Mydlá Baba
Mydlá Baba vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 11
BABA mydlo s lanolínom 4× 90 g
2,79 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tuhé mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, aktívne látky...
BABA mydlo Jazmín 90 g
1,09 €
Na sklade > 50 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tuhé mydlo – glycerínové, na normálnu pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a bezlepkové, jazmínová vôňa,...
BABA antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
3,19 €
0,64 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a bezlepkové,...
BABA tekuté mydlo náhradná náplň s vôňou mlieka a ovocia 500 ml
3,19 €
0,64 €/100 ml
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a...
BABA mydlo s lanolínom RRP 90 g
1,09 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tuhé mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, aktívne látky...
BABA tekuté mydlo náhradná náplň Harmanček 500 ml
3,19 €
0,64 €/100 ml
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a...
BABA tekuté mydlo Harmanček 250 ml
2,29 €
0,92 €/100 ml
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: s pumpičkou a na každodenné použitie, bez...
BABA Eucalyptus 250 ml
2,29 €
0,92 €/100 ml
Na sklade > 50 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a bezlepkové,...
BABA Eucalyptus 750 ml
3,59 €
0,48 €/100 ml
Momentálne nedostupné
Tekuté mydlo – na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok antibakteriálny, čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a...