Obnoviť stránku

Počas sviatku 5.7. je otvorený iba AlzaDrive Senec.

Concept VR3120 Robotický vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser

4.7 85 hodnotení
Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

Concept VR3120 Robotický vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser

Hľadáte kvalitný robotický vysávač, ktorý splní všetky vaše očakávania? Potom je pre vás vysávač Concept VR3120 2 v 1 tou správou voľbou. Robotický vysávač Concept VR3120 je vhodný na všetky podlahové krytiny a členité priestory. Výkonný motor BLDC a kvalitné batérie LG BYD sa postarajú až o 250 minút upratovania. Na výber máte hneď z troch kief, ktoré môžete využívať podľa vašich potrieb. Robota Concept VR3120 môžete ovládať prostredníctvom inteligentnej aplikácie alebo priloženým diaľkovým ovládaním. Vysávač je vybavený niekoľkými režimami, ktoré vám pomôžu dokonale upratať celý váš domov. Vysávač Concept VR3120 je skvelý pomocník do každej domácnosti.

EXTRA výkon

Vysáva a umýva

ROOMPLAN


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača Concept VR3120 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser

 • Laserová technológia LaserTec 2.0
 • Vysávač Concept VR3120 je vhodný na všetky podlahové krytiny
 • Keď bude všetko upratané, vysávač sa sám automaticky vráti do nabíjacej stanice
 • Disponuje pokročilým filtračným systémom TripleAirClean
 • Vysávajte a umývajte naraz
 • Výkonný motor BLDC vysávača Concept VR3120
 • Až 250 minút upratovania vďaka kvalitnej batérii LG BYD
 • Tri praktické kefy (CARPET, hardfloor a PET)
 • Špirálová kefa vhodná na všetky druhy podláh a kobercov
 • Vysávač Concept VR3120 je totiž vybavený špeciálnym čidlom pre perfektnú orientáciu
 • Inteligentná aplikácie na ovládanie robota
 • Priložené diaľkové ovládanie s displejom
 • Plánovač ROOMPLAN do najmenšieho detailu
 • Funkcia Total Surface
 • Maximálna sacia sila 3300 Pa
 • Kompletné automatické upratovanie
 • Robotický vysávač Concept VR3120 ponúka zóny upratovania
 • Lokálny režim na upratovanie menších plôch
 • Tichý režim

Laserová technológia LaserTec 2.0

Robotický vysávač Concept VR3120 sa pýši novou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, vďaka ktorej starostlivo naskenuje celú vašu domácnosť a vytvorí si tak presnú mapu. A vy budete vždy vedieť, kde sa práve nachádza. Všetky miesta budú perfektne upratané a preto sa nestane, že by opakovane prechádzal na už upratané miesta. Vysávač ConceptVR3120 je vhodný na všetky podlahové krytiny. Prekážky do výšky 1,8 cm nie sú pre vysávač žiadny problém. Keď bude všetko upratané, robotický vysávač Concept VR3120 sa sám automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Žiadne baktérie a vírusy

Odteraz už žiadne baktérie a vírusy, ktoré by vás v domácnosti trápili. Vysávač Concept VR3120 vás všetkých týchto nepríjemností zbaví. Stačí pridať do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a robot môže začať umývať. Vďaka tomu budete mať krásne čisté a dezinfikované podlahy.

Vysávajte a umývajte naraz

Vysávač Concept VR3120 disponuje dvomi zásobníkmi, na suché aj mokré upratovanie. 600-mililitrový zásobník slúži na klasické upratovanie. V prípade, že budete chcieť vysávať aj umývať zároveň, stačí nasadiť mopovací modul s elektronicky riadeným umývaním. Vďaka tomu získate hŕbu času, ktorý môžete tráviť oveľa príjemnejšie. Praktický zásobník na umývanie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá dokáže zachytiť všetky nečistoty a počas upratovania robotický vysávač Concept VR3120 podlahu tiež vyleští. Textíliu veľmi ľahko zložíte a následne vyperiete v práčke.

Výkonný motor vysávača Concept VR3120

Vysávač Concept VR3120 sa pýši výkonným a veľmi kvalitným digitálnym a bezkefkovým motorom BLDC. Oproti bežným motorom je tichý a zároveň energeticky úsporný, takže vám zaručí dlhšiu životnosť. Sacia sila 3 300 Pa vám zabezpečí dokonalé čistenie celej vašej domácnosti. 3 úrovne výkonu sa automaticky menia v závislosti od spusteného režimu upratovania. V prípade potreby si môžete sací výkon sami nastaviť tak, aby vyhovoval miere znečistenia.

Až 250 minút upratovania

Vysokokapacitná 5 200 mAh batéria LG BYD vám zaručí až 250 minút upratovania. Počas tejto doby stihne upratať celú vašu domácnosť. Kvalitná batéria vyniká svojou dlhou životnosťou, vysokým výkonom, stabilným cyklom a zároveň svojou bezpečnosťou. Batéria LG BYD sa využíva tiež v automobilovom priemysle, čím je zaručený vysoký výkon. Ak klesne batéria pod 15 % kapacity, vysávač Concept VR3120 sa sám vráti do dokovacej stanice.

Tri hlavné kefy pre perfektné upratovanie

K príslušenstvu robotického vysávača Concept VR3120 patria aj tri praktické kefy (CARPET, HARDFLOOR a PET), ktoré vám pomôžu dosiahnuť perfektné výsledky pri upratovaní. Kefy môžete vymieňať podľa toho, ako vám to bude vyhovovať. Na vysávači sa nachádzajú aj dve bočné kefky, ktoré rozširujú záber, čím sa dostanú na ťažko prístupných miesta okolo stien, nábytku a v rohoch.

Špirálová kefa vhodná na všetky druhy podláh a kobercov

Robotický vysávač Concept VR3120 je vybavený špirálovou kefou, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Vďaka tomu je vhodný na všetky druhy podláh a kobercov.

Praktická kefa HardFloor na tvrdé podlahy

V príslušenstve robotického vysávača Concept VR3120 nájdete praktickú kefu HardFoor, ktorá je ideálna predovšetkým na tvrdé podlahy. Kefa disponuje mäkkým povrchom so špeciálnymi vláknami, vďaka ktorým zachytí až 3 × viac nečistôt. Vaše podlahy budú dokonale čisté a bez poškriabania.

Kefa PET s osadenými gumovými lamelami

Majitelia domácich miláčikov nám dajú určite za pravdu, že kamkoľvek sa pozrú, vždy nájdu nejaké zvieracie chlpy. Aj s týmto si robotický vysávač Concept VR3120 hravo poradí. Vďaka špeciálnej kefe PET s gumovými lamelami nebudete mať starosti s najjemnejším prachom, zvieracou srsťou alebo popadanými vlasmi.

Carpet Turbo pre perfektne uprataný koberec

Máte doma koberce? Potom pre vás máme skvelú správu. Robotický vysávač Concept VR3120 má k dispozícii funkciu Carpet Turbo, ktorú môžete využiť v prípade, že máte v robote nainštalovanú kefu Carpet. Vo chvíli, keď vysávač prejde na koberec, automaticky sám zvýši sací výkon na maximum a perfektne ho vysaje. Keď sa vráti späť, na podlahu, vráti sa aj na pôvodnú hodnotu výkonu.

Robotický vysávač Concept VR3120 sa skvele orientuje

Nemusíte sa vôbec báť o svojho robota. Concept VR3120 je totiž vybavený špeciálnym čidlom, ktoré slúži na perfektnú orientáciu pozdĺž múrov. Vysávač si drží od všetkých prekážok mierny odstup, takže nedochádza k poškodeniu nábytku či nepríjemným nárazom. Špeciálny senzor slúži zároveň na detekciu skla a čiernych stien, takže si skvele poradí s akýmkoľvek upratovaním.

Inteligentná aplikácia na ovládanie robota Concept VR3120

Aby ste mali vášho robota Concept VR3120 vždy pod kontrolou, ľahko ho môžete ovládať  inteligentnou aplikáciou Concept Robot, ktorá je zadarmo dostupná pre technológie iOS a Android. Celá aplikácia je v českom jazyku, takže použitie robota je úplná hračka. Pomocou aplikácie Concept si ľahko naplánujete upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zistíte tiež, čo robot už upratal a kde sa práve nachádza. Táto aplikácia vám umožní robota ovládať z práce, dovolenky či kaviarne. Akonáhle prídete domov, budete mať dokonale uprataný celý váš domov. Ak však nie ste priaznivci inteligentných aplikácií, použite priložený diaľkový ovládač.

Plánovač ROOMPLAN do najmenšieho detailu

Praktickou funkciou ROOMPLAN budete mať upratovanie naplánované do najmenšieho detailu. V aplikácii si nastavíte presný čas upratovania alebo si môžete sami vyznačiť upratovaciu zónu, režim upratovania alebo úroveň sacieho výkonu. Nastavte všetky detaily, o ostatné sa už postará robot Concept VR3120 sám. V daný čas sa sám spustí, začne upratovať a potom sa vráti späť, do nabíjacej stanice.

Funkcia Total Surface

V prípade, že sa robot Concept VR3120 vybije v priebehu upratovania, sám, vďaka funkcii automatického pokračovania Total Surface vyhľadá nabíjaciu stanicuTam sa úplne nabije a bude pokračovať presne tam, kde prestal. Váš domov tak bude vždy dokonale uprataný.

Kompletné automatické upratovanie s vysávačom Concept

Robotický vysávač Concept VR3120 je vybavený režimom kompletného automatického upratovania, ktorý prehľadá a zároveň vygeneruje mapu, ktorú si rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé zóny následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien. Následne ich vysaje aj v líniách a uprace zvyšné priestory. Keď robotický vysávač Concept VR3120 dokončí upratovanie, vráti sa do nabíjacej stanice.

Robotický vysávač Concept VR3120 ponúka zóny upratovania

Robotický vysávač Concept VR3120 je vybavený zónovým režimom, ktorý uprace vašu domácnosť len tam, kde naozaj potrebujete. Nemusíte tak čakať, kým uprace celý byt. Vysávač Concept VR3120 dokáže definovať a pomenovať až 15 zón, vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot Concept uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní. Túto skvelú funkciu oceníte predovšetkým vtedy, ak nechcete, aby vám v režime umývania prechádzal na koberce alebo na nežiaduce miesta. Využiť môžete aj praktickú funkciu DOUBLE, kedy robot Concept VR3120 po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a funkciu TURBO zvyšujúcu sací výkon na najvyšší stupeň.

Lokálny režim na upratovanie menších plôch

Okrem iného môžete využiť tiež lokálny režim slúžiaci predovšetkým na upratovanie menších plôch. Tento režim možno jednoducho spustiť priamo na vysávači Concept VR3120. Robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie na ploche 2 × 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Aby ste dosiahli starostlivejšie upratovanie, aplikáciou ľahko určíte bod na mape a aktivujete upratovanie v režime TURBO. Vysávač Concept VR3120 prejdena miesto, ktoré si určí ako stred. Následne vykoná upratovanie s maximálnym výkonom na ploche 1,5 × 1,5 m.

Vysávač Concept VR3120 s tichým režimom

Vysávač Concept VR3120 je vybavený tichým režimom, ktorý si môžete sami nastaviť, ak nechcete byť rušení pri vašom obľúbenom programe či filme. Všetky hlasové oznámenia sa vypnú, takže vás nebudú nijako obťažovať. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot Concept VR3120 vykonávať naplánované upratovanie.

Robotický vysávač Concept VR3120 vhodný aj pre alergikov

Robotický vysávač VR3120 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s filtrom  HEPA 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.


Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na linoleum, Na drevené podlahy, Na plávajúce podlahy

Určenie

Určenie S mopom, Na čistenie kobercov, Na zvieracie chlpy, Antibakteriálny

Vlastnosti

Funkcie Automatické dobíjanie , Predvoľba miestností na upratovanie , Pokračovanie upratovania po samostatnom dobití , Odolnosť kief proti namotávaniu vlasov , Senzor proti nárazu , Prispôsobenie povrchu podlahy
Objem nádoby na prach 0,6 l
Počet bočných štetcov 2
Prekonanie prekážky do výšky 1,8 cm
Spôsob navigácie Laserová
Typ motora BLDC
Typ ovládania Na tele, Diaľkový ovládač, Aplikácia
Spôsob čistenia Kefy, Programy, Mopovanie

Filtre

Typ filtra HEPA filter, Penový filter

Rozmery a hmotnosť

Výška 10 cm
Šírka 35 cm
Hĺbka 35 cm
Hmotnosť 3,1 kg

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo Batéria Li-Ion, Bočná kefa, Diaľkové ovládanie, HEPA filter, Indikátor nabíjania, Kefa, Kefa na podlahu/koberce, Kefa PET na zvieracie chlpy, Kefka na čistenie prístroja, Mopovací modul s mopovacou tkaninou, Mopovací nadstavec, Mopovacia textília, Nabíjací adaptér, Nabíjacia stanica, Náhradná bočná kefa, Ovládanie smartfónom, Penový filter, Regulácia výkonu, Zásobník na nečistoty na vysávanie, Zásobník na vodu

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Áno

Farba

Farba Biela

Napájanie

Doba nabíjania 5 h (5 h)
Doba prevádzky 250 min (250 min)

Hlučnosť

Hlučnosť 70 dB(A)

Rozmery a hmotnosť

Šírka 35 cm
Výška 10 cm
Hĺbka 35 cm
Hmotnosť 3,1 kg

Typ

Typ vysávača Robotický

Vlastnosti

Kompatibilita Wi-Fi

Energetický štítok

Hlučnosť 70 dB

Príkon

Príkon 50 W
Kód:  CORV492
Produktové číslo:  VR3120
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB29