Canyon CNE-CPB44W white
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Dimensions
Width 100 mm (10 cm)
Height 44 mm (4.4 cm)
Depth 27 mm (2.7 cm)