysávajte a umývajte naraz
 • Efektívne umývanie spôsobom Y-WASH
 • Výkonný BLDC motor vysávača Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN
 • Až 250 minút upratovania vďaka kvalitnej LG BYD batérii
 • Smart aplikácia na ovládanie robota
 • Priložené diaľkové ovládanie s displejom
 • ROOMPLAN plánovač do každého detailu
 • Funkcia Total Surface
 • Kompletné automatické upratovanie
 • Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN ponúka zóny upratovania
 • Lokálny režim na upratovanie menších plôch
 • Tichý režim
 • Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN komunikuje v slovenskom jazyku

Laserová technológia LaserTec 2.0

Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN sa pýši novou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, vďaka ktorej starostlivo naskenuje celú vašu domácnosť a vytvorí si tak presnú mapu, podľa ktorej bude vykonávať upratovanie. Všetky miesta budú perfektne upratané a nestane sa tak, že by vysávač opakovane prechádzal na už upratané miesta. Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je vhodný na všetky podlahové krytiny a členité priestory. Prekážky do výšky 1,8 cm nie sú pre vysávač žiadny problém. Až bude všetko upratané, robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zbaví vás vírusov a baktérií

Odteraz už žiadne baktérie a vírusy, ktoré by vás v domácnosti trápili. Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN vás všetkých týchto nepríjemností zbaví. Stačí pridať do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a robot môže začať umývať. Vďaka tomu budete mať čisté a vydezinfikované podlahy.

Automatický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN vysáva a umýva v jednom kroku

Automatický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN disponuje dvomi zásobníkmi, na suché aj mokré upratovanie. 600-mililitrový zásobník slúži na klasické upratovanie. V prípade, že budete chcieť vysávať aj umývať zároveň, stačí nasadiť mopovací modul s elektronicky riadeným dávkovaním vody. Vďaka tomu získate hŕbu času, ktorý môžete tráviť niečím, čo máte radi. Praktický zásobník na umývanie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá dokáže zachytiť všetky nečistoty a počas upratovania. Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN podlahu tiež vyleští. Textíliu veľmi ľahko zložíte a následne vyperiete v práčke.

Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN komunikuje v slovenskom jazyku

Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je skvelý pomocník na každodenné upratovanie celej vašej domácnosti. Veľkou výhodou vysávača VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je, že s vami bude komunikovať plne v slovenskom jazyku. Pomocou mobilnej aplikácie v slovenskom jazyku možno robotický vysávač Concept ovládať na diaľku, a to pokojne z práce alebo počas cesty domov. Po návrate z práce tak budete mať upratané.


Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN využíva efektívne umývanie spôsobom Y-WASH

Robotický vysávač Concept VR3205 3v1 PERFECT CLEAN je vybavený najefektívnejším spôsobom umývania Y-WASH, ktorý zabezpečí, že sa vysávač pohybuje v trajektórii „Y“. Výsledkom tak bude krásne čistá podlaha bez škvŕn, špiny a ďalších nečistôt.

Unikátny UVC sterilizačný režim s LED technológiou

O perfektné upratovanie vašej domácnosti sa postará unikátny UVC sterilizačný režim s LED technológiou. Ovládať ju môžete pohodlne aj cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Pri procese sterilizácie vysávač vypne automaticky sanie, vďaka čomu zmenší rýchlosť pohybu na polovicu a zníži zároveň otáčky hlavnej kefy aj bočných kefiek. Veľkou výhodou je tiež možnosť UVC svetlo aktivovať počas štandardného upratovania. Vaše podlahy tak budú dokonale čisté a vydezinfikované bez baktérií a vírusov.

Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN disponuje výkonným BLDC motorom

Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN sa pýši výkonným a veľmi kvalitným BLDC motorom, ktorý je digitálny a bezkefový. Oproti bežným motorom šetrí energiu a nie je hlučný. Sacia sila 3 300 Pa vám zabezpečí dokonalé čistenie celej vašej domácnosti. 3 úrovne výkonu sa automaticky menia v závislosti od spusteného režimu upratovania. V prípade potreby si môžete sací výkon sami nastaviť tak, aby to vyhovovalo miere znečistenia.

Až 250 minút upratovania s vysávačom VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN

Vysokokapacitná 5 200 mAh batéria LG BYD vám zaistí až 250 minút upratovania. Počas tejto doby stihne upratať celú vašu domácnosť. Kvalitná batéria vyniká svojou dlhou životnosťou, vysokým výkonom, stabilným cyklom a zároveň svojou bezpečnosťou. Batéria LG BYD sa využíva tiež v automobilovom priemysle, čím vám zaručuje vysoký výkon. Ak klesne kapacita batérie pod 15 %, vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN sa sám vráti do dokovacej stanice.

Skvelé prispôsobenie sa vašej domácnosti

Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je vybavený dvomi hlavnými kefami a dvomi bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu. Vďaka bočným kefkám má robot Concept VR3100 ešte väčší záber pri vysávaní. Dokonale tak uprace aj ťažko prístupné miesta ako sú rohy miestností, nábytkov či priestory okolo stien.

Špirálová kefa pre všetky druhy podláh vrátane kobercov

Súčasťou príslušenstva robotického vysávača Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je špirálová kefa, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Využiť ju môžete na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

HardFloor kefa na tvrdé podlahy

O tvrdé podlahy sa počas upratovania postará HardFloor kefa, ktorá má mäkký povrch so špeciálnymi vláknami. Vďaka tomuto povrchu dokáže kefa zachytiť až 3× viac nečistôt, a to aj tých najjemnejších častíc. Nemusíte sa však obávať o vašu podlahu, kefa je šetrná a efektívna zároveň.

Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN s Carpet Turbo funkciou

Máte doma koberce? Potom máme pre vás skvelú správu. Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN má k dispozícii funkciu Carpet Turbo, ktorú môžete využiť v prípade, že máte v robote vloženú Carpet kefu. Vo chvíli, keď vysávač Concept nabehne na koberec, automaticky sám zvýši sací výkon na maximum a perfektne ho vysaje. Potom, čo z koberca opäť zíde, vráti sa vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN späť na pôvodnú hodnotu.

TOF senzor pre dokonalú orientáciu v priestore

Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN disponuje špeciálnym čidlom, ktorý zaistí perfektnú orientáciu v priestore. Vysávač Concept tak pohodlne uprace aj pozdĺž múrov. Senzor zároveň chráni nábytok pred poškodením, takže sa nemusíte ničoho obávať. Robot si udržuje tiež mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nepríjemným nárazom.

Smart aplikácia na ovládanie robota Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN

Aby ste mali vášho robota Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN vždy pod kontrolou, ľahko ho môžete ovládať pomocou smart aplikácie Concept Robot, ktorá je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS a Android. Aplikácia je úplne v slovenskom jazyku. Pomocou aplikácie Concept si ľahko naplánujete upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek budete potrebovať. Zistíte tiež koľko toho robot Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN upratal a kde sa práve nachádza. Ak však nie ste priaznivci smart aplikácií, použite priložený diaľkový ovládač.

ROOMPLAN plánovač do každého detailu

Pomocou praktickej funkcie ROOMPLAN budete mať upratovanie naplánované do každého detailu. V aplikácii si nastavíte presný čas upratovania alebo si môžete sami vyznačiť upratovaciu zónu, režim upratovania alebo úroveň sacieho výkonu. Potom, čo nastavíte všetky detaily, robot Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN sa o ostatné už postará sám. V daný čas sa sám spustí, začne upratovanie a po upratovaní sa vráti späť do nabíjacej stanice.

Funkcia Total Surface

V prípade, že sa robot Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN vybije v priebehu upratovania, sám vďaka funkcii automatického pokračovania Total Surface vyhľadá nabíjaciu stanicu. Tam sa plne nabije a potom vyjde a bude pokračovať presne tam, kde prestal. Váš domov tak bude vždy dokonale uprataný.

Kompletné automatické upratovanie

Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je vybavený režimom kompletného automatického upratovania, ktorý prehľadá a zároveň vygeneruje mapu, ktorú si rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé zóny následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien, a potom ich vysaje aj v líniách a uprace zvyšné priestory. Potom, čo robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN dokončí upratovanie, vráti sa späť do nabíjacej stanice.

Automatický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN ponúka zóny upratovania

Automatický vysávač Concept VR3100 je vybavený zónovým režimom, ktorý uprace vašu domácnosť len tam, kde naozaj potrebujete. Nemusíte tak čakať, než uprace celý byt. Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN dokáže definovať a pomenovať až 15 zón, vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot Concept uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní. Túto skvelú funkciu oceníte predovšetkým v prípade, že nechcete, aby vám v režime umývania nenabehol na koberce alebo miesta, kam nechcete. Využiť môžete aj praktickú funkciu DOUBLE, kedy robot Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Lokálny režim na upratovanie menších plôch

Okrem iného môžete využiť tiež lokálny režim, ktorý slúži predovšetkým na upratovanie menších plôch. Tento režim jednoducho spustíte priamo na vysávači Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN. Robot vykoná na stredný sací výkon dvojaké upratovanie v oblasti 2 × 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Aby ste dosiahli dôkladnejšie upratovanie, ľahko určíte pomocou aplikácie bod na mape a aktivujete upratovanie v TURBO režime. Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN prejde na miesto, ktoré si určí ako stred. Následne vykoná upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 × 1,5 m.

Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN ponúkne tichý režim

Vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je vybavený tichým režimom, ktorý si môžete sami nastaviť v prípade, že nechcete byť rušení pri vašom obľúbenom programe či filme. Všetky hlasové oznámenia sa vypnú, takže vás nebudú nijako obťažovať. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN vykonávať naplánované upratovanie.

Robotický vysávač Concept VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN využijú aj alergici

Robotický vysávač VR3205 3 v 1 PERFECT CLEAN je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc vrátane baktérií a vírusov.

Príslušenstvo robotického vysávača Concept:

 • Nabíjacia stanica - dĺžka prívodného kábla 150 cm
 • CARPET hlavná kefa
 • HARDFLOOR hlavná kefa
 • Mopovací modul
 • 2× mopovacia textília
 • 3× HEPA filter 13 + penový filter
 • Diaľkové ovládanie
 • Čistiaca kefka

Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu Na všetky druhy podláh, Na koberce

Určenie

Určenie S mopom, Pre alergikov, Na čistenie kobercov, Na suché a mokré čistenie

Vlastnosti

Funkcie Automatické dobíjanie , Predvoľba miestností na upratovanie , Senzor proti pádu zo schodov , Odolnosť kief proti namotávaniu vlasov , Senzor proti nárazu , Vysávanie viacerých miestností , Prispôsobenie povrchu podlahy
Objem nádoby na prach 0,6 l
Počet bočných štetcov 2
Prekonanie prekážky do výšky 1,8 cm
Spôsob navigácie Laserová
Typ motora BLDC
Typ ovládania Aplikácia
Spôsob čistenia Kefy, Programy, Mopovanie

Filtre

Typ filtra Penový filter, HEPA H13 filter

Rozmery a hmotnosť

Výška 10 cm
Šírka 35 cm
Hĺbka 35 cm
Hmotnosť 3,1 kg

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo Čistiaca kefka, Diaľkové ovládanie, HEPA filter, Kefa na podlahu/koberce, Mopovací modul s mopovacou tkaninou, Mopovacia textília, Nabíjacia stanica, Penový filter

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Áno

Farba

Farba Biela

Napájanie

Typ napájania Aku
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 4 h (4 h)
Doba prevádzky 250 min (250 min)
Kapacita batérie 5 200 mAh
Napätie batérie 14,52 V

Hlučnosť

Hlučnosť 60 dB(A)

Typ

Typ vysávača Robotický
Kód:  CONRV291
Záruka: 24 mesiacov(IČO 12 mesiacov)
Produktové číslo:  VR3205
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB26