Baba
Tovar značky Baba vieme doručiť už v deň objednávky! Väčšinu produktov máme na sklade, takže nemusíte na nič čakať. Vytvorte objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo na jednu z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 47
BABA mydlo s lanolínom 4× 90 g
2,79 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tuhé mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, aktívne látky...
BABA mydlo Jazmín 90 g
1,09 €
Na sklade > 50 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tuhé mydlo – glycerínové, na normálnu pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a bezlepkové, jazmínová vôňa,...
BABA sprchový gél Lanolín 750 ml
4,79 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA sprchový gél s vôňou magnólie 750 ml
4,79 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, kvetinová vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA mydlo s lanolínom RRP 90 g
1,09 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tuhé mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, aktívne látky...
BABA Men Shower Gel For Sensitive Skin 3in1 400 ml
3,69 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – pánsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na citlivú a normálnu pokožku, svieža vôňa, objem 400 ml - 0,92 €/100 ml
BABA tekuté mydlo náhradná náplň s vôňou mlieka a ovocia 500 ml
3,19 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a...
BABA Konvalinka a fialka 400 ml
3,39 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, kvetinová vôňa, objem 400 ml - 0,85 €/100 ml
BABA krémová pena do kúpeľa s vôňou malín a ružového dreva 750 ml
4,79 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pena do kúpeľa pre deti – účinok čistiaci, osviežujúci a relaxačný, na citlivú a normálnu pokožku, ovocná vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA Levanduľa a vanilka 750 ml
4,79 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci a upokojujúci, na normálnu pokožku, kvetinová vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA Fruity Garden 750 ml
4,99 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – čistiaci, na normálnu pokožku, lesná vôňa, objem 750 ml - 0,67 €/100 ml
BABA tekuté mydlo Harmanček 250 ml
2,29 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: s pumpičkou a na každodenné použitie, bez...
BABA tekuté mydlo náhradná náplň Harmanček 500 ml
3,19 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – glycerínové, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a...
BABA sprchový gél Ostružina & Zázvor 2 v 1 pre mužov 750 ml
4,79 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – pánsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, aromatická vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA sprchový gél Limetka & Mäta 750 ml
4,79 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, bylinná vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA sprchový gél Baza & Ružová voda 750 ml
4,79 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, kvetinová vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA sprchový gél Mäta pre mužov 750 ml
4,79 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – pánsky, čistiaci, hydratačný a chladivý, na normálnu pokožku, bylinná vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA sprchový gél Malina & Ružové drevo 750 ml
4,79 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, drevitá vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA Fruity Garden 400 ml
3,39 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, ovocná vôňa, objem 400 ml - 0,85 €/100 ml
BABA Malina a ružové drevo 400 ml
3,59 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, svieža vôňa, objem 400 ml - 0,90 €/100 ml
BABA 2 v 1 s mandľovým olejom 400 ml
5,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na vlasy – na všetky typy vlasov, určený na multifunkčnú starostlivosť, objem 400 ml - 1,30 €/100 ml
BABA Eucalyptus 250 ml
2,29 €
Na sklade > 50 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekuté mydlo – na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, účinok čistiaci, hydratačný a vyživujúci, vlastnosti produktu: na každodenné použitie, bez alkoholu a bezlepkové,...
BABA Morské minerály 2 v 1 750 ml
4,79 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, hydratačný a upokojujúci, na normálnu pokožku, svieža vôňa, objem 750 ml - 0,64 €/100 ml
BABA Levanduľa a vanilka 400 ml
3,59 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový gél – dámsky, čistiaci, na normálnu pokožku, kvetinová vôňa, objem 400 ml - 0,90 €/100 ml