CELIMAX
Tovar značky CELIMAX vieme doručiť už v deň objednávky! Väčšinu produktov máme na sklade, takže nemusíte na nič čakať. Vytvorte objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo na jednu z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 29
CELIMAX Heartleaf Bha Peeling Pad 125 ml (60 ks)
14,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové vankúšiky – účinok: hydratačný, upokojujúci a rozjasňujúci, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, vyhotovenie: kórejská, 60 kusov v balení -...
CELIMAX Pore + Dark Spot Brightening Cream 35 ml
Cenová bomba
17,19 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na tvár – vyhotovenie: kórejská, hydratačný a rozjasňujúci - 49,11 €/100 ml
CELIMAX Noni Energy Repair Cream 50 ml
16,29 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na tvár – vhodný na citlivú, normálnu a suchú pleť, vyhotovenie: kórejská, hydratačný a vyhladzujúci - 32,58 €/100 ml
CELIMAX Noni Ultimate Eye Cream 20 ml
Super cena
13,79 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Očný krém – hydratačný, vyživujúci a spevňujúci (lifting), kórejská kozmetika, na citlivú, normálnu, suchú a zrelú pleť, objem 20 ml - 68,95 €/100 ml
CELIMAX Noni Energy Ampoule 30 ml
18,89 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – účinok hydratačný, vyživujúci, upokojujúci a vyhladzujúci, kórejské, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 30 ml - 62,97 €/100 ml
CELIMAX Dual Barrier Creamy Toner 150 ml
16,79 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové tonikum – dámske, na citlivú a suchú pleť, kórejská, objem 150 ml - 11,19 €/100 ml
CELIMAX Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil 150 ml
Cenová bomba
13,79 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci olej – dámsky, čistiaci, vyhotovenie kórejská kozmetika, objem 150 ml
CELIMAX Pore+Dark Spot Brightening Serum 30 ml
Cenová bomba
20,09 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, účinok rozjasňujúci, kórejské, na normálnu pleť, objem 30 ml - 66,97 €/100 ml
CELIMAX Oil Control Mattifying Sun Stick SPF 50+ 19 g
Cenová bomba
15,49 €
Ušetríte 2,84 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Opaľovacia tyčinka – 50 SPF s vysokou ochranou, na citlivú, normálnu pokožku, hydratačná, regeneračná - 81,53 €/100 g
CELIMAX Noni Moisture Balancing Toner 150 ml
19,29 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové tonikum – na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, kórejská, objem 150 ml - 12,86 €/100 ml
CELIMAX The Real Noni Refresh Clay Mask 100 ml
Cenová bomba
13,79 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťová maska – vyhotovenie kórejská, účinok zmatňujúci, čistiaci a vyhladzujúci, pre ženy, aktívne látky zelený íl, na mastnú, normálnu a zmiešanú pleť - 13,79 €/100 ml
CELIMAX The Real Noni Energy Ampoule Mist 50 ml
Cenová bomba
14,19 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Hmla na tvár
CELIMAX The Real Noni Energy Ampoule 50 ml
24,29 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, účinok regeneračný, zjemňujúci a ochranný, kórejské, na citlivú, normálnu, zmiešanú a suchú pleť, objem 50 ml - 48,58 €/100 ml
CELIMAX Real Noni Hydra Firming Lotion 150 ml
19,69 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové mlieko – na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, kórejská, objem 150 ml - 13,13 €/100 ml
CELIMAX Oil Control Capsule Essence 30 ml
Cenová bomba
16,29 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťová emulzia – dámska, na citlivú, mastnú a zmiešanú pleť, kórejská, objem 30 ml - 54,30 €/100 ml
CELIMAX Dual Barrier Skin Wearable Cream 50 ml
22,59 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na tvár – vyhotovenie: kórejská, hydratačný, vyživujúci a regeneračný - 45,18 €/100 ml
CELIMAX The Real Cica Soothing Cream 50 ml
14,69 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na tvár – vhodný na citlivú a suchú pleť, vyhotovenie: kórejská, hydratačný, upokojujúci a ochranný - 29,38 €/100 ml
CELIMAX Dual Barrier Boosting Serum 30 ml
23,09 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, kórejské, objem 30 ml - 76,97 €/100 ml
CELIMAX Derma Nature Glutathione Longlasting Tone-Up Cream 35 ml
12,59 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na tvár – vhodný na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, vyhotovenie: kórejská, hydratačný a rozjasňujúci - 35,97 €/100 ml
CELIMAX Ji Woo Gae One Step Mild Cleansing Pad 60 Pcs (230 ml)
15,49 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové vankúšiky – účinok: hydratačný, vyživujúci a rozjasňujúci, na normálnu pokožku, vyhotovenie: profesionálne, 60 kusov v balení - 0,26 €/1 ks
CELIMAX Ji Woo Gae Cica BHA Blemish Toner Pad 170 ml 60 pads
17,59 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové vankúšiky – účinok: hydratačný, vyživujúci, rozjasňujúci a regeneračný, na normálnu pokožku, vyhotovenie: dermo, 60 kusov v balení - 0,29 €/1 ks
CELIMAX Oil Control Light Sunscreen SPF50+ 40 ml
15,49 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
SPF na tvár – vhodný na atopickú, ekzematickú, citlivú, mastnú, normálnu, problematickú, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, vyhotovenie: kórejská kozmetika, ochranný faktor 50 SPF,...
CELIMAX Heart Pink Tone Up Sun Cream SPF 50+ 40 ml
13,79 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
SPF na tvár –
CELIMAX Dual Barrier Water Sun Cream SPF 50+ 40 ml
19,29 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
SPF na tvár – určenie: pre dospelých, ochranný faktor 50, na tvár, vyhotovenie: kórejská kozmetika, na citlivú, mastnú, normálnu, problematickú, zmiešanú a suchú pokožku, objem 40...