Obnoviť stránku

Concept VP8250 SILENCIO

A
Na sklade > 5 ks
€154,90
€129,08 bez DPH
Concept VP8250 SILENCIO

Ultratichá prevádzka

Znížili sme hlučnosť vysávača na neuveriteľných 65 dB. Ako? Dokonale odhlučneným motorom a novým unikátnym spracovaním vysávača. Aj keď je ultra tichý, nemá to žiadny vplyv na jeho výkon a sanie.  

Perfektný výkon

Zo 700 W sme vytlačili maximálny výkon. Pre vás to znamená rýchlejšie, jednoduchšie a dokonalejšie vysávanie. Je to taký výkon, že keď sa vysávač prisaje na ruku, tak ho zdvihnete.

ECO podlahová hubica

Inovovaná podlahová ECO hubica zvyšuje účinnosť sania. Vysávajte koberce, behúne ľahko a jednoducho. Prepnite klapku, vysuňte štetiny a vysávajte tvrdé podlahy. Univerzál každým cólom.

Špeciálne turbokefy

Super riešenie pre koberce s dlhým vlasom. Pri vysávaní sa rozbehne veľká kefa, ktorá dôkladne prečeše chlpy koberca a vyberie z nich aj tie najjemnejšie vlasy či chĺpky. Druhá menšia turbokefa, vysaje chlpy z vankúšov, sedačiek, či kresiel. Je jedno či to sú jemné a krátke chĺpky alebo či ide o chlpatého bernardína. Poradí si so všetkým. Kefu možno ľahko rozobrať a vyčistiť, keď sa do neho nejaký chĺpok zamotá. 

Concept VP8250 SILENCIO
Concept VP8250 SILENCIO

Parketová hubica

Ideálna voľba pre upratovanie vinylových podláh, parkiet, plávajúcich podláh a linolea. Je špeciálne navrhnutá pre tvrdé podlahy, aby mala čo najväčší tlak a zároveň nedošlo k ich poškriabaniu.

Extradlhá štrbinová hubica CAR

Nedostupné miesta, sedačky, škáry v aute. Na miesta, ktoré nemožno vysať, vyskúšajte 60 cm dlhú ohybnú hubicu. Dostanete sa s ňou aj na tie najmenej dostupné miesta.

Hubica na čalúnenie a štrbinová hubica

Všetko ďalšie príslušenstvo môžete mať so sebou pri vysávaní vďaka držiaku, ktorý umiestnite na kovovú rúrku. Výhodné je to v tom, že prehodíte hubicu a môžete vysať za radiátorom, či odstrániť prach z knižnice. 

Vhodný pre alergikov

Extra veľké vrecko s objemom 4 l je vyrobený z modernej SMS textílie, ktorá je antibakteriálna. Šetrí tiež motor vysávača. Silencio má HEPA filter 13. Pohltí až 99,9 % roztočov, peľov a baktérií, ktoré sa počas vysávania môžu dostať späť do miestnosti. Filter je možné umyť a po riadnom vyschnutí znova používať.

Concept VP8250 SILENCIO
5,0
hodnotilo 2 zákazníkov
20+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Typ filtra HEPA filter
Typ vysávača Vreckový
Materiál trubice Kov
Akčný rádius 11 m
Emisia prachu A
Účinnosť vysávania podlahy A
Účinnosť vysávania koberca D
Hlučnosť 52 dB
Ročná spotreba energie 23 kWh/annum
Príkon 700 W
Príslušenstvo Štrbinová hubica, kefová hadica, Parketová hubica, Elektrická rotačná turbokefa, Hubica na čalúnenie
Objem 4 l
Farba Modrá
Kód:  CONVS010
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  vp8250
Odkazy: Stránky výrobcu