Obnoviť stránku

Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

Concept VR2110 2 v 1 RoboCross Gyro

4.4 70 hodnotení

Služby a príslušenstvo

Garancia najlepšej ceny
264,90 €
bez DPH 220,75 €

Concept VR2110 2 v 1 RoboCross Gyro

Hľadáte kvalitného pomocníka na upratovanie vašej domácnosti? Potom pre vás bude výkonný robotický vysávač Concept VR2110 2 v 1 ako stvorený, pretože zvládne vysať a vytrieť naraz, čím vám ušetrí kopu času pri upratovaní. Vysávač je vhodný pre všetky druhy povrchov vrátane kobercov. Concept VR2110 možno ovládať pomocou mobilnej aplikácie či diaľkového ovládania. V príslušenstve nájdete PET kefu, HardFloor kefu či špirálovú kefu. Vďaka navigačnej technológii GyroTec 2.0 sa vysávač ľahko orientuje v priestore a zvládne aj prekážky do výšky 1,5 cm. Na jedno nabitie zvládne robotický vysávač upratovať až 180 minút. Vďaka filtračnému systému TripleAirClean bude váš domov krásne čistý bez vírusov a baktérií.


2 v 1

Trojstupňová filtrácia

Všetky druhy povrchov


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača Concept VR2110 2 v 1 RoboCross Gyro

 • Zvládne prekážky do výšky 1,5 cm
 • Concept VR2110 je vybavený silným motorom
 • Na jedno nabitie zvládne upratovať až 180 minút
 • Robotický vysávač je ideálny na všetky druhy povrchov vrátane kobercov
 • Navigačná technológia GyroTec 2.0 pre skvelú orientáciu v priestore
 • Ponúka možnosť vysávania a vytierania v jednom kroku
 • Výkonný bezkefový BLDC motor
 • Energeticky úsporný vysávač
 • Tichý chod
 • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
 • Kapacita zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
 • Doba nabíjania 3 – 4 hodiny
 • Disponuje tromi hlavnými kefami a dvoma bočnými kefkami
 • Špirálová kefa na všetky druhy podláh
 • HardFloor kefa na tvrdé podlahy
 • Concept VR2110 ponúka PET kefu
 • CARPET turbo na vysávanie kobercov
 • Dokonalá orientácia vďaka TOF senzoru
 • Ovládanie robota cez aplikáciu Concept Home
 • 4 režimy upratovania
 • TripleAirClean filtračný systém pre dokonale čisté prostredie

Navigačná technológia GyroTec 2.0

Robotický vysávač Concept VR2110 sa pýši pokročilou navigačnou technológiou GyroTec 2.0, vďaka ktorej sa skvele orientuje v priestore, neprechádza opakovane rovnaké miesta, čím značne skracuje dobu upratovania. Využiť ho môžete na všetky druhy podlahových krytín aj s členitými priestormi. Dverové prahy a iné prekážky do výšky 1,5 cm nie sú pre vysávač Concept VR2110 žiadny problém, pretože je vybavený veľkými kolesami a silným motorom. Až robotický vysávač dokončí upratovanie, sám sa vráti späť do nabíjacej stanice.

Concept VR2110 vás zbaví vírusov a baktérií

Čistý a krásne voňavý domov je základ každej rodiny. Concept VR2110 vám pomôže s bojom proti nečistotám, vírusom a baktériám. Do zásobníka na vodu stačí jednoducho pridať vami vybraný dezinfekčný prostriedok a robot môže začať vytierať. Výsledkom bude perfektne čistý a dezinfikovaný domov.

Vysávač Concept 2 v 1

Všetci to iste poznáme, že nie vždy je čas na poriadne upratovanie. To sa vám však s vysávačom Concept VR2110 nikdy nestane! Robotický vysávač totiž ponúka možnosť vysávania a vytierania v jednom kroku, pričom kombinuje klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu. Na použitie tejto funkcie je potrebné k zásobníku na suché upratovanie pridať zásobník 2 v 1 a robotický vysávač sa pustí do práce.

Výkonný bezkefový BLDC motor

Vysoko výkonný digitálny bezkefový rovnomerný BLDC motor vám prináša rad zaujímavých výhod. Jednou z nich je tichší chod oproti bežným motorom pri vysávačoch. Energeticky je veľmi úsporný, takže šetrí nielen energiu, ale aj vašu peňaženku. Motor vysávača Concept VR2110 je spoľahlivý a má dlhšiu životnosť, pričom sa súčasne podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 2 200 Pa. Vybrať si môžete hneď z 3 úrovní výkonu, ktoré sa menia v závislosti od spusteného režimu upratovania. Sací výkon je možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Na jedno nabitie vydrží až 180 minút upratovania

Benefitom vysávača Concept VR2110 je kvalitná vysokokapacitná 3 200 mAh batéria LG BYD, vďaka ktorej zvládne vysávač na jedno nabitie upratovať až neskutočných 180 minút. Batéria s vysokým výkonom ponúka dlho životnosť a stabilný cyklus. Takéto batérie sa využívajú napríklad v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov, čo svedčí o jej maximálnej kvalite.

Vysaje aj ťažko prístupné miesta

Vysávač Concept VR2110 disponuje tromi hlavnými kefami a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy môžete vymeniť presne podľa vašich potrieb a v závislosti od vysávania povrchu. Bočné kefky rozširujú záber a slúžia na upratovanie ťažko prístupných miest okolo stien, nábytku či v rohoch miestností.

Špirálová kefa na všetky druhy podláh

Concept VR2110 je vybavený špirálovou kefou, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Hravo si poradí so všetkými druhmi podláh vrátane kobercov.

HardFloor kefa na tvrdé podlahy

Príslušenstvo vysávača Concept VR2110 je naozaj bohaté. Ponúka napríklad kefu HardFloor, ktorá je určená predovšetkým na tvrdé podlahy. Táto kefa dokáže zachytiť až 3× viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami sa nemusíte báť, že by dochádzalo k poškriabaniu podláh. Vysávač všetko efektívne a hlavne šetrne uprace.

Concept VR2110 ponúka PET kefu pre vašich miláčikov

Ak máte doma domáceho maznáčika, iste oceníte špeciálnu PET kefu, ktorá je vhodná na chlpy a najjemnejší prach či popadané vlasy. Špirálová kefa je osadená gumovými lamelami, takže pri upratovaní sa do nej chlpy či vlasy nezamotávajú.

CARPET turbo na vysávanie kobercov

Vysávač Concept VR2110 ponúka tiež funkciu Carpet turbo, ktorú využijete predovšetkým, ak máte v robote usadenú Carpet kefu. Turbo sa automaticky aktivuje vo chvíli, keď vysávač nabehne na koberec. Zvýši sa sací výkon, takže koberec bude perfektne čistý. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

Dokonalá orientácia vďaka TOF senzoru

Robotický vysávač VR2110 je vybavený špeciálnym senzorom, ktorý mu zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž múrov. Počas vysávania si vysávač udržuje mierny odstup od prekážok, takže chráni seba aj nábytok pred poškodením. Nedochádza tak k nepríjemným nárazom. TOF senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

Ovládanie robota cez aplikáciu Concept Home

Aby ste mali robota Concept VR2110 vždy pod kontrolou, môžete využiť aplikáciu Concept Home, ktorá je zadarmo v slovenčine prístupná pre iOS a Android. Po nainštalovaní aplikácie môžete robotovi hneď naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek. V aplikácii je možné tiež v reálnom čase sledovať, koľko toho robotický vysávač Concept upratal a kde sa práve nachádza. Aj napriek tomu, že nie ste práve doma, možno cez aplikáciu začať upratovanie. Keď sa vrátite domov, budete mať perfektne upratané. Ak však nemáte inteligentný telefón alebo vám mobilná aplikácia nevyhovuje, môžete robota ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Concept VR2110 ponúka 4 režimy upratovania

Robotický vysávač Concept VR2110 vám ponúka 4 režimy upratovania. V režime Auto SMART sa vysávač efektívne a systematicky pohybuje v líniách po celom priestore a na záver vykoná upratovanie pozdĺž stien. V lokálnom TURBO režime sa vysávač Concept VR2110 pohybuje v špirále a vysáva na maximálny výkon v konkrétnom mieste. Perfektného upratovania pozdĺž stien docielite pomocou obvodového režimu. Ak vám však nevyhovuje ani jeden vyššie zmienený režim, jednoducho si pomocou manuálneho režimu vysávač umiestnite tam, kde práve potrebujete upratať.

Funkcie, ktoré uľahčia upratovanie vašej domácnosti

Vysávač Concept VR2110 disponuje hneď niekoľkými vychytanými funkciami. Ak zvolíte režim AUTO SMART či obvodový režim, možno aktivovať funkciu TURBO, vďaka ktorej bude robotický vysávač Concept VR2110 vysávať na maximálny výkon. Pri zvolení funkcie INTENSIVE sa funkcia vykoná 2× a pri obvodovom režime navyše s maximálnym výkonom. Aby ste však počas upratovania mohli nerušene sledovať váš obľúbený film či televíznu reláciu, využite funkciu SILENT, ktorá vypne všetky hlasové oznámenia.

TripleAirClean filtračný systém pre dokonale čisté prostredie

Ak máte v rodine malé deti či niekoho, kto je alergik, zaiste pri vysávači Concept VR2110 oceníte pokročilý filtračný systém TripleAirClean, ktorý sa postará o maximálne čisté prostredie bez baktérií a vírusov. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc a iných škodlivín vrátane baktérií a vírusov.


Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na mäkké povrchy, Na linoleum, Na drevené podlahy, Na plávajúce podlahy

Určenie

Určenie S mopom, Na čistenie kobercov, Na zvieracie chlpy

Vlastnosti

Funkcie Automatické dobíjanie , Senzor proti pádu zo schodov , Odolnosť kief proti namotávaniu vlasov , Senzor proti nárazu , Vysávanie viacerých miestností , Prispôsobenie povrchu podlahy
Objem nádoby na prach 0,6 l
Počet bočných štetcov 2
Prekonanie prekážky do výšky 1,5 cm
Spôsob navigácie Gyro
Typ motora BLDC
Typ ovládania Aplikácia
Spôsob čistenia Kefy, Programy, Mopovanie

Filtre

Typ filtra HEPA filter, Penový filter

Rozmery a hmotnosť

Výška 8 cm
Šírka 35 cm
Hĺbka 35 cm
Hmotnosť 2,77 kg

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo Adaptér, Bočná kefa, Diaľkové ovládanie, HEPA filter, Kefa na podlahu/koberce, Kefa PET na zvieracie chlpy, Mopovacia textília, Nabíjacia stanica, Penový filter, Virtuálna stena, Zásobník na vodu

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Áno

Farba

Farba Čierna

Napájanie

Typ napájania Aku
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 5 h (5 h)
Doba prevádzky 180 min (180 min)
Kapacita batérie 3 200 mAh

Hlučnosť

Hlučnosť 65 dB

Rozmery a hmotnosť

Šírka 35 cm
Výška 8 cm
Hmotnosť 2,77 kg

Typ

Typ vysávača Robotický

Vlastnosti

Kompatibilita Concept Home, Wi-Fi

Energetický štítok

Hlučnosť 65 dB

Príkon

Príkon 25 W

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko

Určenie

Kód:  CONRV679
Záruka: 24 mesiacov(IČO 12 mesiacov)
Produktové číslo:  VR2110
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB26