Obnoviť stránku

Počas sviatku 17. 11. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

Predĺžili sme otváraciu dobu našich predajní, ale ak nemáte cestu okolo, objednávky nad 80 Eur stále doručujeme zadarmo!

Concept CA1000 Perfect Air

-24%
Doprava
zadarmo
Akciová ponuka
155,52 €
117,90 €
98,25 € bez DPH

Concept CA1000 Perfect Air


4× filtrácia

UV lampa

Ionizátor


Concept CA1000 Perfect Air – vždy svieži vzduch

Čistička vzduchu Concept CA1000 Perfect Air bude vašim dokonalým spoločníkom, ktorý vás ochráni pred nepriaznivými vplyvmi z okolia. Celkovo až 70 % vonkajšieho vzduchu totiž môže preniknúť k vám domov. Spolu s ním sa k vám takto dostanú rôzne alergény, roztoče, smog a množstvo ďalších škodlivín. Čistička vzduchu Concept vám výrazne pomôže zmierniť príznaky alergií, zbaviť vzduch prachu, peľu, plesní a roztočov. CA1000 Perfect je ideálna do miestnosti vo veľkosti až 35 m2.Antibakteriálna

UV lampa

UV lampa obsiahnutá v čističke vzduchu Concept CA1000 zneškodní škodlivé vírusy, plesne a baktérie. Vy si tak môžete byť istí, že vzduch u vás doma bude dokonale čistý. Dôležitou funkciou čističky vzduchu je ionizácia, ktorá zvyšuje množstvo iónov vo vzduchu a tým prispieva k oveľa lepšej kvalite vzduchu. Budete sa potom cítiť podstatne lepšie a sústredenejšie. Ionizácie zároveň pomáha v boji proti bolestiam hlavy.

Filtre

Dômyselná filtrácia

Štvorstupňová filtrácia obsiahnutá v čističke vzduchu spoľahlivo zamedzí prechádzaniu väčšiny škodlivín a vy si tak môžete užívať čistý vzduch. Prvý stupeň filtrácie tvorí samotný kryt čističky. Druhý je takzvaný prachový predfilter, ktorý zabraňuje preniknutiu prachu a alergénov a zároveň chráni HEPA filter pred zanesením. Tretiu ochrannú vrstvu tvorí uhlíkový filter zachytávajúci pach a dokonca aj formaldehyd a benzén. Najdôležitejším filtrom je nakoniec samotný HEPA filter. Ten zachytáva peľ, baktérie, vírusy, dym a plesne až s 99,8 % účinnosťou. Inteligentná indikácia vám pripomenie, kedy je potrebné filtre vymeniť, aby sa zachovala maximálna funkčnosť.


Kľúčové vlastnosti čističky vzduchu Concept CA1000 Perfect Air

  • CADR 283 m3/h
  • Štvorstupňová filtrácia
  • Indikátor výmeny filtra
  • HEPA filter 13
  • Do miestnosti vo veľkosti až 35 m2
  • Príkon 55 W
  • 3 rýchlosti

Concept CA1000 Perfect Air nastavíte podľa svojich potrieb

Na dosiahnutie absolútneho pohodlia si môžete pri čističke vzduchu Concept CA1000 Perfect Air zvoliť jednu z troch rýchlostí prevádzky. K dispozícii je tiež aj funkcia časovača, ktorou si nastavíte prevádzku na 2, 4 a 8 hodín. Nechýba samozrejme ani funkcia nepretržitej prevádzky.Produkty Perfect Air

Výrobca Concept ponúka rad produktov, ktoré vám zaistia svieži a čistý vzduch aby ste si mohli vychutnať chvíle plné pohody.


4,9
hodnotilo 49 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Mobilné aplikácie Nie
Príkon 55 W
Vzduchový výkon 238 m3/hod
Odporúčaná veľkosť miestnosti 35 m2
Maximálna hlučnosť 55 dB
Minimálna hlučnosť 30 dB

Filtre

Filtre HEPA, uhlíkový, Predfilter

Funkcie

Funkcie časovač, UV sterilizačná lampa, Ionizácia vzduchu

Lokalizačná hláška UK

Kód:  CONPA418
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  CA1000
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB21